آموزش مدیریت جلسات ساختاریافته

poster
پیش‌نمایش دوره

برای بهره‌گیری حداکثری از یک بخش، مدیر باید مهارت‌های سازماندهی را با درک نیروی کار و نیازهای آن‌ها متعادل کند.درحقیقت رهبری واقعی در صحبت کردن و ایجاد انگیزه در افراد است، هنری که طی سال‌ها ... ادامه

برگزارکننده:  Udemy  Udemy
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:42 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:42 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 نحوه ساختاربندی جلسه به طور موثر

 توضیح نقش راهنما در یک جلسه

 استفاده از تکنیک‌هایی برای تحلیل ایده‌ها و مدیریت بحث‌ها

 یادگیری استراتژی‌های کشف و ریشه‌یابی برای شفاف‌سازی

 شناسایی نقش‌های رایج در جلسات

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مدیریت جلسات ساختاریافته

مقدمه
ساختار جلسات
قوانین جلسات
سخن آخر

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

برای بهره‌گیری حداکثری از یک بخش، مدیر باید مهارت‌های سازماندهی را با درک نیروی کار و نیازهای آن‌ها متعادل کند.
درحقیقت رهبری واقعی در صحبت کردن و ایجاد انگیزه در افراد است، هنری که طی سال‌ها پر از رمز و راز بوده‌ است. اما کشف عوامل انگیزشی، چالش‌ها، ادغام نظرات، همسو کردن افراد و ایجاد اجماع معمولاً از طریق مهارت‌های بحث و گفتگو یا مهارت‌های مدیریت جلسات ساختاریافته انجام می‌شود.

جلسات بد، سرمایه را از بین می‌برند. این برنامه به اصول جلسات، نقش رهبر در جلسات، دستورالعمل‌های برگزاری یک جلسه‌ی موفق و تکنیک‌هایی برای متحد کردن، متمرکز کردن و بسیج کردن شرکت‌کنندگان در جلسه می‌پردازد.

مدیریت جلسات ساختاریافته برای رسیدن گفتگو به هدف، نیازمند مهارت‌ها و تکنیک‌هایی است. مدیریت ضعیف افراد باعث اتلاف وقت و لطمه به اعتبار شما به‌عنوان راهنما و باعث ماندگاری یک برداشت ضعیف دائمی در ذهن شرکت‌کنندگان می شود و در صورت عدم کنترل، شما را آزار خواهد داد.

این دوره آموزشی برای ارائه ابزارهای اساسی مورد نیاز برای مدیریت جلسات طراحی شده است. شما تکنیک‌های ساده و پیچیده را یاد خواهید گرفت که به شما اعتماد به نفس لازم برای تسهیل جلسات ساختاریافته و ایجاد یک برداشت مثبت و ماندگار را می‌دهد.

این کارگاه آموزشی با مشارکت شما به تجربه‌ای ارزشمند تبدیل خواهد شد. از این زمان برای شروع فرآیند توسعه‌ی مهارت‌های مدیریت جلسات ساختارمند خود استفاده کنید!

این دوره مناسب چه کسانی است:

  • سرپرستان تیم فنی
  • سرپرستان تیم
  • مدیران
  • مدیران عملیات
  • مدیران پروژه
  • مدیران برنامه
  • کارشناسان منابع انسانی
  • شرکای تجاری منابع انسانی

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Julian Vlach Ionitza

جولین با تکیه بر تجربه‌ی گسترده‌ی خود در زمینه‌ی کسب‌وکار و مدیریت افراد، دوره‌‌های آموزشی با محتوایی کاربردی و سبکی چالش‌برانگیز ارائه می‌دهد. او با ایجاد شفافیت و انرژی در جلسات آنلاین، فرآیندها یا مهارت‌ها را به شما می‌آموزد. جولین طراح، اجرا کننده و رهبر دوره‌‌های توسعه‌ی فردی برای تیم‌هایی در آلمان، لهستان، روسیه، بلغارستان، رومانی، انگلستان، مکزیک و هند بوده است. او همچنین نویسنده‌ی مشترک و مستقل دوره‌‌های توسعه‌ی فردی در رومانی و لهستان است که جوایز ملی کسب کرده‌ است و به عنوان سخنران در کنفرانس‌های حوزه‌ی منابع انسانی:HR Kadry Warsaw, HR Summit Timisoara, Business  Days Bucharest, Employer Branding Conference Sofia حضور داشته است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  Udemy
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:42 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:42 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی