00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 17 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 17 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
389,000 تومان
45% تخفیف

213,950 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
509,000 تومان
45% تخفیف
279,950 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش زبان انگلیسی (Elementary)

دوره‌های مکتب‌پلاس
38 ساعت
95٪ (4979 رای)

آموزش زبان انگلیسی سطح Elementary به شما کمک خواهد کرد تا قدمی رو به جلو در پیشرفت و یادگیری زبان انگلیسی بردارید. این درحالی است که امروزه، بیش از 50 درصد جمعیت جهان، می‌توانند به دو یا چند زبان مختلف صحبت کنند و بیش از 1.5 میلیارد نفر، در حال یادگیری زبان دوم هستند.

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین‌المللی شناخته می‌شود و تعداد کتاب‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند، بیش از هر زبان دیگری است. تدریس در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف، به زبان انگلیسی انجام می‌شود و برای دسترسی به بسیاری از منابع آموزشی لازم است که زبان انگلیسی را یادبگیرید.

علاوه‌بر مقاصد آموزشی، زبان انگلیسی مناسب‌ترین گزینه برای پیشبرد اهداف تجاری شما نیز هست. برای ایجاد مناسبات تجاری و اقتصادی با هر کشور خارجی تسلط بر زبان انگلیسی ضروری است.

 

همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که با گذراندن دوره‌های آموزش زبان انگلیسی، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنید.

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی سطح Elementary که ممکن است با عنوان آموزش زبان انگلیسی مبتدی نیز بشناسید، مطابق با سطح A2 در چارچوب CEFR می‌باشد. در گفتار روزمره، این سطح ممکن است به عنوان "پایه‌ای" توصیف شود. به طور مثال "I speak basic English". به طور کل سطح A پایه و اساس زبان‌انگلیسی است. زبان‌آموزان اصول اولیه زبان انگلیسی را فرا گرفته‌اند و می‌توانند درباره‌ی نیازهای ساده و اساسی خود با یکدیگر صحبت کنند. 

 

بر این باوریم که در روند آموزش زبان انگلیسی مبتدی، مهم نیست از چه نقطه‌ای و با چه کتابی شروع می‌کنید. با این حال، در دوره‌ی آنلاین آموزش زبان انگلیسی (Elementary) ، برای سرعت بخشیدن و نظم دادن به پروسه‌ی یادگیری زبان‌آموزان، کتاب دومFour Corners ، انتخاب شده است. این دوره، سطح بعدی دوره‌ی Beginner و معادل Elementary-pre-intermediate، می‌باشد.

 

همه‌ی ما تجربه‌ی کلاس‌های پرجمعیت آموزشگاه‌ها را داریم، کلاس‌هایی که یا در آن‌ها فرصت کافی برای تمرین زبان نداریم و یا به دلیل ویژگی‌های شخصیتی مثل خجالتی بودن، نمی‌توانیم بهره‌ی کافی ببریم. روند بی‌نظم یادگیری، به دلیل مشغله‌ی کاری و لزوم حضور در کلاس در ساعت‌های مشخص، مسیرهای پرترافیک، در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان قرار گرفتن، حضور در کلاس‌های بالاتر یا پایین‌تر از سطح تعیین‌شده و هزینه‌های بالای کلاس‌های خصوصی، همه و همه مشکلاتی هستند که موجب شده برای سال‌های طولانی در کلاس‌ها و آموزشگاه‌های متفاوت، یادگیری زبان را شروع کنیم، اما هیچ‌گاه، آن را به سرانجام نرسانیم.

 

در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی (Elementary) مکتب‌خونه، تمامی شرایط مهیا شده تا یادگیری زبان انگلیسی، یک‌بار برای همیشه، با کیفیت و سرعت انجام شود.

در این دوره، شما تنها به تماشای فیلم‌های آموزشی نمی‌پردازید. دسترسی به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک، از ویژگی‌های مهم این دوره‌ی آموزشی محسوب می‌شود. همچنین، زبان‌آموزان می‌توانند در تالار گفتگو، با یکدیگر در ارتباط باشند و اشکالات خود را از استاد راهنما بپرسند.

 

پس از گذراندن دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی مبتدی شما می‌توانید جملات و اصطلاحات متداول و پایه ای مثل اطلاعات شخصی و خانوادگی، خرید و . . . بفهمید. می‌توانید در کار‌های ساده و روتین که با آن‌ها آشنایی دارید به صحبت بپردازید و با عبارات ساده به توصیف خود و اطراف بپردازید.

سرفصل‌های دوره آموزش زبان انگلیسی (Elementary)