00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 36 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 36 جلسه نمونه از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019

همایش‌ها و رویدادها
36 سخنرانی
85٪ (27 رای)

جلسات ارائه مقالات ISSCC به همت انجمن میکروالکترونیک ایران هر ساله با هدف بررسی و بیان ایده‌های نوین و پیشگام در طراحی مدارهای مجتمع در دانشگاه‌های معتبر کشورمان برگزار می‌شود. در این جلسات به بررسی مقالاتی که در کنفرانس مجله معتبر و بین المللی Solid-State Circuits در شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیای آمریکا تحت عنوان ISSCC (International Solid-State Circuits Conference) معرفی می‌شود، پرداخته می‌‌شود.

از این رو با همت این انجمن و در جهت رسیدن به آینده‌ای روشن در این حوزه مجموعه جلسات بررسی مقالات ISSCC2019 در سال تحصیلی 99-98 با ساختاری ارائه محور و بحث محور برگزار شد. این جلسات با هماهنگی به وجود آمده توسط اساتید مطرح طراحی مدارهای مجتمع کشورمان سازمان یافته‌است. این جلسات در عصر روز چهارشنبه هر هفته به محوریت دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران و اساتید مطرح طراحی مدارهای مجتمع کشورمان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدارهای مجتمع دانشگاه‌های مطرح تهران در حال برگزاری است. ارائه مقالات کنفرانس مورد بحث توسط دانشجویان و خود اساتید انجام می‌شود که به ساختار مقایسه‌پذیر و رشد‌پذیری جلسات کمک بسزایی می‌کند و آینده بهتری را برای طراحی مجتمع کشورمان رقم خواهد زد.

انجمن میکروالکترونیک ایران با هدف حمایت از ایده‌های فردی و دانشگاهی در حوزه طراحی مجتمع و نیز ایجاد بستری مناسب جهت رشد این صنعت و ترویج این دانش و نیز فراهم نمودن ساختاری برای امکان ارتباط با مراکز طراحی و پیاده‌سازی مجتمع در خارج از کشور، سازمان یافته‌است. یکی از این اهداف، تشکیل مجموعه جلسات بررسی ایده‌ها و فعالیت‌های کنونی در حوزه طراحی مجتمع در جهان حاضر است. به این منظور با همت این انجمن مجموعه جلسات ISSCC2019 در سال تحصیلی 98-99 برگزار شد. امید است که این راه شروعی برای رسیدن به آینده‌ای روشن در این حوزه باشد.

علاقه‌مندان جهت اطلاع از برنامه‌های فعلی و آتی انجمن و ارتباط بیشتر با انجمن میکروالکترونیک ایران می‌توانند به تارنمای (www.iramis.org) مراجعه نمایند.

سرفصل‌های دوره جلسات بررسی مقالات کنفرانس ISSCC_2019

سخنرانان همایش
علی فتوت احمدی

دکتر علی فتوت احمدی از اساتید برجسته دانشگاه شریف هستند که تحصیلات دوره کارشناسی را در دانشگاه کلتک به اتمام رساندند و مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را از دانشگاه استنفورد اخذ نمودند.
هم اکنون نیز در دانشگاه شریف در دانشکده مهندسی برق در حال تدریس و پژوهش در رشته‌ی الکترونیک می‌باشند.

اطلاعات بیشتر
صمد شیخایی

عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر- دانشگاه تهران

تحصیلات:

Ph.D ,1387,مهندسی برق- الکترونیک - طراحی مدارات مجتمع,دانشگاه بریتیش کلمبیا - ونکوور کانادا
M.Sc ,1378,مهندسی برق-الکترونیک,دانشگاه صنعتی شریف
کارشناسی,1375,مهندسی برق-الکترونیک,دانشگاه صنعتی شریف

اطلاعات بیشتر
جمعی از سخنران‌ها

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که همایشی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که همایش‌ها را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک همایش ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح همایش‌ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک همایش به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال همایش‌ها به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟