00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
یا
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

دوره‌های مکتب‌پلاس
32 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

زبان رسمی 53 کشور جهان، انگلیسی است و از هر پنج نفر، یک نفر می‌تواند به انگلیسی صحبت کند و یا دست کم، آن را بفهمد. به همین دلیل، یادگیری پرمخاطب‌ترین زبان در دنیای امروز، برای مردم در سراسر جهان، موضوعی ضروری، محسوب می‌شود. در ایران هم آموزش زبان انگلیسی ، پیش‌نیاز شروع بسیاری از پروژه‌ها، مانند مهاجرت و ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های معتبر دنیا است.

به طور قطع، فرصت‌های شغلی بیشتری در انتظار افرادی خواهد بود که تسلط بر زبان انگلیسی را در رزومه کاری خود دارند.

از سوی دیگر، زبان  اول مکاتبات تجاری، زبان انگلیسی است و برای کسب اطلاعات در هر زمینه‌ای، با وب‌سایت‌های انگلیسی زبان مواجه می‌شویم. برای تماشای فیلم‌، موزیک و اخبار نیز، نیاز به دانستن زبان را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کنیم.

همه‌ی این‌ها، دلایل مهمی هستند برای این که از همین لحظه، با گذراندن دوره های  آموزش زبان انگلیسی، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در خود تقویت کنیم و فرصت را بیش از این، از دست ندهیم.

بر این باوریم که یادگیری زبان انگلیسی را از هر نقطه‌ای و بدون در نظر گرفتن کتاب درسی خاصی، می‌توان شروع کرد. با این حال در این دوره‎، برای سرعت و نظم بخشیدن به روند یادگیری زبان‌آموزان، کتاب Four corners انتخاب شده است

 اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتادن پروسه‌ی یادگیری زبان انگلیسی، کامل می‌شود.

اما در دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی مقدماتی  تمامی شرایط مهیا شده تا این روند، با کیفیت و سرعت هرچه تمام‌تر، به سرانجام برسد.

در این دوره آموزش زبان انگلیسی از صفر ، زبان‌آموز، تنها به تماشای یک فیلم آموزشی نمی‌پردازد. دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی به گونه‌ای طراحی شده که کاربر، خود را در محیطی کاملا شبیه محیط کلاس احساس می‌کند و به مطالب آموزشی متنوع و جذاب، از تمرین و آموزش تا فیلم و موزیک و همچنین مدرسِ آنلاین برای رفع اشکالات درسی، دسترسی دارد. 

مدرس دوره
پرهام خدابخش مقدم

پرهام خدابخش مقدم، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و دارنده مدرک dip TESOL از LTTC  (London Teacher Training College)

  پرهام خدابخش تدریس دوره‌های زبان عمومی، IELTS ،FCE ،CAE را در شركت‌ها و مؤسسات مختلف مانند شکوه، ایران استرالیا، آفرینش و ... در کارنامه کاری خود دارند. از دیگر سوابق ایشان می‌توان به تدریس در دانشگاه علمی کاربردی و بخش زبان انجمن علمی دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اشاره كرد.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

این دوره نیاز به پیش‌نیاز خاصی ندارد. تنها آشنایی با حروف الفبای انگلیسی کافی است.

ویژگی‌های دوره آموزش زبان انگلیسی مقدماتی

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

مزایای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
زبان انگلیسی پرطرفدارترین و پرکاربردترین زبان دوم دنیاست.به همین دلیل این زبان در مراودات بین المللی استفاده فراوانی را دارد.همچنین داشتن مهارت در زبان انگلیسی یکی از ملزومات برای ادامه تحصیل در خارج از ایران است.
چه مهارت‌هایی برای یادگیری زبان انگلیسی لازم است؟
زبان انگلیسی شامل چهار مهارت اصلی می‌باشد که عبارتند از مهارت های نوشتاری (writing) ، شنیداری(listening)، گفتاری(speaking)، خواندن(reading) که برای تسلط به این مهارت ها باید vocabulary (دانش لغات) و grammar (دستور زبان) را به خوبی فراگرفت.
چه آزمونهایی برای سنجش مهارت در زبان انگلیسی وجود دارد؟
آزمون تافل (TOEFL) آزمون آیلتس(IELTS) آزمون TOEIC آزمون GRE
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

Unit 3
01:52 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Unit 6
01:50 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 13 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Midterm Exam
00:59 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

By the end of this section, you can easily evaluate yourself.

Quiz 1
8%
     
"02:19
Quiz 2
91%
     
"57:23
Midterm Project
02:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

This project aims to evaluate your improvement in vocabulary, grammar, writing and speaking in bargain.

Writing and Speaking

(الزامی)

100%
     
'02:00
Unit 9
01:57 ساعت
00:47
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Unit 11
01:43 ساعت
00:50
Combined Shape Created with Sketch. 11 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
Final Exam
01:01 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
12%
نمایش جلسات فصل  

By the end of this section, you can easily evaluate yourself.

Quiz 1
16%
     
"12:32
Quiz 2
83%
     
"49:21
Final Project
03:00 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  

This project aims to evaluate your improvement in vocabulary, grammar, writing and speaking in bargain.

Writing and Speaking

(الزامی)

100%
     
'03:00