TEDk

poster
پیش‌نمایش دوره

رویداد یک روزه تِدَک در تاریخ ۲۰ اردیبهشت، در سالن آمفی‌‌تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف به همت جمعی از دانشجویان و با همکاری انجمن علمی برگزار خواهد شد. این رویداد با عنوان "یک واحد زندگی" ... ادامه

3 (2 رای)
 همایش

درباره دوره

رویداد یک روزه تِدَک در تاریخ ۲۰ اردیبهشت، در سالن آمفی‌‌تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف به همت جمعی از دانشجویان و با همکاری انجمن علمی برگزار خواهد شد. این رویداد با عنوان "یک واحد زندگی" یا "A Course on Life" با حضور هفت سخنران که در حوزه‌های مختلف موضوعات خود را مطرح می‌کنند، تمرکزی دارد بر فعالیت‌های فرادرسی در دوران دانشجویی و مخاطب را به اندیشه پیرامون آن‌ها و یافتن نقطه اتصالی میان آن‌ها دعوت می‌کند.

در دنیای امروز، با وجود پیشرفت صنعت و تکنولوژی، زندگی‌ها رو به سمت فعالیت‌های تک‌بعدی رفته است و از سایر جنبه‌هایی که به زندگی معنی می‌دهد غافل شده‌ایم. نتیجه این غفلت، جهانی است که در آن لذت زندگی کردن آن‌چنان که باید و شاید عاید ما نمی‌شود. حال برای این که بتوانیم زندگی‌هایمان را بازسازی کنیم، می‌توانیم  تجربه‌های دیگران که هر کدام لذت‌شان را در فرای زندگی روزمره‌شان یافتن را  در "یک واحد زندگی" به صورت خلاصه دریافت کنیم.

***کیفیت صدا جلسه سوم پایین است***

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher آرمان بحری یکتا

به عنوان عضو سابق تیم ملی هاکی ایران مسیر خود را برای مربی‌گری در این رشته پیدا کرد. هرگز زمان زیادی را به دور از ورزش نگذراند و هم‌زمان مشغول تحصیل در رشتهٔ فناوری اطلاعات شریف است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher احمدرضا عباسلو

در کنار آموختن پزشکی در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور، بخشی از وقت خود را به برگزاری اولین هاکاتون سلامت ایران اختصاص داد. همواره بخشی از وقت او مختص حل مشکلات و ایجاد تغییر بوده‌است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher بهنام نوذری

این طرف‌دار تئاتر شاید دیر به علایق خود پرداخته باشد، ولی قطعاً در پیگیری آن کم نگذاشته‌است. دانش‌جوی شریف که در بسیاری از نمایش‌ها به عنوان بازیگر یا کارگردان حضور داشته‌است و صحبت‌های زیادی برای گفتن دارد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher پروین پاسالار

استاد بیوشیمی دانشگاه تهران همواره با نسل‌های جوان‌تر در ارتباط بوده‌است، تا جایی که بنیان‌گذار مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویی شود و مسئولیت مرکز رشد استعدادهای درخشان(مراد) را برعهده بگیرد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher پرهام قاسملو

این دانشجوی مهندسی کامپیوتر از فعالان کانون موسیقی دانشگاه شریف نیز هست. از ۸ سالگی ویالون می‌زند و در ده‌ها کنسرت اجرا داشته‌است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher حسام ملک زاده

زمانی که در دانشگاه امیرکبیر مشغول تحصیل مهندسی عمران بود، متوجه شد که مسئولیت‌های او به عنوان عضوی از جامعه باید اولویت بیش‌تری داشته‌باشد، و به اولویت‌های خود پرداخت.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher حسین حضرتی

پس از کسب طلای المپیاد ریاضی، تصمیم گرفت زندگی خود را تغییر دهد و سفر به گوشه و کنار ایران را در حالی شروع کرد که چیزی جز یک دوچرخه نداشت.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher شهریار عمرانی

علاقه وی به صنعت هوانوردی، این دانشجوی مهندسی ارتباطات و مدیریت را به سمتی سوق داد که در کنار تحصیل، به هوانوردی نیز بپردازد و پس از اخذ مدرک هوانوردی از CAO، هم‌اکنون از اساتید عملیات زمینی ایران‌ایر است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که همایشی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که همایش‌ها را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک همایش ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح همایش‌ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک همایش به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال همایش‌ها به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.