00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
زیرنویس اختصاصی
  • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
229,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

دوره جامع آموزش فلاتر

دوره‌های مکتب‌پلاس
28 ساعت
98٪ (1000 رای)

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید

 

در دنیای امروز استفاده از برنامه‌های موبایل رشد زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل شرکت‌های زیادی هستند که به دنبال توسعه‌دهندگان برنامه‌های اندروید و iOS می‌گردند. حال چه می‌شود اگر شما کسی باشید که قادر است برنامه‌هایی ساده و درعین‌حال پیشرفته برای هر دو سیستم‌عامل بنویسد؟ بدون شک بسیاری از شرکت‌ها به دنبال استخدام فردی مثل شما هستند. با شرکت در دوره جامع فلاتر با دارت شما به چنین فردی تبدیل شده و نه‌تنها در شرکت‌های داخلی بلکه برای کار در خارج از ایران نیز موقعیت‌های بسیار خوبی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

فلاتر چیست؟

فلاتر یک ماژول کاملاً جدید درحال‌توسعه برای برنامه‌نویسی موبایل است که با استفاده از آن می‌توانید اپلیکیشن‌های بومی موبایل را تنها با یک کد مبنا تولید کنید. منظور این است که شما می‌توانید تنها یک‌بار کد بزنید؛ اما اپلیکیشن خود را هم در اندروید و هم در iOS عرضه کنید. این پلتفرم حاوی ابزارها و ویجت‌های مختلفی است که به شما برای توسعه برنامه و افزودن امکانات جذاب به آن کمک می‌کنند. زبان برنامه‌نویسی در آن دارت (Dart) است که زبانی بسیار ساده و قدرتمند و سازگار با هر دو سیستم‌عامل است.

 

هدف از یادگیری دوره جامع فلاتر با دارت چیست؟

هدف اصلی از دوره جامع فلاتر با دارت این است که شما بر روی فضای فلاتر کاملا مسلط شده و به یک توسعه‌دهنده کامل این پلتفرم تبدیل شوید. در این دوره می‌توانید برنامه‌هایی واقعی شبیه به واتس اپ، کوییزآپ و یاهو تولید کرده و به دانش برنامه‌نویسی خود نیز بیفزایید. علاوه بر این در پایان دوره شما یک برنامه‌نویس حرفه‌ای دارت هستید که قادر است هر برنامه‌ای را برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS توسعه دهد. بر همین اساس با پشتکار و تلاش در پایان دوره دارای یک رزومه کاری قوی شامل بیش از 15 برنامه واقعی و قدر هستید که به شما برای کار در بزرگ‌ترین شرکت‌ها کمک می‌کند.

 

دوره جامع فلاتر با دارت مناسب چه کسانی است؟

دوره جامع فلاتر با دارت برای کسانی طراحی شده است که هیچ‌چیزی از برنامه‌نویسی و اپلیکیشن‌های موبایل نمی‌دانند؛ اما به یادگیری علاقه داشته و ذهنی خلاق و پویا و اراده‌ای آهنین دارند. در این دوره همه مباحث از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده می‌شود؛ پس نیازی نیست قبلاً برنامه‌نویس بوده باشید یا حداقل از مباحث این حوزه سر دربیاورید.

علاوه بر این افرادی که اکنون در حال کار در زمینه توسعه برنامه‌های اندروید و iOS بوده یا در این زمینه تازه‌کار هستند نیز می‌توانند از مباحث مطرح‌شده در دوره استفاده کرده و به توسعه‌دهنده هر دو سیستم‌عامل تبدیل شوند. این دوره مناسب کسانی است که برای وقت خود ارزش قائل هستند و دوست دارند در زمانی مناسب ضمن تماشای ویدئوهای آموزشی جذاب و کاربردی، یک رزومه کاری قوی برای خود بسازند و بلافاصله بعد از اتمام دوره مشغول به کار شوند.

اگر قبلاً با فلاتر کار کرده‌اید؛ اما هنوز نمی‌توانید از همه امکانات آن استفاده کنید این دوره را از دست ندهید. در دوره جامع آموزش فلاتر یک برنامه درسی جامع دارید که از طریق آن با جنبه‌های مهم این برنامه آشنا شده و قلق‌های آن را یاد خواهید گرفت. پس می‌توانید از این به بعد مثل یک حرفه‌ای برنامه‌نویسی کرده و برنامه‌هایی شگفت‌انگیز و جذاب تولید کنید.

 

بعد از فراگیری دوره جامع فلاتر با دارت چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

در پایان دوره جامع فلاتر با دارت می‌توانید به‌عنوان یک توسعه‌دهنده کاملاً فلاتر، برنامه‌های زیبا، سریع و باکیفیتی با آن بسازید. همچنین می‌توانید برنامه‌های iOS و اندروید را فقط با یک پایگاه کد و با استفاده از یک زبان برنامه‌نویسی یعنی دارت بنویسید. این قابلیت باعث می‌شود که بتوانید به‌عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای موبایل در هر دو پلتفرم در مصاحبه‌های استخدامی شرکت کرده و شروع به کار کنید.

در پایان این دوره با درک مفاهیم اساسی توسعه فلاتر، به‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ها در سریع‌ترین فناوری درحال‌توسعه فعلی کار خود را شروع کرده و زمانی که این پلتفرم همچون سایر پلتفرم‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی رشد پیدا کرد، شما نقش یک ریش‌سفید را در آن خواهید داشت. پس علاوه بر کسب درآمد در حوزه توسعه برنامه‌ها می‌توانید در زمینه آموزش نیز درآمد خوبی داشته باشید.

سرفصل‌های دوره دوره جامع آموزش فلاتر

مقدمه‌ای بر توسعه کراس‌ پلتفرم با فلاتر و دارت
00:35 ساعت
00:35
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  

بخش اول شامل 4 جلسه است که در آن مباحث مقدماتی مربوط به پلتفرم فلاتر و زبان برنامه‌نویسی دارت بیان می‌شود.

فلاتر چیست؟
"08:02
چرا فلاتر؟
"12:21
ساختار کلی فلاتر
"05:37
چگونه به درس مسلط شویم؟
"09:43
نحوه‌ ایجاد برنامه‌های فلاتر از اسکرچ
00:58 ساعت
00:58
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
نمایش جلسات فصل  
اجرای برنامه بر روی دستگاه فیزیکی
00:26 ساعت
00:26
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل  
چالش نرم‌افزاری اول
00:07 ساعت
00:07
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل  

در فصل پنجم با اولین چالش نرم‌افزاری فلاتر یا همان پروژه اول آشنا می‌شویم.

چالش نرم‌افزاری چیست؟
"04:34
چالش من فقیر هستم!
"00:15
کمکی از استاد
"02:38
استفاده از پکیج‌های فلاتر و دارت برای سرعت بخشیدن به توسعه
01:30 ساعت
01:30
Combined Shape Created with Sketch. 12 جلسه
نمایش جلسات فصل