00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 10 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 10 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
  +
 • پروژه محور (تعریف و تصحیح پروژه)
 • پشتیبانی علمی (منتورینگ)
 • گواهینامه مکتب‌خونه
199,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

دوره‌های مکتب‌پلاس
66 ساعت
64٪ (2038 رای)
درباره دوره آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

آموزش طراحی وب سایت : جهان امروز، جهان تبادل کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. از زمانی که تیم انگلیسی برنزرلی در سرن، وب را ایجاد کرد تا به امروز، وبگاه های اینترنتی، گستره ی فعالیت خود را بسیار بالا برده اند. تا به حدی که امروزه، برای اطلاع از یک فعالیت خدماتی یا یک خبر و حتی نام نویسی های مختلف، باید سراغ وبسایت برویم. بدیهی است که در چنین شرایطی، سیستم وب، بسیار مهم می­شود.

بسیاری از هنرمندان، کارهای خود را به کمک وبسایت­های مختلف، به اشتراک می­گذارند، بسیاری از دانشمندان، نتایج کارهای علمی خود را اینگونه در اختیار همه قرار می­دهند و همینطور است که انواع و اقسام وبسایت ها، مانند؛ وبگاه­های بازرگانی، وبگاه­های ارتباطی،وبگاه­های سرگرمی، وبگاه­های نرم افزارسازی و ... ایجاد شده اند. بدین ترتیب، حدود یک میلیارد و 300 میلیون صفحه­ی وب در سراسر جهان، در حال فعالیت است که البته، وبسایت های فعال ایرانی، سهم بسیار کمی از این رقم دارند.

در این دوره مباحث CSS ، HTML ، javaScript پوشش داده شده است.

با این گسترش، انتظار می­رود که برنامه نویسی وب، در جهان یک حرفه­ بسیار مورد نیاز به شمار برود.
طبق لیست مشاغل پر رونق سال 2017، طراحی وب در صدر مشاغل قرار دارد. در این لیست، حرفه های دیگری، مانند نویسنده­ی کتاب های آنلاین، آموزش مجازی، متخصص تبلیغات در دنیای مجازی، تولید کننده­ی محتوا و ... که غیرمستقیم به وب مربوط می شوند نیز کارآمد و مورد نیاز به حساب می آیند.


در ایران نیز، برنامه­نویس و توسعه گر وب، جز 10 شغل پردرآمد به حساب می­آید، همچنین آمارها نشان می­دهد که مخاطبین کنکور هم در چند سال اخیر به قبولی در رشته های کامپیوتری، تمایل بیشتری پیدا کرده­ اند.


با تمام این تفاسیر، شاید این جمله دور از انتظار نباشد که "برنامه نویسی وب، یکی از مهمترین دانستی هایی است که در روزگار فعلی، باید آموخت."

با یادگیری طراحی وب سایت می‌توانید به راحتی وب سایت خود را با سلیقه‌ی شخصی خود طراحی نمایید. اما برای اینکه یک طراح وب سایت فرانت اند شوید، چه مهارت‌هایی لازم دارید که وب‌سایت مورد نظر خود را طراحی کنید؟ در ادامه این مهارت‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.
لیست مهارت‌هایی که یک برنامه‌نویس FRONT-END نیاز دارد، به شرح زیر می‌باشد:

 • HTML
 • CSS
 • Javascript
 • کتابخانه‌ها و انواع مختلف فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپت 
 • کتابخانه‌های CSS 
 • پردازنده‌های CSS 
 • نرم افزارهای گرافیکی 
 • تست و آزمون خطا
 • آشنایی با UX Design

این لیست به شما کمک می‌کند که در یادگیری طراحی وب سایت، تخصصی‌تر رفتار کنید. 
در کنار این موارد باید حتما به این مورد توجه داشته باشید که برنامه‌نویس فرانت اند با UI Designer تفاوت‌های بسیار زیادی دارند. در واقع UI Design همان طراح رابط کاربری است و در واقع برای طراحی سایت از یک گرافیست استفاده می‌شود. این شخص بدون اینکه برای سایت کدنویسی خاصی انجام دهد، وب‌سایت مورد نظر را طراحی می‌نماید.

همان‌طور که گفتیم طراح رابط کاربری خودش کدنویسی را به عهده نمیگیرد. او با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی که در اختیار دارد، (مانند فتوشاپ) شکل ظاهری وب‌سایت شما را طراحی ‌می‌کند.

با این حال باید یک برنامه‌نویس فرانت اند در کنار تسلط به زبان‌های برنامه نویسی مثل جاوا اسکریپت و html و css باید با نرم‌افزارهای گرافیکی نیز آشنایی لازم را داشته باشد تا در صورت نیاز بتواند از این نرم‌افزارها برای تخصصی‌تر کردن کار خود استفاده نماید.

شما به عنوان طراح وب‌سایت باید حتما باید با اصول طراحی واکنشگرا آشنا داشته باشید. به زبان دیگر رابط کاربری که برای پلتفرم خود در نظر می‌گیرد باید به گونه‌ای باشد که عملکرد اپلیکیشن را مختل نکند. پس باید با توجه به پلتفرمی که قصد پیاده سازی ایده خود را دارید، واکنش مناسب آن را نشان دهید.

همان‌طور که گفتیم برنامه‌نویس front-end باید طراحی تجربه کاربری را به‌خوبی اعمال کند تا کاربر در زمان استفاده از خدمات پلتفرم شما، حس خوبی را تجربه نماید.

سرفصل‌های دوره آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

فصل اول - HTML
02:39 ساعت
02:26
Combined Shape Created with Sketch. 23 جلسه
بارم:
6%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم - JavaScript
00:57 ساعت
00:52
Combined Shape Created with Sketch. 6 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  

در این بخش به آموزش جاوااسکریپت پرداخته می شود. جاوااسکریپت در کنار html و CSS یکی از سه تکنولوژی اصلی طراحی وب است.

آشنایی با جاوا اسکریپت
"08:08
خروجی جاوا اسکریپت در لاگ کنسول
"06:26
if و for در جاوااسکریپت
"14:33
آشنایی با JavaScript html DOM
"14:13
javascript dom style
"08:38
jsdom style
100.0%
     
"05:00
فصل چهارم - jQuery
07:12 ساعت
01:07
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
17%
نمایش جلسات فصل  

دراین بخش با یکی از کتابخانه های مفید جاوااسکریپت با نام jQuery  آشنا می شویم.

در پایان این بخش پروژه ی میان مدت دوم، پروژه ی javascript/jQuery  را انجام خواهید داد که نسخه ی بهبود یافته ی پروژه ی اول است.

 

آشنایی با jQuery
"07:23
when document is ready
"16:31
jquery : events and selectors
"10:49
event selector
9.9%
     
"03:00
jquery hide, show and fade effects
"13:11
slide, animation and stop animation effects
"19:23
animation
5.6%
     
"02:00
پروژه بخش jQuery
84.5%
     
'06:00
فصل پنجم - طراحی واکنش گرا
09:48 ساعت
01:34
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
بارم:
20%
نمایش جلسات فصل  
پروژه نهایی
30:16 ساعت
00:16
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
22%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

مدرس دوره
امیرحسین ناظم

امیرحسین ناظم
دانش آموخته کارشناسی رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف ایشان به برنامه‌نویسی وب علاقه‌مند بوده و وب سایت‌های گوناگونی پیاده‌سازی کرده است.
بیشتر علاقه‌­مندی ایشان در مورد فرانت‌اند است و با بک‌اند نیز آشنایی دارند. وی همچنین در برنامه نویسی اندروید و جاوا تجارب فراوانی دارد و از تکنولوژی‌های به‌ روز همچون واقعیت افزوده نیز در برنامه‌های خود استفاده می‌کند.

اطلاعات بیشتر

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

این دوره برای تمامی علاقه­مندان به برنامه نویسی وب، کاربردی و مفید است و پیش­نیاز خاصی ندارد.

ویژگی‌های دوره آموزش طراحی وب سایت (Front-End)

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام و دانشجوی دوره باشید.
سیدعلی نبوی زاده
14:05 - 1399/06/27
دانشجوی دوره

دوره بدی نیست در کل ولی بیشتر خوداموزی هست یا یادگیری از طریق ویدیو ها بنظرم دوستانی که دفعه اول میخواهند مطلب اموزشی بگذارند بهتره اول یه دوره رایگان برگزار کنند تا سابقه تدریس اونها رو دانشجو های متقاضی داشته باشند و بدونن با چطور استادی طرف هستند و جنبه های سواد و فن بیان طرف رو ارزیابی کنند درکل بنظرم متوسط روبه پایین هست و از کیفیت اموزشی سایر دوره های مکتب خونه فاصله زیادی دارد.

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
نگار عقیق
12:08 - 1399/06/26
دانشجوی دوره

دوره بسیار ضعیف است. فن بیان مدرس اصلا خوب نیست و دیدن ویدیوها بیشتر از بار آموزشی داشتن، اتلاف وقت است. چنین دوره ضعیفی از مکتبخونه انتظار نمیرفت. ارزش هزینه کردن ندارد.

آرش ظرافت نژاد
19:46 - 1399/06/18
دانشجوی دوره

کیفیت صدای این دوره به شدت افتضاح هست لطفا به این موضوع رسیدگی کنید چون درس رو ازاردهنده کرده به صورتی که اکثریت توضیحات غیر قابل فهم شده است

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
سحر ده بزرگی
21:31 - 1399/06/15
دانشجوی دوره

تسلط مدرس روي مطالب خوب هست ولي فن بيان متاسفانه ضعيف است

محمد عقیق
20:41 - 1399/05/22
دانشجوی دوره

با سلام و احترام اگر امکانش بود ستاره منفی داشت حتما 5- را انتخاب می کردم مدرس عزیز از نظر توضیح دادن که اونقدر وسط صحبت هاشون مکث و سر درگمی دارند که به شخصه زده میشم که حتی یک بخش 5-6 دقیقه ای رو ببینم. و جالب تر اینکه حتی یکبار تست نکردن که تو اون مبحث ه موضوعی آموزش داده خواهد شد که تست کنند. نه اینکه وسط فیلم آموزشی چند بار pause را بزنند که بخوان متوجه بشن درست قضیه چیه قشنگ آماتور بودنشون توی تدریس مشخص هستش. نکردند دو بار از کاری که میخوان انجام بدن دوره کنند که این همه اشتباه و مکث و ترس در صداشون نباشه. با تشکر

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
نیما فنی اصل
11:31 - 1399/05/20
دانشجوی دوره

سلام وقت بخیر به نظر من ، استاد ، در حین آموزش خیلی مکث می کنه و این باعث حواس پرتی ما میشه در ضمن بخش های جی کوئری و بوت استرپ اصلا خوب آموزش داده نشده. به نظر من بهتر بود به جای اینکه تو پروژه ها بگن که همه چی رو سرچ کنید ، تو بخش های کوئیز ، یه سوالی رو می پرسیدن که آموزش ندادن ، تا هم مهارت سرچمون بالا میرفت و هم می تونستیم پروژه رو راحت تر ارائه بدیم. قطعا استاد اطلاعات خوبی دارن ولی اگه بیشتر روی بیانشون تمرکز می کردن ، این دوره خیلی موثر تر میشد. ممنون . نیما فنی اصل 10 ساله از اردبیل

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
ستاره سادکیان
12:52 - 1399/05/17
دانشجوی دوره

<p>خیلی خیلی مسخره و سطح پایین تاحالا اموزش به این بدی ندیده بودم یعنی ۱۰۰۰ت براش زیاده بخوای هزینه کنی</p>امتیازم _۱۰

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
عباس جعفری
00:23 - 1399/05/11
دانشجوی دوره

فن بیان مدرس فوق العاده ضعیف توان انتقال مفهوم فوق العاده بد مطالب به هم ریخته و بدون چهارچوب برای مقال قسمت اول آموزش جاوا اسکریپ رو برید ببینید خودتون. اصلا چی میگه ؟؟!! مکتب خونه واسم ریخت با این دورش

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
م ا
20:05 - 1399/05/08
دانشجوی دوره

<p>به اندازه کافی جذاب تدریس نمیشه. و بعضی قسمتها هم گنگ توضیح داده میشه. ولی مشخص هست که مدرس تسلط دارن و بیشتر بخشها رو پوشش دادن. من تا فصل دوم دیدم امیدوارم فصلهای بعدی بهتر بشه</p>

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
محمد داننده فرد
01:32 - 1399/05/08
دانشجوی دوره

آموزگار این دوره متاسفانه فن بیان خوبی ندارند و بعضی چیزهایی که میگند اصلاً مفهوم نیست. فن بیان بسیار بد در کنار لحن بسیار کسل کننده باعث میشه تحمل کلاس ها سخت باشه. هرچند تسلط خوبی روی موضوع دارند اما من به سختی تحمل میکنم هر ویدیو رو تا انتها ببینم. خیلی هم ناراحتم. چون خیلی علاقه مندم به این کلاس. ولی آزاردهنده ست لحن معلم عزیزمون.

نگار کاظم نژاد
15:54 - 1399/05/03
دانشجوی دوره

دوره دوره ایه که دوبله شده انگار .گاهی قشنگ صدای یک فیلم دیگه میاد که این سمت دارند ترجمه میکنند. و البته من چون با ۹۰ درصد تخفیف گرفتم گفتم خب حتما یه چییزی بوده که ۹۰ درصد آف گذاشتن . برای شروع اگه اون بخش و بذاریم کنار که دوبله شده میتونه استارت کار با فریم ورک ها رو برامون فراهم کنه . امیدوارم خب باشه تا اخر.

امیر محمد علیپور سالستانی
18:35 - 1399/05/02
دانشجوی دوره

<p>قبل از ضبط دوره کمی مدرس در نوع گفتار خود کار کند خیلی خوب میشود, ک در توضیح مسائل بارها تپق نزند که در بسیاری از قسمت ها باعث نفهمیدن اون مطلب میشود, بعد از فصل 2 برخی کد ها و از فصل 3 به بعد تمامی کد ها از پیش نوشته شده است و تنها مدرس با بالا و پایین رفتن بین کد هایی ک نوشته است ان را توضیح میدهد من از این پک به هیچ عنوان رضایتی ندارم! من میخواستم بعد از این دوره 2 پکیج بک اند هم از شما خریداری کنم ک واقعا پشیمون شدم از این حرکت, ممنون

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
مهران موذنی
11:26 - 1399/05/02
دانشجوی دوره

مدرس متاسفانه بیانشون خوب نیس و بعضی کلمات رو میخورن. جملاتشون سرو ته نداره و خیلی بازدهی نداره یادگیری به این صورت.

مهدی عباسی
21:34 - 1399/01/08
دانشجوی دوره

به جرعت میتونم بگم این دوره بدترین و بی کیفیت ترین و مبتدی ترین دوره ای هست که در تمام سطح اینترنت وجود داره . این دوره نه تنها چیزی به شما اضافه نمی کنه بلکه با ایجاد سردرگمی تمام دانسته های قبلی شما رو هم از بین می بره . مدرس این دوره شدیدا مبتدی و بی تجربه در امر تدریس هست و نمی دونم چطور به خودش اجازه داده دوره ای با این کیفیت پایین و این هزینه رو آپلود کنه و ازش خواهش می کنم دیگه محتوای آموزشی تولید نکنه چون هیچ گونه استعدادی در این امر نداره . و متاسفم برای سایت مکتب خونه برای همچین اشتباه بزرگی ...

پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.

سوالات پرتکرار

آموزش طراحی وب سایت شامل چه مباحثی می باشد؟
برای طراحی یک ظاهر وبسایت لازم است زبانهای markup شامل html و css را فرا بگیرید. همچنین یادگیری زبان برنامه نویسی java script برای پیاده سازی تعاملات بین کاربر و وبسایت لازم است. برای طراحی منطق سایت و جمع آوری داده ها لازم است که به مفاهیم پایگاه داده آشنا بوده و به یکی از زبانهای برنامه نویسیbackend مثل php ، python و فریمورک جنگو، java script و nodejs یا ruby مسلط باشید.
آموزش طراحی وب سایت چه مزایایی دارد؟
برنامه نویسی و طراحی وبسایت یکی از مشاغلی است که با ظهور و نفوذ اینترنت رشد چشمگیری داشته است و با یادگیری این مباحث میتوان فرصتهای شغلی مناسبی را به دست آورد.همچنین این شغل جزو مشاغلی است که برای فعالیت های freelance نیز ظرفیت بالایی داشته و امکان انجام کار به صورت پروژه را دارد.
فرق برنامه نویسی فرانت اند و بک اند چیه؟
فرانت اند به برنامه نویسی سمت کاربر گفته می‌شود که مربوط به طراحی و توسعه هر ان چیزی است که کاربر در سایت می‌بیند و با آن تعامل دارد مثل صفحات، اسلایدر ها و دکمه ها و .. بک اند به برنامه نویسی سمت سرور گفته می‌شود که مربوط به طراحی و توسعه منطق سایت و نحوه کارکرد کل سایت و تعامل آن با پایگاههای داده و سایر بخش هاست.
آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل اول - HTML
02:39 ساعت
02:26
Combined Shape Created with Sketch. 23 جلسه
بارم:
6%
نمایش جلسات فصل