آموزش مبارزه با پولشویی با مفاهیم: AML، KYC و Compliance

poster
پیش‌نمایش دوره

در این دوره با مسائل کلیدی روبرو خواهید شد که مؤسسات مالی امروز با آن‌ها مواجه هستند: پولشویی و تأمین مالی تروریسم. این دوره به شما قوانین مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم، شناخت ... ادامه

برگزارکننده:  Udemy  Udemy
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:53 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:53 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 مفهوم پولشویی

 شناسایی فعالیت‌های مشکوک به پولشویی

  پولشویی در مقابل تأمین مالی تروریسم

 رویه‌های AML ،KYC و احراز هویت مشتری (CDD)

 تحریم‌های اقتصادی AML

 افراد سیاسی پرنفوذ (PEP)

  نمونه‌هایی از پولشویی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مبارزه با پولشویی با مفاهیم: AML، KYC و Compliance

نتیجه‌گیری
جایزه

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در این دوره با مسائل کلیدی روبرو خواهید شد که مؤسسات مالی امروز با آن‌ها مواجه هستند: پولشویی و تأمین مالی تروریسم. این دوره به شما قوانین مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم، شناخت مشتری (KYC)، احراز هویت مشتری (CDD)، تحریم‌ها و افراد سیاسی پرنفوذ (PEP) آموزش می‌دهد. این یک دوره جامع است که تمام مفاهیم مرتبط مورد نیاز برای آموزش کارکنان یک سازمان را در بر می‌گیرد.

دوره را با درک اصطلاح پولشویی آغاز می‌کنیم و سپس روند و تأثیر آن را پوشش خواهیم داد. سپس در مورد تأمین مالی تروریسم یاد خواهیم گرفت و بعد از آن به تفاوت‌ها و شباهت‌های بین پولشویی و تأمین مالی تروریسم می‌پردازیم. در ادامه، سیاست‌های مبارزه با پولشویی را به همراه رویه‌های KYC، تحریم‌های اقتصادی و افراد سیاسی پرنفوذ بررسی خواهیم کرد. همچنین برخی از شاخص‌های رایج برای شناسایی فعالیت‌های مشکوک به پولشویی را مرور خواهیم کرد.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher GenMan Solutions

GenMan Solutions که توسط مونیکا راوات تأسیس شد، یک شرکت آموزشی مبتنی بر مدیریت و فناوری است که هدف آن ارائه دوره‌های ضروری و مورد نیاز مرتبط با کسب‌وکار برای دانش آموزان و متخصصان است که آن‌ها را قادر می‌سازد تا حرفه خود را سرعت بخشند و با تبدیل شدن به یک رهبر، تفکر مدیریتی را تقویت کنند. مونیکا مدرک مهندسی نرم افزار، MBA و بیش از 4 سال تجربه در صنایع مالی دارد. او همچنان به عنوان مدیر محصولات با American Express در حیطه مدیریت محصولات و استراتژی تجاری کار کرده است. 

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  Udemy
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:53 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:53 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی