آموزش ارتباطات بین فردی

poster
پیش‌نمایش دوره

ارتباط مؤثر یک استعداد ذاتی نیست که برخی افراد دارند و برخی دیگر ندارند - این چیزی است که هر کسی می‌تواند یاد بگیرد و تمرین کند. در این دوره، استراتژی‌هایی را بیاموزید که می‌تواند ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
Dorie Clark
Dorie Clark

برگزارکننده:

LinkedIn
3 (1 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 شناخت و مقابله با چالش‌های ارتباطی

 تسلط بر تکنیک‌های کلیدی ارتباطی

 مدیریت موقعیت‌های دشوار

 بهبود ارتباطات بین‌فرهنگی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش ارتباطات بین فردی

نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

 ارتباط مؤثر یک استعداد ذاتی نیست که برخی افراد دارند و برخی دیگر ندارند - این چیزی است که هر کسی می‌تواند یاد بگیرد و تمرین کند. در این دوره، استراتژی‌هایی را بیاموزید که می‌تواند به شما کمک کند مهارت‌های ارتباطات بین‌فردی خود را بهبود ببخشید و در آن‌ها استاد شوید.

به دوری کلارک، متخصص برند شخصی و شغلی، بپیوندید تا تکنیک‌های انتقال پیام مؤثر در محیط کار را به اشتراک بگذارد و توضیح دهد که چگونه می‌توان با چالش‌های احتمالی ارتباطی با همکاران و سرپرست خود برخورد کرد. او همچنین درباره چگونگی مواجهه با موقعیت‌های دشوار، مدیریت قطع‌کردن صحبت‌ها و پاسخ به بازخورد انتقادی صحبت می‌کند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Dorie Clark

او مشاور استراتژی، مربی اجرایی و سخنران کلیدی با تجربه‌ای عمیق در ارائه‌های مجازی است که با شرکت‌هایی مانند گوگل، مایکروسافت، مورگان استنلی، فیدلیتی، دانشگاه ییل، صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی همکاری کرده است. دوبار به عنوان یکی از ۵۰ متفکر برتر کسب و کار جهان توسط Thinkers50 و به عنوان مربی ارتباطات شماره یک در جهان توسط جوایز Marshall Goldsmith Leading Global Coaches و همچنین یکی از ۱۰ حرفه‌ای ارتباطات برتر جهان توسط Global Gurus شناخته شده است. او نویسنده چندین کتاب پرفروش، از جمله "بازی طولانی" و "شما کارآفرین" است که جوایز معتبری از Inc. و Forbes دریافت کرده‌اند.

او به طور منظم برای Harvard Business Review، FastCompany و Business Insider می‌نویسد و هر هفته میزبان یک برنامه ویدئویی مصاحبه برای Newsweek است. همچنین در برنامه آموزش اجرایی مدرسه کسب و کار کلمبیا تدریس می‌کند و پیشتر در دانشگاه‌های دوک، IE، HEC-پاریس، کالج اسمیت و ببسون تدریس کرده است. او عضو برنامه MG100 مارشال گلدسمیت است که برترین مربیان اجرایی جهان را گرد هم می‌آورد و یک سرمایه‌گذار فرشته و مشاور استارتاپ نیز هست. همچنین، به عنوان روزنامه‌نگار، سخنگوی کمپین ریاست جمهوری، تهیه کننده آلبوم جاز برنده جایزه گرمی و سرمایه‌گذار در تولیدات برادوی فعالیت کرده است. تخصص‌های او شامل بازاریابی، برندسازی، مشاوره مدیریت، ارتباطات و مربیگری اجرایی است.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
یحیی علیزاده 1403-04-19
اسم دوره باید ارتباطات در محیط کار میشد نه بین فردی

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.