00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
  • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آزمون تعیین سطح انگلیسی

دوره‌های مکتب‌پلاس
1:00 ساعت

یکی از اولین و اساسی‌ترین قدم‌های پیشرفت در یادگیری زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان آگاهی آن‌ها از سطح دانش زبانی‌شان می‌باشد. زبان‌آموزان می‌توانند با تکیه به سطح زبان خود برای ادامه روند یادگیری‌شان برنامه‌ریزی کنند و به صورت هدفمند این مسیر را طی کنند. آزمون تعیین سطح می‌تواند نقاط قوت و نقاط ضعف زبان‌آموزان را مشخص کند و به آن‌ها دید درستی از جایگاه‌شان در بین سطوح مختلف یادگیری زبان انگلیسی و مهارت‌ زبانی که کسب کرده‌اند بدهد. 

آزمون تعیین سطح آکسفورد (Oxford Placement Test) یکی از محبوب‌ترین و دقیق‌ترین آزمون‌های تعیین سطح است که به تعیین سطح میلیون‌ها زبان‌آموز در سراسر دنیا کمک کرده‌است. 

شما در اینجا می‌توانید در آزمون تعیین سطح آکسفورد به صورت رایگان شرکت کنید و ارزیابی ارزشمند و قابل اطمینانی از سطح زبان انگلیسی خود داشته باشید. این آزمون در مجموع 60 سوال دارد. زمان پاسخگویی به سوالات در مجموع 30 دقیقه است. توصیه می‌شود برای به دست آوردن نتیجه‌ای دقیق و قابل اعتماد از تعیین سطح خود، پس از اتمام 30 دقیقه پاسخ‌های خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که 20 سوال آخر (سوال‌های شماره 41 تا 60) نسبت به سوال‌های قبلی دشوارتر هستند. در صورتی که تمایلی به پاسخگویی به 20 سوال آخر نداشتید می‌توانید در پایان 30 دقیقه، پاسخ‌های خود تا سوال 40 را ثبت نمایید و روی گزینه "ارسال نهایی" کلیک کنید. 

 

flowchart

سرفصل‌های دوره آزمون تعیین سطح انگلیسی

آزمون تعیین سطح انگلیسی
01:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
100%

تالار گفت‌وگو

مدرس دوره
جمعی از اساتید

ویژگی‌های دوره آزمون تعیین سطح انگلیسی

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

آزمون تعیین سطح انگلیسی
01:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
100%