آموزش Access مقدماتی (2021)

poster
پیش‌نمایش دوره

دوره آموزش اکسس مقدماتی یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای موجود در مجموعه آفیس، جهت تهیه گزارش نرم‌افزار اکسس است. Access به ما این کمک را می‌کند تا با ورود اطلاعات گزارش‌های موردنیاز را به‌صورت متن، نمودار ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:

برگزارکننده:

مکتب‌خونه
3.9 (16 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

پیش‌نیاز‌ها

برای شرکت در دوره آموزش Access مقدماتی چه پیش‌نیازهایی وجود دارد؟

باتوجه‌به محتوای تهیه شده برای این دوره و باتوجه‌به اینکه این دوره در سطح مقدماتی تهیه شده است، برای استفاده از مباحث این دوره نیاز به هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد می‌توانند بدون داشتن هیچ پیش‌نیازی در این دوره شرکت کرده و به مباحث ارائه شده مسلط شوند.

سرفصل‌های دوره آموزش Access مقدماتی (2021)

مقدمه

در این فصل با اکسس و نحوه شروع به کار اکسس آشنا می‌شویم.

  معرفی اکسس
مشاهده
"10:11  
  شروع به کار با اکسس
"18:20  
  ایجاد پایگاه داده
"23:57  
ورود داده

دراین فصل ایجاد جدول، طراحی فرم و نکات آن آموزش داده خواهد شد.

  ایجاد جدول رابطه‌ای
مشاهده
"12:49  
  طراحی فرم
"18:41  
  تکمیل فرم و نکات آن
"09:32  
  نیمه نهایی (الزامی)
 100%    
"300:00  
پردازش و خروجی داده‌ها

در این فصل با ایجاد فرم نظرسنجی، نحوه شرط‌گذاری در نظرسنجی و ارائه گزارش آشنا خواهید شد.

  ایجاد نظرسنجی
"15:54  
  گذاشتن شرط برای نظرسنجی
"19:55  
  ارائه گزارش
"20:06  
  کوییز پایانی
 19.5%    
"08:00  
  پروژه پایانی (الزامی)
 80.5%    
"300:00  

گواهینامه

آموزش Access مقدماتی (2021)

در صورتی‌ که حد نصاب قبولی در دوره را کسب و تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی را ارسال کنید، گواهی‌نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

قابل به اشتراک گذاشتن در

linkdin

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ
خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تمرین و آزمون
تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام
تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

دوره آموزش اکسس مقدماتی

یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای موجود در مجموعه آفیس، جهت تهیه گزارش نرم‌افزار اکسس است. Access به ما این کمک را می‌کند تا با ورود اطلاعات گزارش‌های موردنیاز را به‌صورت متن، نمودار یا جدول و یا هر فرمت دلخواه دیگر دریافت کنیم. نرم‌افزار اکسس کاربردها و ویژگی‌های متعددی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مایکروسافت اکسس (Microsoft Access) یکی از مهم‌ترین و البته کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای مجموعه مایکروسافت آفیس است و به‌عنوان ابزاری کارآمد و البته بسیار قدرتمند برای کاربران تجاری تولید شده است. Access به لحاظ عملکرد ویژگی‌های نسبتاً مشابهی با نرم‌افزار اکسل دارد و به‌منظور نمایش و ویرایش اطلاعات و گزارش‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما آنچه اکسس را نسبت به اکسل متمایز می‌کند آن است که اکسس ابزاری بسیار قدرتمندتر است و این قابلیت را دارد که به‌وسیله آن اطلاعات بسیار بیشتری را مدیریت کنیم.

امروزه باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی و افزایش حجم تبادل اطلاعات، اکسس از جایگاه ویژه‌ای نسبت به گذشته برخوردار گشته‌است، به‌طوری‌که در اکثر سایت‌ها و ادارات، مجموعه‌های استارتاپی و پروژه‌ها از قابلیت‌های این نرم‌افزار استفاده می‌شود و اکسس در این پروژه‌ها حضوری مهم و کاربردی دارد.

در دوره آموزش Access مقدماتی به آموزش همه ابعاد این نرم بسیار کاربردی پرداخته شده است و با حضور در این دوره شرکت‌کنندگان می‌توانند هرآنچه برای یادگیری این برنامه موردنیازشان است را یاد بگیرند و به تسلط کافی در کار با این نرم‌افزار برسند.

هدف از برگزاری دوره آموزش Access مقدماتی چیست؟

در این دوره اهداف گوناگونی مدنظر قرار داشته است اما اصلی‌ترین هدف این دوره آموزش همه مباحث مربوط به Access و ایجاد تسلط کافی در شرکت‌کنندگان این دوره بوده است.

دوره آموزش Access مقدماتی برای چه کسانی مناسب است؟

مباحث این دوره به‌نحوی انتخاب و برنامه‌ریزی شده است که همه علاقه‌مندان به آموزش این برنامه بتوانند در این دوره شرکت داشته باشند و از آموزش‌های ارائه‌شده بهره‌مند شوند. این دوره برای گروه‌های گوناگونی از جمله گروه‌های زیر تهیه و تولید شده است:

  • کسانی که قصد دارند به نرم‌افزارهای انتشار و ارائه گزارش تسلط پیدا کنند.
  • همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان که قصد ورود به بازار کار را دارند.
  • افرادی که قصد دارند رزومه کامل‌تری جهت فعالیت در مشاغل اداری و دفتری داشته باشند.
  • مدیران و ادمین‌های بیزینس‌های مختلف
  • مدیران پروژه‌ها و افرادی که با مدیریت اطلاعات سروکار دارند.

همچنین در مکتب خونه انواع دوره آموزش اکسس و آموزش آی دی سی ال به عنوان مکمل و پیش نیاز این دوره موجود است.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher صنم آذرینوش

صنم آذرینوش فارغ‌التحصیل رشته‌ی حقوق بوده و همچنین دوره ICDL در مجتمع فنّی تهران گذرانده است.

ایشان از اساتید فعال در زمینه‌های علمی مختلف می‌باشد. از جمله فعالیت‌های ایشان می‌توان به برگزاری دوره‌های آیلتس، دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی، زبان فرانسوی مقدماتی، مبانی رایانه و اکسس مقدماتی اشاره نمود.
دوره‌های آموزشی زبان و اکسس مقدماتی ایشان در سایت مکتب خونه موجود است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
مهربد مرادخانی 1403-01-22
بعنوان یه دوره مقدماتی خیلی خوب بود.امیدوارم دوره پیشرفته هم داشته باشیم با همین مدرس.
عرفان فلاحی 1402-07-02
دوره بسیار جذاب روان کامل درحدی که بتونید پروژه هاتون رو پیش ببرید و تدریس استاد خیلی عالی کاربردی و عملی بود و کامل در ذهن آدم میمونه با تشکر از استاد آذرینوش وتیم مکتب خونه این دوره رو به همه پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنید.
سیدمرتضی سرمد 1402-05-14
درود بر سایت عالی مکتب خانه . من دوره اککس مقدماتی را تهیه کردم و بسیرعالی و مفید بود.پیشنهاد میکنم که دوستان حتما این پک را خریداری کنند .
محمدجواد تقی زادکردی 1402-01-08
اولش فکر میکردم استاد عزیز خیلی سطح پایین درس میدن تا اینکه با ویدئو های دیگه از اساتید دیگه ای آشنا شدم دوره ای عالی بود که به روانی آب تدریس شد دمتون گرم✌️
هادی زرمهر 1401-05-24
سلام و عرض ادب دوره نرم افزار اکسس که توسط سرکار خانم آذرینوش تدریس شد بسیار عالی بود تدریس خانم آذرینوش بسیار عالی و روان و نکات مهم کاملا تدریس شد من که خیلی از این دوره بهره گرفتم. درخواست دارم دوره پیشرفته اکسس توسط خانم آذرینوش در سایت مکتبخونه تدریس بشه از عوامل سایت مکتبخونه و همچنین خانم آذرینوش بسیار سپاسگزارم
مائده رحیمیان نودهی 1401-05-14
یه دوره عالی با یه استاد عالی... من که خیلی یاد گرفتم تمام مطالب اکسس توضیح داده شد خیلی روان و راحت اکسسی که فکر میکردم خیلی سخته یاد گرفتم ممنونم از مکتب خونه و استاد آذرینوش
مجتبی فرهنگی 1402-05-16
با سلام و وقت بخیر و تشکر از استاد گرامی خانم آذرینوش من این دوره رو به تازگی پشت سرگذاشتم و در کل بسیار راضی بودم. و به عزیزانی که هیچ آشنایی با اکسس ندارن و دوست دارن که مهارت‌های نرم افزارهای کاربردی ماکروسافت رو برای خودشون تکمیل کنند بسیار پیشنهاد می‌کنم. بعد از اتمام دوره هم استاد عزیز در عرض کم تر از 2 ساعت جواب نهایی آزمون بنده رو اعلام کردن. امیدوارم که دوره تکمیلی و پیشرفته این نرم افزار هم برگزار بشه. با آرزوی موفقت برای همه عزیزان
علی مناقبی نوایی 1401-07-10
دوره کاربردی بود. اما کاش در تدوین فیلم های آموزش دقت بیشتری باشد و قسمت هایی که اشتباه هست از ویدیو ها پاک شود تا اموزش روان تر باشد. ممنون از خانم آذرینوش که در تصحیح پروژه ها نکات تکمیلی گفتند.
صادق مهدی زاده 1402-04-22
حقیقتش من انتظار بیشتری داشتم. این دیگه خیلی مقدماتیه. اگر چیز زیادی از اکسس نمی دونید براتون مفیده اما اول با دقت سرفصل ها رو ببینید. سبک تدریسشون خوبه. من همون روز اول هر دو تا پروژه رو انچام دادم و فرستادم ولی دو هفته بعد تصحیح کردند و نمره دادند. به نظرم خدمات منتورینگ ضعیفی داره این دوره.
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ ضمن تشکر از حسن نظر و همراهی شما، با توجه به حجم زیاد تیکت ها و پروژه ها ممکن است در تصحیح و پاسخ دهی توسط راهنمای دوره کمی وقفه ایجاد شود، ما در تلاشیم این وقفه ها را کم تر کنیم.
یگانه لطفی 1403-03-09
بیشتر از دوهفته هست که پروژه ام رو فرستادم ولی تصحص نشده واقعا خدماتتون ضعیفه یشتر به خاطر مدرک شرکت کردم که با این وضیت پشیمونم چند بار هم تیکت گذاشتم بی فایده بود
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ با سپاس از نظر شما، مورد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

دوره آموزش اکسس مقدماتی

مایکروسافت اکسس یکی از قدرتمندترین ابزارهای مدیریت پایگاه داده است که به کاربران امکان می‌دهد داده‌ها را به صورت سازمان‌یافته ذخیره، مدیریت و تحلیل کند. آموزش اکسس مقدماتی به ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط که نیاز به مدیریت داده‌های خود دارند، بسیار مفید است. 

اکسس چیست؟

Microsoft access، یک سیستم مدیریت پایگاه داده معروف است که توسط مایکروسافت تولید شده و بخشی از مجموعه آفیس مایکروسافت 365 است. مایکروسافت اکسس موتور پایگاه داده جت رابطه‌ای مایکروسافت را با ابزارهای توسعه نرم افزار و رابط کاربری گرافیکی (GUI) ترکیب می‌کند. این نرم‌افزار، اولین بار در نوامبر 1992 منتشر شده است. 

مایکروسافت اکسس، اولین برنامه پایگاه داده بازار انبوه برای ویندوز است که به کاربران تجاری و سازمانی این امکان را می‌دهد که داده‌ها را مدیریت کرده و حجم وسیعی از اطلاعات را به طور کارآمد تجزیه و تحلیل کنند. این برنامه ترکیبی از قابلیت‌های پایگاه داده Database و قابلیت‌های برنامه نویسی را برای ایجاد فرم‌هایی با قابلیت پیمایش آسان فراهم می کند.

Microsoft Access مانند مایکروسافت اکسل است که می‌توانید داده‌ها را ذخیره، ویرایش و مشاهده کنید. با این حال، Access چیزهای بیشتری برای ارائه دارد.

ویژگی های نرم افزار اکسس

به طور کلی، MS Access طیف وسیعی از ویژگی‌ها را فراهم می‌کند که ایجاد و مدیریت پایگاه‌های داده را با یک رابط کاربر پسند، ابزارهای قدرتمند کوئری و گزارش‌دهی و توانایی خودکارسازی وظایف را آسان می‌کند. برخی از ویژگی‌های کلیدی MS Access که در آموزش Access مقدماتی با آن آشنا می‌شوید، عبارتند از:

رابط کاربر پسند

MS Access یک رابط کاربر پسند ارائه می‌دهد که به شما امکان استفاده از یک رابط کشیدن یا drag و رها کردن یا همان drop، پایگاه داده را ایجاد و مدیریت کنید. این کار ایجاد جداول، فرم‌ها، پرس و جوها و گزارش‌ها را بدون نیاز به دانش فنی گسترده آسان می‌کند.

قالب های قابل تنظیم

MS Access شامل طیف وسیعی از قالب‌های قابل تنظیم است که می‌توانید از آنها به عنوان نقطه شروع برای پایگاه داده خود استفاده کنید. این قالب‌های قابل تنظیم شامل قالب‌هایی برای مدیریت موجودی، مدیریت مشتری، ردیابی پروژه و موارد دیگر است.

طراح پرس و جو قدرتمند

MS Access شامل یک طراح پرس و جو قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد داده‌های خاصی را از جداول بر اساس معیارهای تعریف شده توسط کاربر استخراج کنید. این کوئری دیزاینر قدرتمند شامل قابلیت مرتب‌سازی، فیلتر کردن و جمع‌آوری داده‌ها از چندین جدول است.

ابزارهای گزارش یکپارچه

MS Access شامل ابزارهای گزارش یکپارچه ای است که به شما امکان می‌دهد گزارش‌هایی با ظاهر حرفه‌ای بر اساس داده‌های یک یا چند جدول ایجاد کنید. این ابزار گزارش دهی شامل توانایی ایجاد نمودار، چارت و غیره است.

ماکروها برای اتوماسیون

MS Access شامل ماکروهایی است که به شما امکان می‌دهد کارهای رایج در پایگاه داده خود را خودکار کنید، مانند باز کردن فرم‌ها و اجرای کوئری‌ها. این ماکروها می‌توانند باعث صرفه جویی در زمان و افزایش کارایی شود.

کد قابل تنظیم

MS Access به شما امکان می‌دهد با استفاده از زبان برنامه نویسی Visual Basic for Applications (VBA) کد سفارشی بنویسید. این کد به شما امکان می‌دهد عملکردهای سفارشی ایجاد و کارهای پیچیده را خودکار کنید.

ویژگی های اشتراک‌گذاری

MS Access به شما این امکان را می‌دهد که پایگاه داده خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و دسترسی آنها به داده‌ها را کنترل کنید. این قابلیت شامل توانایی اختصاص مجوزهای خاص به کاربران یا گروه‌ها می‌شود.

ادغام با سایر برنامه ها

MS Access با سایر برنامه‌های مجموعه مایکروسافت آفیس مانند Excel و Word ادغام می‌شود. این ویژگی به شما امکان می‌دهد داده‌ها را وارد و خارج کنید، همچنین گزارش‌ها و نمودارها را با استفاده از داده‌های چندین منبع تولید کنید.

مزایای آموزش مقدماتی اکسس

مایکروسافت اکسس مزایای زیادی دارد که در آموزش اکسس مقدماتی دلایل استفاده از این نرم‌افزار محبوب را آموزش می‌بینید، از جمله مزایای آموزش اکسس مقدماتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         در عرض چند دقیقه یک سیستم مدیریت پایگاه داده کاملاً کاربردی و رابطه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

-         وارد کردن داده‎ها از چندین منبع را آسان می‌کند.

-         به راحتی برای هر نیاز شخصی یا شرکتی سفارشی می‌شود.

-         Microsoft Access آنلاین با بسیاری از زبان‌های توسعه که روی سیستم عامل ویندوز کار می‌کنند، به خوبی عمل می‌کند.

-         این یک ابزار قوی و منعطف است که می‌تواند هر کار سختی در پایگاه داده اداری یا صنعتی را انجام دهد.

-         آموزش اکسس مقدماتی به کاربران این امکان را می‌دهد که به داده‌ها در مکان فعلی خود لینک داده و از اطلاعات، برای مشاهده، پرس و جو یا کوئری بروز رسانی و گزارش‌دهی استفاده کنند.

-         نصب آن ساده و قابل درک است.

-         آموزش اکسس مقدماتی به کاربران اجازه می‌دهد جداول، فرم‌ها، پرس و جوها و گزارش‌ها را ایجاد کرده و با کمک ماکروها ارتباط برقرار کنند.

-         ماکروها در اکسس ساختارهای برنامه‌نویسی ساده‌ای هستند که به کاربران کمک می‌کنند، قابلیت‌هایی را به پایگاه داده خود اضافه کنند.

-         رابط کاربری گرافیکی (GUI) به ساده سازی استفاده از آن کمک می‌کند.

-         مایکروسافت اکسس آنلاین، می‌تواند اتصالات ناهمگن را بین بسیاری از مجموعه‌های داده‌ای که در پلتفرم‌های مختلف ذخیره می‌شوند، انجام دهد.

کاربردهای آموزش اکسس مقدماتی

با آموزش صفر تا صد اکسس می‌توانید در فضاهای مختلفی از این نرم افزار استفاده کنید. برخی از کاربردهای آموزش اکسس مقدماتی امل موارد زیر است:

ذخیره سازی داده ها

MS Access  برای ذخیره حجم زیادی از داده‌ها به صورت سازمان یافته و کارآمد استفاده می‌شود. این عملکرد به شما امکان می‌دهد جداول، فرم‌ها، کوئری‌ها و گزارش‌ها را برای مدیریت داده‌های خود ایجاد کنید.

مدیریت موجودی

MS Access معمولاً برای مدیریت موجودی استفاده می‌شود، جایی که می‌توان از آن برای ردیابی اقلام، مکان آنها و سایر جزئیات مهم استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای ایجاد سفارشات خرید و پیگیری فروش استفاده کرد.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

MS Access  می‌تواند برای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) استفاده شود، جایی که می‌توان از آن برای ذخیره اطلاعات مشتری، پیگیری تعاملات و تولید گزارش استفاده کرد.

مدیریت پروژه

MS Access می‌تواند برای مدیریت پروژه استفاده شود، جایی که می‌توان از آن برای دنبال کردن وظایف، نقاط عطف و منابع استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای تهیه گزارش پیشرفت پروژه نیز بهره برد. 

مدیریت شخصی

MS Access می تواند برای مدیریت پرسنل استفاده شود، جایی که می‌توان از آن برای ذخیره اطلاعات کارکنان، پیگیری عملکرد و تولید گزارش استفاده کرد.

مدیریت کسب و کار کوچک

MS Access یک انتخاب محبوب برای مدیریت مشاغل کوچک است، جایی که می‌توان از آن برای مدیریت امور مالی، ردیابی موجودی و تولید گزارش استفاده کرد.

سرفصل های دوره آموزش اکسس مقدماتی در مکتب خونه

هر دوره آموزشی باید سرفصلی کاربردی برای ارائه به مخاطبان خود داشته باشد. دوره آموزش اکسس در مکتب خونه در کمترین زمان و با سرفصلی گزیده شما را در آموزش اکسس مقدماتی تا پیشرفته راهنمایی می‌کند. سرفصل‌های آموزش تصویری اکسس در مکتب خونه شامل دسته بندی زیر است:

-         فصل اول: مقدمه

در فصل اول این دوره پس از معرفی کلیات دوره و آشنایی اولیه با اکسس به موضوعاتی همچون شروع کار با اکسس و ایجاد پایگاه‌داده پرداخته شده است.

-         فصل دوم: ورود داده

در دومین فصل دوره آموزش اکسس مقدماتی به موضوعاتی مثل ایجاد جدول رابطه‌ای، طراحی فرم و تکمیل فرم پرداخته شده است.

-         فصل سوم: پردازش و خروجی داده‌ها

فصل سوم این دوره به جمع‌بندی مباحث ارائه شده و موضوعاتی همانند ایجاد نظرسنجی، ایجاد شرط برای نظرسنجی و ارائه گزارش پرداخته شده است. در انتهای فصل سوم نیز کوئیز پایانی دوره برگزار شده است.

آموزش اکسس در مکتب خونه

دوره آموزش اکسس مقدماتی مکتب خونه با توجه به سطح آموزش نیاز به پیش نیاز ندارد و با هدف آموزش همه مباحث مربوط به Access و ایجاد تسلط کافی در شرکت‌کنندگان تولید شده است. در این دوره آموزش اکسس با مثال ارائه شده و پس از گذران این دوره کاربردی با ارائه تمرین، گواهینامه مکتب خونه را دریافت کنید.

صفحات پربازدید