یا
مکتب‌خونه

CCNA مدرک دستیار شبکه سیسکو

دوره‌های مکتب‌پلاس
55 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

 

آموزش CCNA مدرک دستیار شبکه سیسکو ، داشتن یک شغل مناسب در حوزه شبکه با CCNA شروع می‌شود. شرکت Cisco بزرگترین شرکت تولیدکننده تجهیزات شبکه در دنیا می‌باشد که برای ارائه‌ی بهتر سرویس‌ها و بهترین عملکرد تجهیزات خود، به آموزش استفاده‌کنندگان از تجهیزاتش اهتمام می‌ورزد. بدون شک مدارک Cisco معتبرترین مدارک در حوزه شبکه در دنیا می باشد که شخص برای ورود به دنیای شبکه ملزم به گذراندن این دوره است.

در این دوره مبانی شبکه توضیح داده می‎شود. مقدمات مربوط به یک شبکه مبتنی بر IP، تجهیزات شبکه کامپیوتری و نحوه پیکربندی پروتکل‎های مختلف شبکه IP جهت کاربردهای مختلف و راه‎اندازی سرویس‎های مشترکین بررسی می‎گردد. در پایان این دوره شخص آمادگی آزمون CCNA را پیدا خواهد کرد. پاس شدن در این دوره جهت گذراندن دوره‎های تخصصی بعدی در حوزه شبکه و مدارک بعدی Cisco الزامی است. شخص با گذراندن این دوره توانایی پیکربندی تجهیزات مبتنی بر IP را پیدا خواهد کرد. طراحی و اجرا و پیکربندی شبکه‎ای با توجه به نیاز مشتری و راه‎اندازی سرویس‎های مطلوب از اهداف این دوره است.

 

 

مدرس دوره
محسن نعمت زاده

محسن نعمت‌زاده، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان در شرکت SEN-Tech، فعال در حوزه‌ی نانو، الکترونیک و طراحی بردهای الکترونیکی و آزمایشگاهی مشغول به فعالیت بوده‌اند. ایشان از سال 92 مشغول به کار در شرکت مخابرات ایران هستند و راه‌اندازی سیستم‌های مبتنی بر  Virtual ،VOIP ،IP و Transport IP تخصص کاری ایشان می‌باشد. وی مدرس دروس مهندسی برق در دانشگاه و دوره‌های GPON ،Wired BB ،Access و شبکه است. همچنین ایشان علاقه‌مند به طراحی و راه‌اندازی شبکه‌های مبتنی برIP، شبکه‌های FTTx و بهینه‌سازی آن‌ها می باشند.

پیش‌نیاز‌ها

از آنجایی که سوالات کوئیزها و میان‌ترم و پایان‌ترم به زبان انگلیسی است، توانایی خواندن و درک سؤالات به زبان انگلیسی الزامی است.

دوره ی مرتبط به آموزش زبان انگیسی -->  آموزش مقدماتی زبان انگلیسی 

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه(مشاهده نمونه گواهی مکتب‌خونه) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
7

آزمون میان‌ترم

1 جلسه    15/102.8 نمره
14

تمرین‌های پایانی

2 جلسه    35/102.8 نمره