ساخت گیف

ساخت گیف

آموزش ساخت گیف روبیکا، تلگرام و واتساپ از سرگرمی‌‌هایی محسوب می‌شود که امروزه بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. به همین دلیل امروزه از برنامه‌های gif maker مختلفی برای ساخت این تصاویر متحرک استفاده می‌شود که هریک از آن‌ها مراحل و روش‌های خاص خود را دارند. بنابراین اگر شما هم به حوزه ساخت استیکر متحرک علاقه دارید، باید از یک آموزش اصولی ساخت گیف استفاده نمایید.

 1 نتیجه برای "ساخت گیف --- گرافیک --- هنر" با فیلترهای مشخص شده در مکتب‌خونه موجود است.
مرتب‌سازی نتایج بر اساس:

نحوه ساخت گیف در برنامه‌های مختلف

در برنامه‌های مختلف آموزش ساخت گیف ذکرشده می‌توانید از دو طریق این کار را انجام دهید:

  • چندین عکس داشته باشید.
  • یک ویدیوی کوتاه چند ثانیه‌ای گرفته باشید.

در هر دو صورت نیاز است که حجم تثاویر یا فیلم کوتاه را کاهش داده و اندازه آن را متناسب با دلخواه خود تنظیم کنید. نکته مهم اینجا است که حتما باید آموزش ساخت گیف گوشی را هم ببینید؛ چون این تصاویر متحرک در پیامرسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شوند که بیشتر از طریق گوشی به آن‌ها وارد می‌شوید. در نتیجه باید در درجه اول با سایز‌های موبایل همخوانی داشته باشند.

نکات مهم در آموزش ساخت گیف روبیکا

امروزه استفاده از برنامه روبیکا بسیار گسترش پیدا کرده است؛ به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال اموزش ساخت گیف روبیکا هستند و این سوال را می‌پرسند که چطور کیف روبیکا بسازیم؟ برای ساخت کیف در روبیکا می‌توانید از برنامه‌های مخصوص استفاده کنید؛ اما به منظور اینکه بدانید چه فرمت‌هایی با این نرم افزار سازگاری دارند، نیاز است که حتما آموزش‌های نحوه ساخت گیف در روبیکا را مشاهده کنید. زیرا فرمت روبیکا گیف با سایر نرم افزار‌ها متفاوت است و نیاز خواهید داشت که در زمان ذخیره اطلاعات به این نکته توجه داشته باشید.

چگونه در فتوشاپ گیف بسازیم؟

یکی از بهترین روش‌ها در آموزش ساخت گیف، استفاده از نرم افزار فتوشاپ است. شما می‌توانید انواع تنظیمات دلخواه خود را در این نرم افزار اعمال کرده و حتی رنگ و سرعت گیف را هم بر اساس نیاز خود تغییر دهید. پس از این کار تنها کافی است موارد ادیت شده را در قالب فایل gifs ذخیره کرده و هر جایی که دوست دارید، از آن استفاده کنید. البته برای رسیدن به این سطح، باید تا حدی با ابزار‌های فتوشاپ آشنایی داشته باشید.

اموزش ساخت گیف در واتس آپ و تلگرام

یکی از امکانات بسیار جذابی که در نرم افزار‌های واتس آپ و تلگرام در اختیار شما قرار می‌گیرد، امکان ساخت استیکر متحرک در فضای برنامه است. به همین دلیل آموزش ساخت گیف در واتساپ و تلگرام با استفاده از امکاناتی که این برنامه‌ها در زمان ارسال در اختیار شما قرار می‌دهند، انجام می‌گیرد. البته شاید انتخاب بخشی از ویدیو برای انجام این کار و برش آن، کار نسبتا دشواری باشد که با استفاده از اموزش ساخت گیف به شیوه اصولی می‌توانید به راحتی از عهده آن برآیید.

آموزش ساخت گیف در چه برنامه‌های دیگری کاربرد دارد؟

به جز مواردی که ذکر شد، شما می‌توانید بسته به امکاناتی که نرم افزار در اختیارتان قرار می‌دهد، اصول آموزش ساخت گیف را پیاده‌سازی کرده و این استیکر متحرک را برای خود بسازید. برای مثال این آموزش در نرم افزار شاد می‌تواند به شما کمک کند تا گیف‌های جذابی را بسازید و با دوستان یا معلمان خود به اشتراک بگذارید. تنها کافی است چند عکس یا ویدیوی جذاب داشته باشید تا بتوانید به سادگی از عهده این کار برآیید.