آموزش رایگان مکالمات تجاری به زبان انگلیسی

poster
پیش‌نمایش دوره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از مشاغل وسعت زیادی پیدا کرده‌اند و افراد در بسیاری از مشاغل، در سطوح بین‌المللی مشغول به کار هستند. بهترین زبان برای برقراری ارتباط در ابعاد بین‌المللی، زبان انگلیسی است. ... ادامه

مدرس دوره:
جمعی از اساتید Hong Kong University of Science and Technology
4.2 (5 رای)
سطح: مقدماتی
 رایگان
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  29 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

سرفصل‌های دوره آموزش رایگان مکالمات تجاری به زبان انگلیسی

قبل از اینکه شروع کنیم

درباره دوره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از مشاغل وسعت زیادی پیدا کرده‌اند و افراد در بسیاری از مشاغل، در سطوح بین‌المللی مشغول به کار هستند. بهترین زبان برای برقراری ارتباط در ابعاد بین‌المللی، زبان انگلیسی است. همچنین امروزه بسیاری از شرکت‌ها در هنگام جذب نیرو، به میزان تسلط متقاضیان بر زبان‌های دیگر به ‌ویژه زبان انگلیسی توجه زیادی نشان می‌دهند. صحبت به زبان انگلیسی با هدف برقراری ارتباطات تجاری، علاوه بر مهارت‌های مرسوم در یادگیری زبان برای اهداف روزمره، نیازمند یادگیری مهارت‌های خاصی است؛ در دوره مکالمات تجاری به زبان انگلیسی این مهارت‌ها به شما آموزش داده می‌شود تا بتوانید فرصت‌های شغلی بیشتری را برای خود فراهم کنید.

هدف ازاین دوره تقویت مهارت مکالمه تجاری به زبان انگلیسی می‌باشد. برای رسیدن به این هدف، توانایی شما در استفاده از لغات، گرامر، تلفظ صحیح کلمات، مهارت‌های ارتباط محاوره‌ای با محتوای تجاری و همچنین سخنرانی و مصاحبه حرفه‌ای تجاری تقویت می‌شود. مهارت‌هایی که در این دوره آموزش داده‌می‌شوند، در برقراری ارتباط تجاری میان فرهنگ‌های مختلف به کار می‌روند. با استفاده از این دوره، شما می‌توانید تجارت خود را بدون نیاز به مترجم، در سطح حرفه‌ای ارائه کنید.

این دوره شامل مجموعه نکاتی است که برای برقراری ارتباطات تجاری در سطح بین‌المللی نیاز دارید. 

 

دوره مکالمات تجاری به زبان انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟
 

این دوره برای افرادی که قصد دارند تجارت خود را در سطوح بین‌المللی ایجاد کنند و یا گسترش دهند، افرادی که مسئول عقد قرارداد با سایر کشورها و یا به طور کلی نماینده شرکت خود در کشورهای دیگر به ویژه کشورهای انگلیسی زبان هستند و یا افرادی که قصد استخدام در شرکت‌هایی را دارند که همه یا بخشی از فعالیت‌های‌شان در سطع بین‌المللی است مناسب است. برای کسب بیشترین سود از این دوره و یادگیری هرچه بهتر نکات تخصصی در مکالمات تجاری، بهتر است از تسلط بر زبان انگلیسی در سطح متوسط به بالا برخوردار باشید.

 

در پایان این دوره شما می‌توانید:

  • در مصاحبه‌های شغلی، خودتان را به خوبی ارائه کنید.
  • به صورت متقاعدکننده به زبان انگلیسی صحبت کنید.
  • افراد و سازمان‌ها را برای سرمایه‌گذاری در تجارتتان مجاب کنید.
  • از سبک و روش مناسب در نوشتارهای تجاری بهره ببرید.
  • اطلاعات مفیدی درمورد کسب و کارتان ارائه دهید.

درباره استاد

جمعی از اساتید Hong Kong University of Science and Technology

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
1399-12-05
He like Mark zakerbeck woow Ofcource 5star is not enough for u

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

سرفصل‌های دوره مکالمات تجاری به زبان انگلیسی:
 

فصل اول: قبل از اینکه شروع کنیم

در این فصل به عنوان مقدمه در سه قسمت (به دوره ما خوش آمدید، مقدمه‌ای بر تخصص ما و مکالمات تجاری موثر) به صورت کلی با اهداف و ساختار این دوره و تخصص آشنا خواهیم شد.

 

فص دوم: معرفی‌ای بر مکالمه تجاری

در این فصل به چهار بخش از مصاحبه تا ارائه، ارتباط کلامی و غیرکلامی  در دو قسمت، گرامر چالشی: صفات اضافه و صداهای چالشی انگلیسی- /u/ مثل “full” - /u:/ مثل “fool” –/I/ مثل “sit” - /I:/ مثل “seat” می‌پردازیم و به طور خلاصه مکالمه تجاری را معرفی می‌کنیم، با مهارت گفتاری که در محیط کار لازم است، آشنا می‌شوید. همچنین در این‌جا برخی از لغات و مهارت‌های زبانی مرسوم در تعاملات تجاری را بررسی می‌کنیم. 

 

فصل سوم: مصاحبه‌های تجاری به انگلیسی

مروری بر مهارت‌های مصاحبه مورد نیاز در محیط کار داریم. همچنین در این‌جا نیز برخی از لغات و مهارت‌های زبانی مرسوم در تعاملات تجاری را بررسی می‌کنیم.

عناوین مورد بحث در این فصل عبارتند از مصاحبه شغلی، صحبت کردن برای اطلاع‌رسانی و ترغیب‌کردن، زمینه و جهت در مصاحبه شغلی، نمونه معرفی کردن خود، نمونه توضیح دادن نقات قوت و ضعف، گرامر چالشی: the, a , an، صداهای چالشی: / ð/ مثل “they” - /d/ مثل "day" و صداهای چالشی: æ// مثل "man" - /e/ مثل "men"

 

فصل چهارم: صحبت کردن با لحنی متقاعدکننده

در این فصل از دوره مکالمات تجاری به زبان انگلیسی روی هدف توانایی معرفی تجارتتان و قابلیت مجاب کردن برای جذب سرمایه‌گذاران، تمرکز می‌کنیم. همچنین در این‌جا نیز برخی از لغات و مهارت‌های زبانی مرسوم در تعاملات تجاری را بررسی می‌کنیم.

موضوعاتی که در این فصل به آن پرداخته می‌شود عبارتند از: عناصر ارائه قانع‌کننده، تکنیک سخنرانی آسانسوری، ریتم و استرس و مکث در گفتار، زبان بدن، انگلیسی چالشی: نظر دادن، صداهای چالشی انگلیسی: /ð/ مثل "then"- /z/ مثل "zen" و صداهای چالشی انگلیسی: /θ/ مثل"thin" -/s/ مثل "sin"

 

فصل پنجم: ارائه‌های تجاری کارآمد

در این فصل روی مهارت‌های ارائه (presentation) و استفاده از چارت‌ها و نمودارها در محیط کار بحث می‌کنیم. همچنین در این‌جا نیز برخی از لغات و مهارت‌های زبانی مرسوم در تعاملات تجاری را بررسی می‌کنیم، و عناوین مورد بحث در این فصل نیز به شرح ذیل می باشد:

تفاوت بین انگلیسی نوشتاری و گفتاری، تهیه و برنامه‌ریزی ارائه (presentation)، طراحی موثر تصاویر، جذب کردن و شرکت‌دادن حضار، از زبان خود محافظت کنید، گرامر چالشی: حروف اضافه 2 دقیقه و صداهای چالشی انگلیسی: /ɒ/ مثل “not”-  /ʌ/ مثل "nut" - /p/ مثل "pit" - /b/مثل “bit”

 

پس از گذراندن دوره آموزش مکالمات تجاری به زبان انگلیسی شما قادر خواهید بود در مصاحبه‌های انگلیسی شرکت کنید، تجارت خود را به زبان انگیسی معرفی کنید و سرمایه‌گذاران خارجی را ترغیب به همکاری کنید. به این ترتیب می‌توانید مرزهای تجارت خود را گسترش داده و در ابعاد وسیعی فعالیت کنید. 

مکتب‌خونه این درس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده تا بتوانید از فرصت‌های بی‌شماری که در سطح بین‌المللی وجود دارد، استفاده کنید.

صفحات پربازدید
poster
پیش‌نمایش دوره
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  29 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)