×
ribbon

برنامه‌نویسی حرفه‌ای تحت وب در جاوا

امروزه اکثر پروژه‌های سیستمهای اطلاعاتی مانند سیستمهای ERP، به صورت تحت وب توسعه داده می‌شوند. بنابراین یادگیری توسعه سیستمهای تحت وب یکی از نیازهای ضروری دانشجویان کامپیوتر می‌باشد. از طرفی زبان برنامه‌نویسی Java یکی از ... ادامه

ارائه دهنده:  دانشگاه بناب  دانشگاه بناب
 98% (137 رای)
 رایگان
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  11 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  7 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

درباره دوره

امروزه اکثر پروژه‌های سیستمهای اطلاعاتی مانند سیستمهای ERP، به صورت تحت وب توسعه داده می‌شوند. بنابراین یادگیری توسعه سیستمهای تحت وب یکی از نیازهای ضروری دانشجویان کامپیوتر می‌باشد. از طرفی زبان برنامه‌نویسی Java یکی از پیشروترین زبانهای توسعه سیستمهای اطلاعاتی دنیا است. در زبان Java ، ابزار و Framework های متعددی برای توسعه برنامه‌های تحت وب وجود دارد. انتخاب ابزار به عوامل خیلی زیادی وابسته است که جزء سرفصلهای درس مهندسی نرم‌افزار محسوب می‌شود.
ابزار و Framework های مورد استفاده در این آموزش، همگی Open Source می‌باشند. از JSF و Primefaces برای لایه Presentation و از Spring برای لایه Business (Service Layer) و از JPA و Hibernate برای لایه Data استفاده شده است. از PostgreSQL به عنوان DBMS، از eclipse به عنوان IDE و Tomcat به عنوان Web Server استفاده شده است. در ضمن معماری مورد استفاده را LucyArch2.0 نامگذاری کرده‌ایم.
آموزش پیش رو ، آموزش ابزار و Framework های Java نمی‌باشد. بلکه یک آموزش پروژه محور بوده که قسمتهای زیادی از یک پروژه سیستم اطلاعاتی نوشته شده ، تشریح شده و نحوه توسعه بخشهای مختلف آن شرح داده شده است. برای دانلود کدهای پروژه می‌توانید از لینک مقابل استفاده کنید: https://github.com/AsenaTechAcademy/Irani-LucyArch2.0-glib

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher غلامعلی نژاد حاجعلی ایرانی

غلامعلی نژاد حاجعلی ایرانی، تحصیل خود را در مقاطع کارشناسی در دانشگاه شهید باهنر کرمان و کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به انجام رسانده است. از سال 1384 تا کنون در زمینه توسعه سیستم‌های نرم افزارهای سازمانی و ERP فعال بوده است و هم اکنون به عنوان تحلیل‌گر، طراح و معمار نرم افزار سیستم‌های ERP مشغول به کار است و از سال 1387 به عضویت هیأت علمی دانشگاه بناب درآمده است.
وب سایت شخصی: gclass.co

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
لیلا کوهزادی 1399-04-24
دانشجوی دوره
پیشنیاز این دوره چیه؟
مکتب‌خونه
همراه عزیز سلام پیش نیازها در صفحه درس ذکر شده

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.
poster
  
برگزار کننده:  دانشگاه بناب
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  11 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  7 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)