00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 3 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 3 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
  +
 • پروژه محور (تعریف و تصحیح پروژه)
 • پشتیبانی علمی (منتورینگ)
 • گواهینامه مکتب‌خونه
299,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

دوره‌های مکتب‌پلاس
32 ساعت
94٪ (1438 رای)
درباره دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

انگلیسی زبان علم، کامپیوتر، دیپلماسی و گردشگری است. هر روزه افراد بیشتری وقت خود را به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم اختصاص می‌دهند. بسیاری از کشورها آموزش زبان انگلیسی را در برنامه درسی مدرسه‌ها قرار می دهند و کودکان در سن کم شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. انگلیسی، به عنوان زبان رسمی 67 کشور جهان حدود 400 میلیون نفر نیتیو اسپیکر (Native speaker) دارد ولی یادگیری انگلیسی فقط برای ارتباط برقرار کردن با مردم کشورهای انگلیسی زبان نیست. جالب است بدانیدکه این زبان محبوب‌ترین زبان‌دوم در جهان است و از هر پنج نفر، یک نفر می‌تواند به انگلیسی صحبت کند و یا دست کم، آن را بفهمد و به همین دلیل، یادگیری پرمخاطب‌ترین زبان در دنیای امروز، برای مردم در سراسر جهان، موضوعی ضروری، محسوب می‌شود.
آموزش زبان انگلیسی شانس شما برای یافتن شغلی در شرکت‌های چندملیتی و یا یافتن کار در کشورهای خارجی را افزایش می‌دهد. یادگیری زبان‌انگلیسی می تواند زندگی شما را تغییر دهد. به طور قطع، فرصت‌های شغلی بیشتری در انتظار افرادی خواهد بود که تسلط بر زبان انگلیسی را در رزومه کاری خود دارند.

زبان انگلیسی منحصر به دنیای آکادمیک یا دیپلماسی و روابط رسمی و غیر رسمی کشورها نیست بلکه زبان غالب تجارت‌های بین‌المللی نیز هست. تحقیقات از سراسر جهان نشان می‌دهد که ارتباطات تجاری بین کشور‌ها اغلب به زبان انگلیسی انجام می‌شود و بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی انتظار دارند که کارمندان به انگلیسی مسلط باشند. شرکت های بین‌المللی مانندAirbus ،Daimler-Chrysler ، Fast Retinging، نوکیا، رنو، سامسونگ،SAP ، Technicolor و مایکروسافت در پکن ، انگلیسی را به عنوان زبان رسمی شرکت خود انتخاب کرده اند. علاوه‌بر‌ این، در سال 2010 شرکت Rakuten 7100 کارمند ژاپنی خود را مجبور کرد تا مکالمه‌ی انگلیسی را یاد بگیرند. اگر قصد دارید وارد بازار بین‌المللی شوید، آموزش زبان انگلیسی برای شما ضروری است.

صحبت کردن به زبان‌انگلیسی به شما امکان دسترسی به دنیایی از سرگرمی‌ها را می‌دهد. بسیاری از بهترین فیلم‌ها، کتاب‌ها و موسیقی جهان به زبان انگلیسی منتشر و تولید می‌شوند. بنابراین، با آموزش زبان‌انگلیسی به گنجینه‌ی بی‌انتهایی از سرگرمی‌ها دست پیدا خواهید کرد. دیگر برای لذت بردن از کتاب‌ها، آهنگ‌ها، فیلم‌ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود به ترجمه‌ها و زیرنویس‌ها نیازی ندارید. همچنین تماشای فیلم و برنامه‌های تلویزیونی به زبان انگلیسی، خود روشی عالی و لذت‌بخش برای یادگیری است.

انگلیسی زبان اینترنت است. با یادگیری زبان انگلیسی شما می‌توانید بیشترین استفاده را از اینترنت ببرید. تخمین زده می‌شود که روزانه 565 میلیون کاربر از اینترنت استفاده می‌کنند و حدود 52 درصد از وب سایت های بازدید شده جهان به زبان انگلیسی هستند.

آموزش زبان انگلیسی به شما امکان دسترسی به بیش از نیمی از مطالب اینترنت را می‌دهد. شما به میلیاردها صفحه اطلاعات دسترسی پیدا خواهید کرد که در غیر این صورت هیچوقت ممکن نبود.

در ایران هم آموزش زبان انگلیسی، پیش‌نیاز شروع بسیاری از پروژه‌ها، مانند مهاجرت و ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا است. فرقی نمی‌کند که برای اپلای کردن در دانشگاه‌های خارج از کشور، یافتن شغل جدید و یا مسافرت های خارجی به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازید. یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند به پیشرفت شما چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای کمک کند.
همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که از همین لحظه، با گذراندن دوره‌ی  آموزش زبان انگلیسی از صفر مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنید و فرصت را بیش از این، از دست ندهید.

بر این باوریم که آموزش زبان انگلیسی از صفر را از هر نقطه‌ای و بدون در نظر گرفتن کتاب درسی خاصی، می‌توان شروع کرد. با این حال در این دوره‎، برای سرعت و نظم بخشیدن به روند یادگیری زبان‌آموزان، کتاب Four corners انتخاب شده است. این سطح مطابق سطح A1 استاندارد اروپایی زبان‌های خارجی (CEFRL)  می‌باشد.

 اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی، کامل می‌شود.

اما در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی از صفر  تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

سرفصل‌های دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

Unit 3
01:52 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Unit 6
01:50 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 13 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Midterm Exam
00:59 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

By the end of this section, you can easily evaluate yourself.

Quiz 1
8.3%
     
"02:19
Quiz 2
91.7%
     
"57:23
Midterm Project
02:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

This project aims to evaluate your improvement in vocabulary, grammar, writing and speaking in bargain.

Writing and Speaking

(الزامی)

100.0%
     
'02:00
Unit 9
01:57 ساعت
00:47
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Unit 11
01:43 ساعت
00:50
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Final Exam
01:01 ساعت
Combined Shape Created with Sketch.