00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
زیرنویس اختصاصی
  • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی به زیرنویس اختصاصی
29,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش طراحی ساده اشیاء

دوره‌های مکتب‌پلاس
0:59 ساعت
95٪ (63 رای)

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید

 

دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا چیست؟

طراحی و نقاشی از محبوب‌ترین شاخه‌های هنر، در میان هنرجویان بوده و هرساله افراد زیادی، شروع به یادگیری آن می‌کنند. آغاز فرایند یادگیری طراحی و نقاشی، برای کسانی که هیچ‌گونه آشنایی با خطوط و ترسیم ندارند، می‌تواند بسیار سخت باشد. از همین رو بهتر است، پیش از آغاز آموزش حرفه‌ای اصول طراحی و نقاشی، با ابزار و اصول مقدماتی و پیش‌زمینه‌های طراحی آشنایی پیدا کنید. برای شروع یادگیری طراحی از پایه و آشنایی با پیش‌زمینه‌های آن، می‌توانید از دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا، بهره ببرید. این دوره‌ی آموزشی، مخصوص مبتدیان و کسانی است که، هیچ‌گونه تجربه‌ی قبلی در حوزه‌ی طراحی و نقاشی ندارند. 

دوره‌ی آموزش طراحی ساده‌ی اشیا، در ابتدا شما را با ابزار و وسایل موردنیاز در طراحی، مانند انواع مدادهای طراحی و کاغذ مورد نیاز برای آن، آشنا نموده و سپس به آموزش طراحی اشیاء ساده می‌پردازد.

شروع یادگیری طراحی با رسم اشیا ساده و ابتدایی، دست شما را به طراحی و ترسیم اشکال گرم کرده و عادت داده، همچنین  نحوه‌ی صحیح در دست گرفتن مداد و حرکت‌دادن آن بر روی کاغذ را، به شما آموزش می‌دهد. این آموزش‌ها شما را برای مراحل پیشرفته‌تر آماده می‌کند. 

دوره‌ی آموزش رایگان طراحی اشیا ساده، در شش جلسه تهیه شده است. زبان این آموزش، انگلیسی بوده و به‌همراه زیرنویس فارسی نیز ارائه شده است که، درک بهتر آموزش، به همراه دارد.

 

هدف از دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا چیست؟

دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا، برای کسانی که می‌خواهند یادگیری طراحی و نقاشی را، از صفر شروع کنند آماده شده و در تلاش است تا مسیر شروع طراحی را، کمی هموارتر سازد. 

این دوره، اصول اولیه و ضروری طراحی را، در قالب ترسیم موضوعات ابتدایی و مقدماتی، به زبانی ساده آموزش داده و دانش هنرجو را در مورد خطوط و اشکال، تقویت می‌نماید. 

باید توجه داشت که طراحی‌های پیچیده و حرفه‌ای نیز، از کنار هم قرارگرفتن خطوط و اشکال ساده تشکیل می‌شوند. اگر شما در ترسیم اشکال و اشیا ساده، مهارت قابل‌قبولی داشته باشید، در ترسیم طرح‌های پیچیده نیز، به مشکل برنخواهید خورد. 

بدانید که، در هر رشته‌ای، مخصوصاً طراحی و نقاشی، هرچه پایه‌های قوی‌تری داشته باشید، مهارت بیشتری کسب کرده و مسیر هموارتری در پیش‌روی خود خواهید داشت. 

 

دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا مناسب چه کسانی است؟

سطح دوره‌ی آموزش رایگان آموزش طراحی اشیا ساده، ابتدایی و پایین‌تر از مقدماتی بوده و در اصل، نقطه‌ی صفر نقاشی و طراحی را آموزش می‌دهد. 

درواقع این دوره، به‌عنوان پیش‌زمینه‌ای، برای شروع آموزش‌های طراحی و نقاشی مورداستفاده قرار گرفته و فهم و یادگیری مطالب و تکنیک‌های پیشرفته‌تر در طراحی را، آسان‌تر می‌کند. بر همین اساس، این دوره‌ی آموزشی، مناسب کسی است که به تازگی به طراحی و نقاشی علاقه‌مند شده و هیچ‌گونه سابقه و تجربه‌ای، مرتبط با ترسیم و طراحی نداشته و هیچ‌چیز راجع‌به مبانی و تعریف‌های ابتدایی آن نمی‌داند. 

 

پس از گذراندن دوره‌ی آموزش طراحی ساده اشیا، چه مهارت‌های کسب خواهید کرد؟

دوره‌ی آموزش طراحی اشیا ساده، شما را با ابزار و وسایل موردنیاز طراحی آشنا کرده و نحوه‌ی صحیح استفاده از هریک را به شما آموزش می‌دهد. نحوه‌ی صحیح نگه‌داشتن مداد و حرکت درست آن بر روی کاغذ، تا حد زیادی در مهارت طراحی و نقاشی شما، اثرگذار است. 

بخش دیگری از دوره آموزش طراحی ساده اشیا، به توضیح شیوه‌ی صحیح و کاربردی رسم خطوط و اشکال ساده، با زبانی ساده و به‌صورت تصویری، می‌پردازد. 

شما با گذراندن این دوره‌ی آموزشی، نکات مهمی را در شروع آموزش طراحی فراگرفته و خود را برای آموزش‌های پیشرفته، آماده‌تر خواهید کرد. 

سرفصل‌های دوره آموزش طراحی ساده اشیاء

استاد دوره
schaefer art schaefer art

وی از بچگی به نقاشی و طراحی علاقه‌مند بوده و نقاشی را با محیط‌های زیادی امتحان کرده است. به همین منظور هم مسافرت‌های زیادی میرود و تمرکز او بر این است که تا جایی که میتواند تجربیات خود را در این سفرها به اشتراک بگذارد. همچنین او به درست کردن دوره های آموزشی طراحی و نقاشی و الهام بخشیدن و انگیزه دادن به مبتدیان در این مسیر علاقه .دارد

درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

ویژگی‌های دوره آموزش طراحی ساده اشیاء

زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

نظرات  (1 نظر)

پانیا
16:36 - 1400/06/17
کاربر‌ سایت
یخورده پیشرفته تر بهتره

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟