مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار - متوسط

poster
پیش‌نمایش دوره

اولین نسخه از برنامه اکسل در سال 1990 میلادی منتشر شد و باتوجه‌ به کاربرد بسیار زیاد، این برنامه روزبه‌روز نقش بیشتری در کسب­‌وکارها پیدا کرده است. به دلیل نقش گسترده اکسل در محاسبات، حفظ ... ادامه

برگزارکننده:  Macquarie University  Macquarie University

برگزارکننده:

Macquarie University
4 (8 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

پیش‌نیاز‌ها

اصلی­‌ترین پیش‌­نیاز این دوره، دوره­‌ی مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار مقدماتی است.

سرفصل‌های دوره مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار - متوسط

فصل هشتم: توابع منطقی

گاهی نیاز داریم که در فرمول‌ها از چند شرط به صورت هم‌زمان استفاده کنیم. در این فصل کار با توابع منطقی برای به‌دست آوردن شرایط مورد نظر در فرمول‌ها را فرامی‌گیریم.

  معرفی
مشاهده
"03:03  
  بحث و گفتگو
مشاهده
"04:15  
  ویدیو تمرین - توابع منطقی I - IF
مشاهده
"07:40  
  ویدیو تمرین - توابع منطقی AND و OR
مشاهده
"05:51  
  ویدیو تمرین - ترکیب توابع منطقی I ،IF ،AND و OR
مشاهده
"05:19  
  ویدیو تمرین - ترکیب توابع منطقی II - IF های تودرتو
مشاهده
"05:45  
  ویدیو تمرین - رسیدگی، خطاها، IFERROR ،IFNA
مشاهده
"06:31  
  جمع‌بندی فصل هشتم
مشاهده
"01:57  
  دانلود Work Book فصل هشتم
"00:15  
فصل دوازدهم: ماکرونویسی

عملکرد‌ها و ویژگی‌های اکشن زیادی در اکسل وجود دارد، در این فصل با تمرین می‌توانیم عملکرد‌‌های درک ماکرو‌ها، ضبط یک ماکرو ساده، کنترل برای اجرا و... را یاد بگیریم.

  معرفی
مشاهده
"02:19  
  بحث و گفتگو
مشاهده
"03:49  
  ویدیو تمرین - ضبط ماکرو
مشاهده
"07:46  
  ویدیو تمرین - اجرا ماکرو
مشاهده
"06:06  
  ویدیو تمرین - ویرایش ماکرو
مشاهده
"07:15  
  ویدیو تمرین - کار با ماکروها
مشاهده
"05:56  
  ویدیو تمرین - ماکروهای مرجع نسبی
مشاهده
"08:13  
  جمع‌بندی فصل دوازدهم
مشاهده
"02:03  
  دانلود Work Book فصل دوازدهم
"00:15  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

اولین نسخه از برنامه اکسل در سال 1990 میلادی منتشر شد و باتوجه‌ به کاربرد بسیار زیاد، این برنامه روزبه‌روز نقش بیشتری در کسب­‌وکارها پیدا کرده است. به دلیل نقش گسترده اکسل در محاسبات، حفظ داده­‌ها و رسم توابع، این نرم‌­افزار به جزء جدایی ناپذیر کسب­‌وکارها و فعالیت­‌های اداری مختلف تبدیل شده است.

باتوجه‌به ویژگی‌­های منحصربه‌فرد این برنامه، تسلط و مهارت در کار با اکسل به‌عنوان یکی از مهارت­‌های کاربردی همه افراد در کسب­‌وکارها شناخته می‌­شود. داشتن این مهارت‌­ها می‌­تواند موقعیت‌­های شغلی مناسبی را برای افراد فراهم کند.

در دوره آموزش مهارت‌­های اکسل برای کسب­‌وکار مباحثی مطرح می‌­شود که سطح آگاهی و دانش شما برای کار با این نرم‌‌افزار را بالا خواهد برد. آنچه در این دوره به شما آموزش داده می‌­شود شامل طیف وسیعی از مهارت­‌هایی است که برای کار با اکسل موردنیاز همه افراد خواهد بود.

هدف از برگزاری دوره آموزش مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار – متوسط چیست؟

هدف اصلی از برگزاری دوره آموزش مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار - متوسط رساندن شرکت کنندگان به سطح بالاتری از مهارت کار با اکسل است. به ترتیبی که مخاطبان در انتهای دوره می‌­توانند به همه مهارت­‌های کار با این نرم‌­افزار مسلط شوند و افراد بتوانند بسیاری از نیازهای محاسباتی خودشان را به کمک اکسل برطرف کنند.

دوره آموزش مهارت­‌های اکسل برای کسب‌­وکار - متوسط برای چه کسانی مناسب است؟

باتوجه‌به محتوای ارائه‌ شده در این دوره که شامل همه مباحث مورد نیاز برای کار با اکسل می­‌شود، همه افرادی که به نحوی در مسیر شغلی و تحصیلی خودشان با اکسل سروکار دارند می‌­توانند در این دوره شرکت کنند و از مباحثی که در این دوره ارائه می‌­شود استفاده کنند.

دوره آموزش مهارت‌­های اکسل برای کسب‌­وکار - متوسط در چند فصل تهیه و تدوین شده است؟

محتوای دوره آموزش مهارت‌­های اکسل برای کسب­‌وکار در دوازده فصل تهیه شده است. دوازده فصل این دوره شامل مقدمات، آشنایی با کاربردهای اکسل، رسم نمودارها و جدول­‌های مختلف، فرمول‌نویسی و سایر مباحث مهم و کاربردی است. با این تعریف این دوره را می­‌توانیم به‌عنوان یکی از گسترده‌­ترین دوره‌­های آموزشی مربوط به اکسل بدانیم.

دوازده فصلی که در این دوره به آن­‌ها پرداخته شده است در چهارده هفته و طی هشت ساعت ویدیو آموزشی برنامه‌­ریزی شده است.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Nicky Bull

 Nicky Bull استاد و مشاور فعال در زمینه مشاوره کسب‌وکار به شرکت‌ها است. ایشان دارای لیسانس علوم کامپیوتر و لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه Witwatersrand، آفریقای جنوبی و همچنین مدرک تحصیلات تکمیلی در آموزش از دانشگاه هرتفوردشایر، بریتانیا می‌باشد. او دارای 15 سال تجربه کاری به‌عنوان برنامه‌نویس و تحلیلگر کامپیوتر و بیش از ده سال طراحی و ارائه طیف وسیعی از برنامه‌های آموزشی است. او طراح اصلی محتوای دوره آموزشی مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار می‌باشد که جایزه مربی برجسته Coursera را برای تحول دانشجویی در سال 2018 دریافت کرده است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Prashan Karunaratne

دکتر Prashan Karunaratne  دارای مدرک دکترای مدیریت، یادگیری و تدریس از دانشگاه Macquarie، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بانکداری از دانشگاه لندن و کارشناسی ارشد بازرگانی مطالعات آماری از دانشگاه New South Wales و لیسانس اقتصاد است از دانشگاه Macquarie می‌باشد. او همچنین توسعه‌دهنده برنامه درسی و مدرس دوره بسیار محبوب مهارت‌های اکسل برای کسب‌وکار است که جایزه مربی برجسته Coursera را برای تحول دانش‌آموز در سال 2018 دریافت کرد. پرشان چندین جایزه آموزشی دیگر از جمله جایزه مشارکت برجسته در یادگیری دانش‌آموز در سال 2019 را دریافت کرده است. در سال 2020، او برنده جایزه افتتاحیه شورای رؤسای بازرگانی استرالیا برای نوآوری و تعالی در آموزش و یادگیری شد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Yvonne Breyer

دکتر Yvonne Breyer استادیار دانشگاه Macquarie و برنده جایزه در زمینه یادگیری آنلاین، مشارکت دانشجویی و تحول دیجیتال در بخش آموزش عالی می‌باشد. ایشان چندین ابتکار راهبردی در سطح ملی و بین‌المللی را رهبری کرده است. بر اساس بازخورد استثنایی یادگیرندگان و تأثیر جهانی، تیم او جایزه مربی برجسته Coursera را برای تحول دانشجویی در سال 2018 دریافت کرد. اخیراً تیم طراحی و تجربه MQBS را رهبری کرد تا MBA جهانی نوآورانه و متحول‌کننده را ارائه کند (رتبه 1 MBA آنلاین). در حال حاضر Yvonne  مدیر آموزش و تدریس و سرپرست یادگیری در دانشکده بازرگانی دانشگاه Macquarie است. او دارای مدرک دکترای زبان‌شناسی کاربردی از دانشگاه Macquarie، کارشناسی ارشد هنر از دانشگاه اسن، آلمان و مدرک تحصیلات تکمیلی در آموزش عالی، رهبری و مدیریت از دانشگاه Macquarie می‌باشد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
صادق غریب 1403-01-27
عالیه و کاربردی.
مینا محرابی 1401-11-30
من تازه یه تمرین رو دیدم به زبان انگلیسی ولی عالی بود خوب توضیح می ده مرسی از تهیه کنندگان
علی کلهر 1401-10-13
سلام خیلی ممنون ازتون دوره ی بسیار خوبی بود ممنونم ازت مکتب خونه بخاطر این دوره فقط اگر امکانش هست دوره های بعدی این سری اموزشی رو هم قرار بدیم
محمد عباسی 1401-09-08
سلام. دوره فوق العاده ای است. توصیه می کنم حتما تهیه کنید.
علیرضا امیری زاده 1401-06-02
سلام لطفا دوره بعدی این مجموعه رو هم بزارید من که بسیار راضی ام واقعا مکتب خونه دمت گرم
فرشاد مهدی فر 1401-02-26
با سلام و تشکر از مجموعه مکتب خونه این دوره در آموزش متوسط اکسل بسیار کاربردی و منظم ارائه شده بود. مطالب از موضوعات مختلف در کاربری هر چه سطح بالاتری از ایده های قابل اجرا در اکسل برخوردار بود. لذا این دوره را به کسانی که به دنبال تثبیت تسلط خودشان بر عملکرد اکسل هستند، پیشنهاد می کنم. همچنین از مسوالان مکتب خونه تقاضا دارم تا مانند سایر دوره ها برای این دوره هم ارائه گواهینامه داشته باشید. و در صورت امکان از دوره های مثل این دوره بین المللی در سطح بالاتری استفاده کنید. با تشکر
هاله ولی نژاد 1401-12-13
بیشتر از اینکه حواست به خود تمرین باشه باید حواست رو بدی ترجمه ها رو بخونی که مسخره کردین با این تدریستون
محسن نیشابوری 1401-11-27
به زبان انگلیسی تدریس میشه ، بازیر نویس فارسی تا زیر نویس رو ببینیم و بزنیم ویدئو رو عقب که چجوری انجام میشه خیلی زمان بره و کیفیت فیلم هم کمه

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.