00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای

دوره‌های رایگان
49 جلسه
82٪ (100 رای)

آیا می‌خواهید با افراد انگلیسی زبان به راحتی صحبت کرده و ارتباط برقرار کنید؟ آیا شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که لغات بسیاری را آموخته‌اند، به اندازه کافی بر گرامر انگلیسی تسلط دارند و بارها در کلاس‌هاس مختلف شرکت کرده‌اند؛ اما در نهایت وقتی می‌خواهند شروع به صحبت کنند گویی همه نکاتی که تا به حال یاد گرفته‌اند را فراموش می‌کنند و حتی لغات ساده هم از ذهنشان فرار می‌کند؟ پس به دوره آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای خوش آمدید.

 

امروزه راه‌های بسیاری برای تمرین مکالمه انگلیسی وجود دارد. از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف گرفته تا دیدن فیلم و سریال به زبان انگلیسی و حتی شرکت در کلاس‌ها و دوره‌هایی که به طور اختصاصی روی آموزش مهارت انگلیسی محاوره ای تمرکز دارند. از میان این دوره‌ها، آموزش‌هایی که به صورت آنلاین ارائه می‌شوند، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کنند. ما نیز با همین هدف آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای را برای شما تهیه کرده‌ایم و امیدواریم که بتوانید نهایت استفاده را از آن ببرید. 

 

این دوره رایگان از 6 فصل با موضوعات مختلف تشکیل شده است: ملاقات با افراد جدید، افرادی که در زندگی شما هستند، غذا خوردن در خانه و رستوران، ضرورت یادگیری زبان انگلیسی، روزهای خوب و روزهای بد، و سرگرمی‌ها. همان‌طور که از عنوان سرفصل‌ها مشخص است، در دوره آموزش رایگان مهارت های انگلیسی محاوره ای تلاش شده در مورد مسائل و موضوعاتی صحبت کنیم که در زندگی روزمره برخوردهای زیادی با آن‌ها خواهید داشت؛ و ضمن تمرین و تکرار در این دوره، به مرور بر توانایی مکالمه به زبان انگلیسی چیره خواهید شد. در دوره آموزش رایگان مهارت کلامی در انگلیسی، شما اطلاعاتی در مورد مهارت های انگلیسی محاوره ای در مکالمات روزمره کسب می‌کنید؛ و پس از پایان دوره و البته با داشتن تمرین کافی، قادر خواهید بود در جمع دوستان و آشنایان یا در محیط کاری و یا حتی شروع صحبت با یک فرد غریبه به خوبی به زبان انگلیسی با افراد ارتباط برقرار کنید. 

 

 

در دوره آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای شما می‌آموزید:

 

خودتان، شغل و سرگرمی‌ها و علایق‌تان را معرفی کنید.

در مورد خانواده و سایر افراد نزدیک‌تان با دیگران صحبت کنید.

نظرتان را در مورد مسائل مختلفی ازجمله خانواده، دوستان، زادگاه و یا شغلتان بیان کنید.

به مکالمه با فردی از کشوری دیگر ادامه دهید و در حین مکالمه به تفاوت‌های فرهنگی دقت کرده و به آن‌ها احترام بگذارید.

سرفصل‌های دوره آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای

استاد دوره
جمعی از اساتید Tsinghua University جمعی از اساتید Tsinghua University
درباره برگزارکننده
Tsinghua University Tsinghua University (اطلاعات بیشتر)

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

سرفصل‌ها:

 

فصل اول: شما بگویید و من بگویم

در این فصل از دوره آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای راجع به نکاتی صحبت می‌کنیم که وقتی با کسی ملاقات می‌کنید، باید در مکالمات رعایت کنید. می‌آموزید که چه کاری انجام دهید تا اثر اولیه خوبی روی فرد مقابل بگذارید؛ و در مورد ملاقات اولیه با افراد جدید هم اطلاعات خوبی به‌دست می‌آورید.

موضوعاتی که در این فصل به طور کامل تدریس می‌شوند عبارتند از: سلام و احوال‌پرسی (Greeting) در فرهنگ‌های مختلف، تاثیر اولیه (First Impression)، ملاقات با افراد جدید (تمرکز بر نکات مهم در فرهنگ‌های مختلف)

 

فصل دوم: افرادی که در زندگی شما هستند

در این فصل به تشریح روابط بین فردی می‌پردازیم. در مورد موضوعاتی مثل خانواده با دیگران صحبت می‌کنیم؛ افراد را از ابعاد ظاهر و شخصیت توصیف می‌کنیم و به مرور نکاتی پرداخته می‌شود که در مورد برقراری ارتباط با دیگران موثر است. همچنین انواع روابط دوستانه و خانوادگی را با تمرکز بر نکات مهم فرهنگ‌های مختلف نیز بررسی می‌کنیم.

 

فصل سوم: غذا خوردن در خانه و رستوران

در فصل سوم دوره رایگان انگلیسی محاوره‌ای در مورد فرهنگ غذا خوردن صحبت می‌کنیم. در فرهنگ‌های مختلف، آداب و رسوم مختلفی در مورد مسائل مختلف از جمله غذا خوردن وجود دارد. بدون اطلاع از این تفاوت‌های فرهنگی ممکن است سوءتفاهم‌هایی در روابط بین افراد نیز به وجود بیاید. همچنین در این فصل جلساتی نیز به موضوعاتی مانند غذا‌های چینی، غذا در خوردن در بیرون و یک برنامه گفتگو (Talk Show) با محوریت موضوع غذا و فرهنگ پرداخته می‌شود.

 

فصل چهارم: چرا می‌خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟

هدفمان در این فصل، یادگیری زبان انگلیسی به طور کلی است. کمی در مورد هدف از یادگیری زبان انگلیسی و اینکه چگونه این زبان را یاد بگیریم صحبت می‌کنیم و سپس به بیان نکات فرهنگی در کشور انگلیس می پر‌دازم و در پایان برخی تفاوت‌ها در دو کشور آمریکا و انگلیس را توضیح می‌دهیم. 

 

فصل پنجم: زمان‌های خوب و زمان‌های بد

در فصل پنج از آموزش انگلیسی محاوره‌ای یاد می‌گیریم چگونه در مورد زمان‌های خوب و بد و به طور کلی تجربیاتمان در زندگی‌مان صحبت کنیم، فعالیت‌های زمان فراغت خورد را توضیح دهیم و همچنین به آموزش درباره‌ی مقاصد مسافرتی محبوب در آمریکای شمالی با تمرکز بر نکات مهم در فرهنگ‌های مختلف، جشن‌ها و ساعات کاری پرداخته می‌شود. در انتهای این فصل نیز یک برنامه گفتگو (Talk Show) درباره جشن هالویین در فرهنگ کشور ایرلند قرار داده شده است.

 

فصل ششم: سرگرمی‌ها و تفریحات

در فصل آخر از دوره آموزش رایگان مهارت‌های انگلیسی محاوره‌ای یاد می‌گیریم که چگونه تفریحات و سرگرمی‌های خود و نزدیکانمان را توصیف کرده و اطلاعات‌ خود را با دیگران تبادل کنیم. از سرگرمی‌ها و تاثیرات مثبتی که بر ما می‌گذارند، صحبت می‌کنیم. در انتها نیز راجع به نقش فرهنگ در سرگرمی‌های افراد حرف خواهیم زد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟