00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

TEDk

همایش‌ها و رویدادها
8 سخنرانی
94٪ (19 رای)

رویداد یک روزه تِدَک در تاریخ ۲۰ اردیبهشت، در سالن آمفی‌‌تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف به همت جمعی از دانشجویان و با همکاری انجمن علمی برگزار خواهد شد. این رویداد با عنوان "یک واحد زندگی" یا "A Course on Life" با حضور هفت سخنران که در حوزه‌های مختلف موضوعات خود را مطرح می‌کنند، تمرکزی دارد بر فعالیت‌های فرادرسی در دوران دانشجویی و مخاطب را به اندیشه پیرامون آن‌ها و یافتن نقطه اتصالی میان آن‌ها دعوت می‌کند.

در دنیای امروز، با وجود پیشرفت صنعت و تکنولوژی، زندگی‌ها رو به سمت فعالیت‌های تک‌بعدی رفته است و از سایر جنبه‌هایی که به زندگی معنی می‌دهد غافل شده‌ایم. نتیجه این غفلت، جهانی است که در آن لذت زندگی کردن آن‌چنان که باید و شاید عاید ما نمی‌شود. حال برای این که بتوانیم زندگی‌هایمان را بازسازی کنیم، می‌توانیم  تجربه‌های دیگران که هر کدام لذت‌شان را در فرای زندگی روزمره‌شان یافتن را  در "یک واحد زندگی" به صورت خلاصه دریافت کنیم.

***کیفیت صدا جلسه سوم پایین است***

سرفصل‌های دوره TEDk

سخنرانان همایش
پرهام قاسملو پرهام قاسملو

این دانشجوی مهندسی کامپیوتر از فعالان کانون موسیقی دانشگاه شریف نیز هست. از ۸ سالگی ویالون می‌زند و در ده‌ها کنسرت اجرا داشته‌است.

اطلاعات بیشتر
بهنام نوذری بهنام نوذری

این طرف‌دار تئاتر شاید دیر به علایق خود پرداخته باشد، ولی قطعاً در پیگیری آن کم نگذاشته‌است. دانش‌جوی شریف که در بسیاری از نمایش‌ها به عنوان بازیگر یا کارگردان حضور داشته‌است و صحبت‌های زیادی برای گفتن دارد.

اطلاعات بیشتر
حسین حضرتی حسین حضرتی

پس از کسب طلای المپیاد ریاضی، تصمیم گرفت زندگی خود را تغییر دهد و سفر به گوشه و کنار ایران را در حالی شروع کرد که چیزی جز یک دوچرخه نداشت.

اطلاعات بیشتر
آرمان بحری یکتا آرمان بحری یکتا

به عنوان عضو سابق تیم ملی هاکی ایران مسیر خود را برای مربی‌گری در این رشته پیدا کرد. هرگز زمان زیادی را به دور از ورزش نگذراند و هم‌زمان مشغول تحصیل در رشتهٔ فناوری اطلاعات شریف است.

اطلاعات بیشتر
حسام ملک زاده حسام ملک زاده

زمانی که در دانشگاه امیرکبیر مشغول تحصیل مهندسی عمران بود، متوجه شد که مسئولیت‌های او به عنوان عضوی از جامعه باید اولویت بیش‌تری داشته‌باشد، و به اولویت‌های خود پرداخت.

اطلاعات بیشتر
شهریار عمرانی شهریار عمرانی

علاقه وی به صنعت هوانوردی، این دانشجوی مهندسی ارتباطات و مدیریت را به سمتی سوق داد که در کنار تحصیل، به هوانوردی نیز بپردازد و پس از اخذ مدرک هوانوردی از CAO، هم‌اکنون از اساتید عملیات زمینی ایران‌ایر است.

اطلاعات بیشتر
پروین پاسالار پروین پاسالار

استاد بیوشیمی دانشگاه تهران همواره با نسل‌های جوان‌تر در ارتباط بوده‌است، تا جایی که بنیان‌گذار مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویی شود و مسئولیت مرکز رشد استعدادهای درخشان(مراد) را برعهده بگیرد.

اطلاعات بیشتر
احمدرضا عباسلو احمدرضا عباسلو

در کنار آموختن پزشکی در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور، بخشی از وقت خود را به برگزاری اولین هاکاتون سلامت ایران اختصاص داد. همواره بخشی از وقت او مختص حل مشکلات و ایجاد تغییر بوده‌است.

اطلاعات بیشتر
درباره برگزارکننده
دانشگاه صنعتی شریف دانشگاه صنعتی شریف (اطلاعات بیشتر)

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که همایشی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که همایش‌ها را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک همایش ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح همایش‌ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک همایش به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال همایش‌ها به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟