00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 11 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 11 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
129,000 تومان
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • خدمات تصحیح خودکار
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
289,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش برنامه‌نویسی با پایتون (پیشرفته)

دوره‌های مکتب‌پلاس
57 ساعت
91٪ (5544 رای)

به گزارش سایت Stack overflow، در سال گذشته (2017) زبان برنامه‌نویسی پایتون (python)، از نظر استفاده، بیشترین رشد و بیشترین بازدید را نسبت به سایر زبان‌ها داشته است.

مزیت زبان برنامه ‌نویسی پایتون ، در سادگی، قدرتمند بودن و داشتن کارآیی‌های فراوان است. به همین علت، این زبان به گزینه‌ای مناسب برای مبتدی‌ها و در عین حال ابزار کار‌آمد برای حرفه ای‌ها تبدیل شده است.

به عنوان مثال، کد‌های دستوری زبان پایتون، بسیار به زبان انگلیسی نزدیک است و همین مطلب باعث شده تا فهم دستور‌ها ساده شود و برنامه‌نویس، بیشتر از آنکه درگیر ترجمه‌ی الگوریتم مورد نظر به کد دستوری زبان باشد، به خود برنامه و روند آن بپردازد. 

از مزایای دیگر پایتون، نصب راحت نرم‌افزار‌های آن است. باید به این نکته‌ی مهم توجه داشت که سادگی این زبان، ابداً به معنی پایین بودن سطح آن نیست. این زبان، از قدرتمند‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی محسوب می‌شود که شرکت‌های بزرگی چه در خارج (مانند گوگل) و چه در داخل (مانند کافه بازار) از آن استفاده می‌کنند.

سرفصل‌های دوره آموزش برنامه‌نویسی با پایتون (پیشرفته)

فصل سوم - کار با دیتابیس‌ها در پایتون
05:53 ساعت
00:45
Combined Shape Created with Sketch. 8 جلسه
بارم:
6%
نمایش جلسات فصل  
فصل پنجم - دنیاهای پیش‌رو
06:11 ساعت
01:07
Combined Shape Created with Sketch. 7 جلسه
بارم:
3%
نمایش جلسات فصل  
فصل ششم - پروژه پایان دوره
20:09 ساعت
00:09
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
بارم:
35%
نمایش جلسات فصل  

در این فصل، شما با تعریف پروژه نهایی دوره آشنا  می‌شوید.

پروژه نهایی
"09:13
پروژه پایان دوره

 (الزامی)

100.0%
     
"1200:00
فصل هفتم - کار با API (اختیاری)
01:26 ساعت
01:26
Combined Shape Created with Sketch. 7 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  

در این فصل توضیحاتی در رابطه با API و استفادة آن در پایتون داده می‌شود و همچنین یک مثال کاربردی از API شرح داده خواهد شد.(محتوای این فصل جزء محتوای اصلی این دوره نمی باشد و کاملا اختیاری می باشد.)

API چیست؟
"08:14
کار با API ها (قسمت اول)
"13:50
کار با API ها (قسمت دوم)
"18:52
کار با API ها (قسمت سوم)
"07:14
کار با Backtory API (قسمت اول)
"12:21
کار با Backtory API (قسمت دوم)
"13:46
کار با Backtory API (قسمت سوم)
"12:22

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
جادی میرمیرانی جادی میرمیرانی

جادی به معنای حقیقی کلمه، یک گیک و یک هکر است، البته منظور از هکر، دزدی پسورد و ایمیل مردم نیست! بلکه به معنی عشق به دانستن و عشق به تحقیق درباره خیلی از چیزهایی هست که می‌بینم و می‌شنویم. جادی بیشتر از ۲۰ سال است که به صورت حرفه‌ای برنامه‌نویسی می‌کند و تجربیات زیادی در این زمینه داره و در شرکت‌های بزرگی مثل نوکیا و مبین‌نت تجربه کاری موفق داشته است. کمتر کسی وجود داره که در زمینه فنی مرتبط با کامپیوتر فعالیت داشته باشد و جادی میرمیرانی را نشناسد.

جادی میرمیرانی فارغ‌التحصیل مهندسی مخابرات از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی است. تخصص اصلی ایشان، امنیت و شبکه است ولی در زمینه‌های مختلف دیگری از جمله تدریس برنامه‌نویسی پایتون، هک، لینوکس، بلاک‌چین و ساخت پادکست‌های مرتبط با تکنولوژی‌های روز نیز فعالیت بیش از 10 ساله دارد.

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
75.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش برنامه‌نویسی با پایتون (پیشرفته)

برای گذراندن این دوره نیاز به آشنایی اولیه با زبان پایتون دارید.

 

آموزش پایتون مقدماتی
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش برنامه‌نویسی با پایتون (پیشرفته)

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات تصحیح خودکار

تمرین‌ها و پروژه‌های شما در این دوره به صورت آنلاین و خودکار ارزیابی شده و‌ در عرض چند دقیقه بازخوردهای آن را دریافت می‌کنید.

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (99 نظر)

صفحه 

از 

10

پوریا
20:25 - 1401/02/10
فارغ‌التحصیل دوره
دقیقا مانند دوره مقدماتی دوره بی نظیری بود ، جادی عزیز هم واقعا خیلی خیلی شیرین درس می دهند و من به شدت از خریدم راضی هستم چه مقدماتی و چه پیشرفته پایتون و از جادی عزیز و مکتب خونه و منتور محترم بسیار بسیار کمال تشکر را دارم و به امید خدا دوست دارم به زودی دوره یادگیری ماشین جادی رو شروع کنم
سیدمحمد
10:23 - 1401/01/25
دانشجوی دوره
جادی واقعا قدرت بیان خوبی داره و خیلی شیرین درس میده دوره مقدماتی هم خیلی خوب بود ولی توی این دوره و مبحث mysql خیلی خلاصه و مبهم توضیح میدن. واقعا لازم بود برای کسایی مثل من که اول راه هستیم حداقل طریقه نصبش توضیح میدادن... وقتی میخواستم این دوره رو شرکت کنم وقتی دیدم قراره طریقه ارتباط به دیتابیس رو بگن خیلی تشویق شدم که حتما شرکت کنم... ولی الان میبینم که توضیح خاصی نمیده حتی یاد نمیده که چطور نصبش کنیم و میگن سرچ کنید من زمان خیلی خیلی زیادی رو سرچ کردم که بتونم نصبش کنم و باز هم نتونستم. به نظرم لازم بود حداقل برای ما تازه کارها یه سری توضیحات بیشتر میدادن... من اگه میخواستم اینقدر برای نصبش سرچ کنم و از جاهای دیگه بخونم که دوره رو ثبت نام نمیکردم
ریحانه
13:15 - 1401/01/15
فارغ‌التحصیل دوره
این دوره هم مانند مقدماتی فوق العاده بود.مخصوصا برای افرادی مثل من که دنبال پروژه ها و تدریس های دیتاساینس و هوش مصنوعی هستند. ولی پروژه ی پایانی انصافا خیلی سخت بود :))
مصطفی
13:51 - 1400/12/22
دانشجوی دوره
به شدت پیشنهادم میشه کسایی که میخوان یک هدف خواص رو ادامه بدن و میخوان با راه های دیگه هم اشنایی داشته باشن این دوره رو شرکت کنن اما اصلا کسایی که برنامه نویسی اصلا بلد نیستن شرکت نکنن و قبلش پایتون مقدماتی رو شرکت کنن منم هبمنکار رو کردم
پدرام
16:58 - 1400/12/21
دانشجوی دوره
در کل قرار نیست در این دوره آموزش خاصی صورت بگیره و تنها هدف اینه که فراگیر با مباحث پیشرفته پایتون آشنا بشه.همین! مشکل بزرگ دیگه این دوره اینه که جادی با لینوکس کار میکنه و اکثر فراگیرها با ویندوز. تازه بعد از دیدن ویدئو ها باید کلی سرچ بزنیم که حالا کدها و کتابخانه ها توی ویندوز چجوری کار میکنن! در نهایت این دوره با این محتوا و با این قیمت خیلی پیشنهاد نمیشه!
محمدحسین
10:48 - 1400/12/19
دانشجوی دوره
مثل مقدماتی دوره بسیار عالی بود . جادی که حرف نداشت از تمرین ها هم بنده راضی بودم . دوستان زحمت کشیدن به موقع پاسخگو بودند . فقط دوستانی که نظراتو میخونن باید بدونن دوره پیشرفته با مقدماتی از این جهت متفاوت تره که شما باید به مراتب بیشتر سرچ کنید و این پایه و اصل برنامه نویسیه توی این دوره هم روی بسیاری از مفاهیم به شما سر نخ داده میشه که پس از اتمام این دوره بدونید قدم های بعدیتون چی هست. تنها پیشنهادم اینه که مبحث وب اسکرینگ رو اگه بشه چند آموزش دیگه بهش اضافه بشه مثل مبحث سلنیوم یا اسکرپی . خدا قوت به تیم مکتب خونه
آرش
22:15 - 1400/12/12
دانشجوی دوره
بسیار عالی و کامل ولی خدایی تمرین های وب اسکرپینگ سخت بود
حمید رضا
17:11 - 1400/11/19
دانشجوی دوره
دوره بی نظیر بود ، اینو‌بگم دوره بدرد کسایی که اهل سرچ و جستجو نیستن و فکر میکنن با همین دوره فول میشن غیر ممکنه چیزی دستگیرشون شه ، ولی کمی تلاش و جستجو باعث میشه درک‌کنیم چقدر این دوره جذاب و عالی بود ، تشکر از جادی عزیز و آقای کاظمی منتور دوره ، مکتب خونه مثل همیشه عالی
سید مرتضی
20:45 - 1400/11/14
فارغ‌التحصیل دوره
دوره خیلی خوبی بود ولی کاش یکم بیشتر بسط میداد موضوع رو البته که خیلی مفید بود چون با کار سرچ بیشتر سر و کله زدیم و رشد کردیم واقعا.مرسی از شما
الیاس
11:34 - 1400/11/12
فارغ‌التحصیل دوره
دوره به نظر من بسیار عالی طراحی شده. شخصی که پایتون مقدماتی رو بلده، اولین سوالی که براش مطرح میشه اینه که حالا چی؟ چیکارش کنم ؟ این دوره فقط برای پاسخ به همین سوال هست. همونطور که در مقدمه هم گفته شده، اینجا قرار نیست کدهای خیلی پیچیده با پایتون بنویسید. قرار نیست نکته های ظریفی به شما آموزش بدن. فقط و فقط به شما میگن اگر خواسته باشید در مسیر برنامه نویسی با زبان پایتون ادامه بدین، چه مسیر هایی وجود داره و هرکدوم تو چه مایه هایی هست که سردرگم نشین. چند مسیر وجود داره که از هرکدوم یک مثال یا پروژه عملی نشون داده میشه تا آینده اون مسیر و جنس کار دستتون بیاد و ببینید علاقه تون کدومه. یک نکته حاشیه ای بگم که در پایان این دوره، اگر خوب تمرین باشین، قطعا شرکت های زیادی شما رو با حقوق خیلی خوبی، شما رو استخدام می کنند. ممنون از جادی و تیم مکتبخونه. خوش و خرم باشید

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

زبان برنامه‌نویسی پایتون یکی از زبان‌هایی است که مورد توجه بیشتر هکرها قرار گرفته است. پایتون دارای کتابخانه‌های بسیار زیادی است که به هکر‌ها کمک می‌کند که راه‌های نفوذ زیادی برای هک داشته باشند. همچنین این زبان برنامه‌نویسی به دلیل ویژگی اسکریپتی خود، توانایی این را دارد که نرم‌افزارهای کوچک را با آن طراحی کنیم و همین مورد نیز باعث شده است که هکرها از این زبان برنامه‌نویسی بیشتر استفاده کنند.


زبان پایتون یکی از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی است که در کمترین زمان می‌توانید از آن برای طراحی نرم‌افزار استفاده نمایید. افرادی که به اصطلاح برنامه‌نویس اندروید و  برنامه‌نویس دیگر پلتفرم‌های تلفن همراه هستند، می‌دانند که با استفاده از برنامه‌نویسی اندروید، جاوا و کاتلین می‌توانند به راحتی نرم‌افزار مورد نظر خود را طراحی کنند.


در کنار این زبان‌ها هم می‌توانید از زبان برنامه‌نویسی  سوئیفت برای طراحی اپلیکیشن مورد نظر خود بهره بگیرید. اما مورد جالب‌تر این است که می‌توانید با استفاده از پایتون نرم‌افزار مورد نظر خود را به راحتی طراحی کنید و در مارکت‌های مختلف به اشتراک بگذارید.


با بهره‌گیری از آموزش پایتون می‌توانید به راحتی در زمینه‌ی ساخت بازی شروع به فعالیت نمایید. بازی‌سازان به راحتی می‌توانند با استفاده از پایتون و کتابخانه بازی‌های جذابی (pygame) را طراحی کنند. با استفاده از این دو مورد شما نیز می‎توانید به راحتی ایده‌های خود را برای ساخت بازی پیاده کنید. همچنین کلاس‌ها و ماژول‌ها هم می‌توانند کار شما را ساده‌تر نمایند. همچنین باید به این نکته نیز اشاره کنیم که پایتون کتابخانه‌های هوشمندی برای اجرای هوش مصنوعی دارد.


با آموزش پایتون دنیای جدیدی از حوزه‌ی IT به‌ روی شما باز خواهد شد و می‌توانید با مباحثی همچون یادگیری ماشین و یادگیری عمیق به‌گونه‌ای دیگر برخورد کنید. یادگیری زبان برنامه‌نویسی پایتون برعکس زبان‌های دیگر بسیار روان وراحت است و نیاز به زمان زیادی ندارد و با گذراندن دوره‌های مکتب‌خونه می‌توانید در زمینه بازی‌سازی و طراحی اپلیکیشن فعالیت نمایید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل دوم - برنامه‌نویسی شی‌گرا
11:35 ساعت
01:23
Combined Shape Created with Sketch. 13 جلسه
بارم:
23%
نمایش جلسات فصل