آموزش اجرای پرنده با متریال آکریلیک

poster
پیش‌نمایش دوره

در این دوره یک پرنده با روش آلاپریما و به صورت لکه‌ای با متریال آکریلیک اجرا می‌شود.در طول دوره با روش‌های قلم زدن و میزان رنگ گذاری و استفاده از قلموها و کاردک‌ها بیشتر آشنا ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه

برگزارکننده:

مکتب‌خونه
سطح: متوسط
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 آشنایی با ترکیب رنگ‌ها

 آشنایی با میزان رنگ گذاری

 استفاده از قلموها و کاردک‌ها

 آزادی عمل در اجرا

پیش‌نیاز‌ها

برای بهره‌مندی بهتر از این دوره باید به تکنیک‌های اولیه اکرلیک تسلط کافی داشته باشید. پیشنهاد می‌شود دوره مبانی اکرلیک از این مدرس را مشاهده کنید.

سرفصل‌های دوره آموزش اجرای پرنده با متریال آکریلیک

اجرای پرنده با متریال
  مقدمه
مشاهده
"00:51  
  صفر تا صد اجرای پرنده با متریال اکرلیک - بخش اول
"25:39  
  صفر تا صد اجرای پرنده با متریال اکرلیک - بخش دوم
"34:05  
  پروژه نهایی
 100%    
"120:00  

گواهینامه

آموزش اجرای پرنده با متریال آکریلیک

در صورتی‌ که حد نصاب قبولی در دوره را کسب و تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی را ارسال کنید، گواهی‌نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

قابل به اشتراک گذاشتن در

linkdin

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ
خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام
تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

در این دوره یک پرنده با روش آلاپریما و به صورت لکه‌ای با متریال آکریلیک اجرا می‌شود.در طول دوره با روش‌های قلم زدن و میزان رنگ گذاری و استفاده از قلموها و کاردک‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.
این اجرا با گذاشتن ته رنگ و لایه های اولیه شروع شده و تا تکمیل سوژه ادامه پیدا میکند و شما شاهد صفر تا صد اجرای پرنده خواهید بود.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher مینوشکا مصطفایی

مینوشکا مصطفایی مدیر هنرکده آنوش است. ایشان فارغ‌التحصیل رشته گرافیک با بیش از ۱۵ سال سابقه آموزش در رشته‌های طراحی و نقاشی به صورت تخصصی می‌باشند. شرکت در بیش از ۴۰ نمایشگاه انفرادی و گروهی داخلی و خارجی و عضویت در انجمن گرافیک ایران و همچنین گواهی هنری از اداره کل هنرهای تجسمی از جمله افتخارات ایشان می‌باشد. وی دارای مدرک نقاشی درجه یک و درجه دو از سازمان فنی حرفه‌ای هستند.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.