• آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های بازرگانی:
  289,000 ت 245,650 ت
 • آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های تولیدی:
  289,000 ت 245,650 ت
 • آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های خدماتی:
  289,000 ت 245,650 ت
 • مجموع:
  867,000 ت 736,950 ت
 • مجموع تخفیف: 130,050 ت
خرید تخصص
قیمت: 736,950 تومان
 • دسترسی نامحدود به محتوای تمامی دوره‌ها
 • دریافت گواهینامه معتبر سپیدار سیستم آسیا(عضو گروه شرکت‌های همکاران‌سیستم)
 • دسترسی به پروژه و تصحیح پروژه‌ها توسط راهنمای متخصص
 • مشارکت در تالار گفتگو
قیمت: 736,950 تومان
آموزش حسابداری سپیدار همکاران سیستم

آموزش حسابداری سپیدار همکاران سیستم

آموزش حسابداری سپیدار همکاران سیستم

دوره‌ها

سپیدار همکاران سیستم، مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای مالی است که در سه بخش بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری، برای مدیریت هوشمند شرکت‌های متوسط و کوچک طراحی‌شده است و متناسب با نیازهای هر کسب‌وکار با بهره‌گیری از ساده‌ترین روش‌های کار به مدیریت بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالیاتی، بخش تأمین و خرید، فروش و بخش مشتریان می‌پردازد.

در سال‌های جاری، اهمیت مدیریت هوشمند بخش‌های هر یک از کسب‌وکارها با توجه به رشد سریع تکنولوژی به یکی از چالش‌های مدیران مالی شرکت‌ها، کارشناسان حسابداری و همچنین علاقه‌مندان حوزه‌های مالی تبدیل‌شده است، به‌طوری‌که فراگیری دانش کار با این نرم‌افزار به‌عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای حسابداری در ایران، شرکت‌های ایرانی را بیش‌ازپیش به بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد جویای کار در حوزه مالی و حسابداری علاقه‌مند نموده است.

مکتب‌خونه نیز به‌عنوان اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم آموزشی آنلاین در ایران با برگزاری دوره تخصصی آنلاین نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم، در سه بخش، با بهره‌مندی از اساتید خبره، برگزاری آزمون و پروژه‌های شبیه‌سازی کار با این نرم‌افزار به همراه تمرینات مدون می‌کوشد تا سهم خود را در توسعه آموزشی داشته باشد.

نرم‌افزارهای سپیدار با انجام عملیات سریع و تسهیل دسترسی به اطلاعات، به مدیران کمک می‌کند تا در زمان تصمیم‌گیری، گزارش‌هایی سریع و دقیق و یکپارچه را استخراج و به اشتراک بگذارید.

گزارش‌های مالی نظیر گزارش‌های مالیاتی، گزارش‌های خریدوفروش فصلی و نیز بیمه تأمین اجتماعی در سپیدار تعریف‌شده و به‌راحتی می‌توانید از آخرین تغییرات آن‌ها مطلع شوید.

سوالات پرتکرار

اگر قبلا در یک یا چند دوره از دوره‌های این تخصص قبلا ثبت‌نام کرده باشم، چگونه می‌توانم در این تخصص ثبت‌نام کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی دوره‌هایی که تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اید، در تخصص ثبت‌نام کنید و به تمامی دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانم به تنهایی در یک دوره ثبت‌نام کنم؟
بله. با انتخاب دوره مورد علاقه خود میتوانید در آن دوره به تنهایی ثبت‌نام کنید.
آیا این تخصص 100% آنلاین است؟
اگر دوره‌ای شامل بخش حضوری نیز باشد در توضیحات همان دوره آمده است.
در صورت اتمام تخصص گواهی‌نامه‌ای جداگانه از گواهی‌نامه دوره ها به من تعلق می گیرد؟
بله. در صورتی که تمام دوره‌های یک تخصص را در زمان تعیین‌شده با نمره قبولی به اتمام برسانید، گواهی‌نامه تخصص برای شما صادر می گردد. گواهی‌نامه تخصص گواهی‌نامه ای جدا از گواهی‌نامه تک‌تک دوره‌ها است که برای شما صادر می شود.
آیا باید دوره‌ها را به ترتیب بگذرانم؟
نه. برای اتمام تخصص شما باید همه دوره‌های آن تخصص را بگذرانید ولی الزامی به رعایت ترتیب نیست. برای دوره‌هایی که پیش‌نیاز دارند پیش‌نیازی را توصیه می کنیم که رعایت کنید. توصیه می‌شود که ترتیب دوره‌های تخصص را رعایت کنید ولی الزامی به آن نیست.
زمان دسترسی من به دوره‌ها پس از خرید تخصص چگونه است؟
شما پس از خرید تخصص برای مدت زمان تعیین‌شده به همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از پایان زمان تخصص، با تمدید تخصص می توانید برای مدت تمدید به همه دوره‌ها دسترسی داشته باشید.
پس از سپری شدن زمان تخصص آیا به دوره‌ها دسترسی خواهم داشت؟
بله، پس از اتمام زمان تخصص شما به محتوای همه دوره‌ها دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژ‌ه‌ها و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی‌نامه برای شما وجود نخواهد داشت مگر با تمدید دوره.

آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های بازرگانی

هر کسب‌ و کاری فارغ از زمینه، اندازه و مقیاسی که در آن فعالیت می‌کند، برای مدیریت صحیح در مورد هزینه‌ها و درآمدها و منابع مورد استفاده درآن نیازمند یک حسابدار یا فردی است که در زمینه‌ی حسابداری، آموزش لازم را دیده باشد. بطور کلی حسابداری زیر بنای اصلی انجام هر فعالیت اقتصادی است.

شرکت های بازرگانی یکی از ارکان اصلی اقتصاد هر کشوری هستند. با توجه به گردش زیاد کالا در این شرکت ها، بکارگیری نرم افزار مالی و انبار داری و فروش موضوعی مهم و حیاتی در شرکت های بازرگانی به شمار می رود.

این شرکت ها نیاز دارند تا کنترل دقیقی روی موجودی‌ها داشته باشند همین طورآگاهی از اقلام نیازمند سفارش و اقلام کم گردش برای جلوگیری از ضایعات یک امر ضروریست و علاوه براین موضوع محاسبه بهای تمام شده موجودی‌ها در این شرکت ها از اهمیت بسیاری برخوردار هست چرا که بهای تمام شده در تعیین قیمت فروش و همین طور در محاسبه دقیق سود زیان نقش بسیار موثری دارد.

آگاهی به موقع از اقلام نیازمند سفارش و همچنین کنترل نقدینگی شرکت از دیگر موضوعات مهم این شرکت ها می‌باشد.

از طرفی تجزیه و تحلیل اطلاعات فروش بر اساس کالا و مشتریان در این شرکت‌ها بسیار مورد توجه است.

همچنین این شرکت‌ها، سیاست‌ها و پرموشن‌های مختلفی را در جهت افزایش فروش به مشتریان خود دارند به همین جهت نیاز به نرم‌افزاری دارند که بتوانند این سیاست‌ها را درآن اعمال کنند. بسته بازرگانی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌سیستم شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین‌کنندگان و انبار نیازهای شرکت‌های بازرگانی را به خوبی مرتفع می‌نماید.

 

برای انجام دادن پروژه پایانی و گذراندن این دوره با موفقیت و دریافت گواهی‌نامه شرکت سپیدار سیستم آسیا(عضو گروه شرکت‌های همکاران‌‌سیستم) لازم است که بسته آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم را تهیه فرمایید. لازم به ذکر است که مجموعه مکتب‌خونه تعهدی بابت ارسال بسته آموزشی، نصب نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم و پشتیبانی از آن ندارد. توصیه می‌شود قبل از خرید این دوره آموزشی، نسبت به خرید بسته آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم و نصب آن اقدام فرمایید.

 

بسته‌ آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم را می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر شرکت سپیدار سیستم آسیا (عضو گروه شرکت‌های همکاران‌‌سیستم) تهیه فرمایید. 

جهت خرید بسته می‌توانید از طریق لینک زیر در خواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.

در صورت نیاز می‌توانید با شماره‌های زیر با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.
کاربران تهران: 02833328812
کاربران شهرستان :02833328812
همراه: 09335101920

 

مخاطبین دوره:

 • فارغ التحصیلان و دانشجویان و دانش پذیران رشته حسابداری
 • حسابداران و حسابرسان
 • مدیران و صاحبان کسب و کارهای بازرگانی
 • سایر علاقه مندان به یادگیری حسابداری
مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: آموزش سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

02:56 ساعت (شامل 02:39 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم: بررسی مفاهیم اولیه حسابداری بازرگان

00:28 ساعت (شامل 00:28 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم: آموزش سیستم تامین کنندگان و انبار سپیدار

02:03 ساعت (شامل 01:51 ساعت محتوای آموزشی)

فصل چهارم: آموزش مشتریان و فروش سپیدار

02:36 ساعت (شامل 02:18 ساعت محتوای آموزشی)

پروژه نهایی

14:00 ساعت

آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های تولیدی

هر کسب‌ و کاری فارغ از زمینه، اندازه و مقیاسی که در آن فعالیت می‌کند، برای مدیریت صحیح در مورد هزینه‌ها و درآمدها و منابع مورد استفاده در آن نیازمند یک حسابدار یا فردی است که در زمینه‌ی حسابداری، آموزش لازم را دیده باشد. بطور کلی حسابداری زیر بنای اصلی انجام هر فعالیت اقتصادی است.

در این دوره، ابتدا مفاهیم اولیه حسابداری صنعتی شامل شامل تعریف هزینه‌ها و بها و گردش حساب‌ها در حسابداری صنعتی مرور و بررسی می‌شود، سپس فرایندهای کاری شرکت‌های تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و همچنین سیستم‌های حقوق و دستمزد و سفارش کار سپیدار همکاران سیستم بصورت کامل آموزش داده می‌شود.

تفاوت اصلی این دوره با سایر دوره‌های آموزش نرم افزار این است که در این دوره علاوه بر مفاهیم حسابداری صنعتی مورد نیاز بازار کار، قسمت سفارش کار و تولید نرم افزار سپیدار همکاران سیستم بصورت کاملا کاربردی آموزش داده می‌شود.

قبل اینکه بخواهیم آموزش‌های لازم در خصوص نرم افزار حسابداری سپیدار را یاد بگیریم ابتدا کمی با فضای این نرم‌افزار و کاربردهای آن آشنا شویم.

کاربردهای نرم افزار حسابداری سپیدار:

1- در هنگام استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید بدون موس به راحتی در فضای نرم‌افزار سپیدار کار کنید.

2-می‌توانید اسناد و مدارک مدنظرتان را در هر فرم پیوست دهید.

3-امکان گزارش گیری از نرم افزار

4-ثبت یادداشت در هر فرم

در ادامه به بررسی مفاهیم اولیه در حسابداری تولیدی می‌پردازیم:

1-بررسی فرایند کسب‌وکار در شرکت‌های تولیدی

2-آشنایی با جایگاه و هدف و حوزه فعالیت حسابداری

3-آشنایی با مفهوم مخارج، هزینه و بها

4-آشنایی با مفهوم سربار

5-انواع طبقه بندی هزینه‌ها

در شرکت‌های تولیدی با تهیه مواد اولیه، استخدام نیروی کار و سایر هزنیه‌ها اقدام به تولید محصولات می‌کنند لازم به ذکر است که شرکت‌های تولیدی تلفیقی از شرکت‌های خدماتی و بازرگانی هستند لذا عملیات حسابداری شرکت‌های تولیدی کمی پیچیده‌تر از شرکت‌های بازرگانی و خدماتی است.

فرایند کسب‌وکار در شرکت‌های تولیدی به شرح زیر است:

1-خرید مواد اولیه

2-ارسال مواد به خط تولید

3-انجام کار

4-سایر هزینه‌های تولیدی

5-محصول ساخته شده

در این دوره آموزشی به سه مفهوم هزینه، مخارج و بها و زیان پرداخته می‌شود که به صورت خلاصه در زیر شرح می‌دهیم.

مخارج:به گونه خروج منابه اقتصادی از سازمان خرج گفته می‌شود.

هزینه:اگر از منافع اقتصادی منابع مصرف شده استفاده کرده باشیم می‌گوییم خرج از نوع هزینه بوده است.مثلا پرداخت هزینه حمل‌ونقل

بها:اگر از منافع اقتصادی منابع مصرف شده استفاده نشده باشد و در آینده بتوانیم از این منافع استفاده کنیم می‌گوییم خرج از نوع بها است. مثلا خرید مواد اولیه برای تولید

زیان: اگر از منافع اقتصادی منابع مصرف شده استفاده نشده باشد و در آینده نتوانیم از این منافع استفاده کنیم می‌گوییم خرج از نوع زیان بوده است.

در این دوره پس از آشنایی با مفاهیم اولیه حسابداری وارد فضای نرم‌افزار حسابداری سپیدار می‌شویم و تمام ضرورت‌های این نرم‌افزار از جمله سیستم حقوق و دستمزد، حسابداری تولید و بهای تموم شده، استقرار نرم‌افزار سفارش کار و... را آموزش می‌دهیم

بسته‌ آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم را می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر شرکت سپیدار سیستم آسیا (عضو گروه شرکت‌های همکاران‌‌سیستم) تهیه فرمایید. 

جهت خرید بسته می‌توانید از طریق لینک زیر در خواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.

در صورت نیاز می‌توانید با شماره‌های زیر با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.
کاربران تهران: 02833328812
کاربران شهرستان :02833328812
همراه: 09335101920

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول - مرور و آموزش مفاهیم حسابداری تولیدی

00:31 ساعت (شامل 00:31 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم - آموزش سیستم حقوق و دستمزد سپیدار

06:53 ساعت (شامل 02:38 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم - آموزش سیستم تولید و سفارش کار سپیدار

05:31 ساعت (شامل 01:23 ساعت محتوای آموزشی)

آموزش حسابداری با سپیدار برای شرکت‌های خدماتی

در این دوره، ابتدا مفاهیم اولیه حسابداری و بستن حساب‌ها مرور و آموزش داده می‌شود، سپس فرایند‌های کاری شرکت‌های خدماتی مورد بررسی قرار گرفته و قسمت حسابداری نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم به‌صورت کامل آموزش داده می‌شود. علاوه بر این، فعالیت‌های حسابداری یک شرکت خدماتی نمونه به صورت کامل توضیح داده شده است و این فعالیت‌ها در نرم‌افزار حسابداری سپیدار ثبت می‌گردد.

تفاوت اصلی این دوره با سایر دوره‌های آموزش نرم‌افزار این است که در این دوره علاوه بر مفاهیم حسابداری مورد نیاز بازار کار، نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم ویژه شرکت‌های خدماتی به‌صورت کاملا کاربردی آموزش داده می‌شود.

 

تهیه بسته نرمافزاری سپیدار همکاران سیستم (نسخه آموزشی)؛

برای انجام دادن پروژه پایانی و گذراندن این دوره با موفقیت و دریافت گواهی‌نامه شرکت سپیدار سیستم آسیا(عضو گروه شرکت‌های همکاران‌‌سیستم) لازم است که بسته آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم را تهیه فرمایید. لازم به ذکر است که مجموعه مکتب‌خونه تعهدی بابت ارسال بسته آموزشی، نصب نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم و پشتیبانی از آن ندارد. توصیه می‌شود قبل از خرید این دوره آموزشی، نسبت به خرید بسته آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم و نصب آن اقدام فرمایید.

 

بسته‌ آموزشی نرم‌افزار سپیدار همکاران‌‌سیستم را می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر شرکت سپیدار سیستم آسیا (عضو گروه شرکت‌های همکاران‌‌سیستم) تهیه فرمایید. جهت خرید بسته می‌توانید از طریق لینک زیر در خواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.


ثبت درخواست خرید بسته آموزشی

در صورت نیاز می‌توانید با شماره‌های زیر با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.
کاربران تهران: 02833328812
کاربران شهرستان :02833328812
همراه: 09335101920

مشاهده‌ی دوره
مشاهده‌ی سرفصل‌های دوره  

فصل اول: بررسی مفاهیم اولیه حسابداری

01:06 ساعت (شامل 01:05 ساعت محتوای آموزشی)

فصل دوم: بررسی فرایند‌های شرکت‌های خدماتی و بستن حساب‌ها

00:36 ساعت (شامل 00:26 ساعت محتوای آموزشی)

فصل سوم : آموزش نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم

07:55 ساعت (شامل 07:45 ساعت محتوای آموزشی)

فصل چهارم: معرفی سامانه‌های بیمه و مالیات

00:51 ساعت (شامل 00:51 ساعت محتوای آموزشی)

پروژه نهایی

30:00 ساعت