00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش صفات انگلیسی و عبارات وصفی

دوره‌های رایگان
19 جلسه
100٪ (87 رای)

احتمالا در هنگام یادگیری دستور زبان انگلیسی، مباحث مربوط به صفات انگلیسی، عبارات وصفی، جملات وصفی و انواع آن‌ها سبب بروز سوالات آموزشی متفاوتی برای شما شده باشد و در راستای پاسخ‌گویی به نیاز خود، به کتب آموزشی بسیاری مراجعه کرده باشید و شاید هم پاسخ صحیح را یافته ولی به علت فقدان تمرین‌های آموزشی مناسب و استاندارد نتوانسته‌اید به شکل صحیح و کاملی بر آن موضوع تسلط پیدا کنید. به جرات می‌توان بیان نمود که آموزش صفات و عبارات وصفی در انگلیسی در کنار انواع جملات وصفی، یکی از مهم‌ترین دروس و موضوعات گرامری است. تسلط بر این مبحث به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا جملات متنوعی را بسازند. 

صفت‌های انگلیسی در انواع متون انگلیسی، از متون ادبی گرفته تا علمی، مورد استفاده قرار می‌گیرند و ضمن توصیف اسم، بر زیبایی و رسایی جملات می‌افزایند. توانایی استفاده از صفات انگلیسی و عبارات وصفی، در هنگام گفت‌وگو یا در زمان نوشتن متن علمی و ادبی انگلیسی، نشان‌دهنده‌ی تسلط زبان‌آموز بر قوائد دستوری است و توانایی او را در ساخت جملات بدیع به نمایش می‌گذارد. صفت‌های انگلیسی، بسیار در زبان انگلیسی پرکاربرد هستند. لذا تسلط بر چنین مباحث دستوری به درک و فهم بهتر جملات انگلیسی بیشتر کمک می‌کند.

در این دوره آموزشی، اساتید مجرب با استفاده از روش‌های نوین تدریس، دروس گرامری و دستوری به ساده‌ترین و بهترین شکل ممکن توضیح داده‌اند تا زبان‌آموز به شکل بهتری قادر به فهم مطلب و استفاده‌ی مناسب از آن‌ها در جملات خود باشد. چرا که تسلط کافی بر مبحث صفات انگلیسی به تنهایی می‌تواند کیفیت ساخت جملات انگلیسی را به شکل ملموسی بهبود ببخشد. 

امروزه افراد بسیاری برای یادگیری مباحث مختلف به منابع آنلاین روی آورده‌اند و مزایای این گونه منابع مثل عدم الزام به شرکت در کلاس‌ و زمان منعطف و امکان مشاهده و مرور چندباره دروس باعث همه‌گیری بیشتر این نوع دوره‌ها شده است. علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی به‌ویژه گرامر انگلیسی و افراد مایل به رفع اشکال در مبحث دستور زبان یا گرامر نیز می‌توانند از چنین محصولات آموزشی استفاده کنند و با تمرین‌های استاندارد آموزشی تسلط خود را بیشتر کنند.

ممکن است برخی علاقمندان نتوانند توضیحات مدرس خود را به درستی متوجه شوند و یا برخی دیگر، به علت مشغله کاری و کمبود زمان نتوانند در کلاس‌های حضوری شرکت نمایند. بهره‌گیری از انواع فایل‌های صوتی و تصویری، زبان‌آموز را قادر می‌سازد تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا از روش‌های تدریسی اساتید مجرب استفاده کند. 

همان‌طور که پیش‌تر نیز بیان شد صفت در جملات انگلیسی، به توضیح اسم پس از خود می‌پردازد وبه این ترتیب توضیحاتی درباره‌ی اشیاء، ایده‌ها و افراد می‌دهد. استفاده از چنین کلمه‌ای از تکرار بیش از حد و یکنواختی جمله می‌کاهد و به لحاظ زیبایی‌شناختی نیز، کیفیت جملات و عبارات مورد استفاده در مکالمه و همچنین متون را افزایش می‌دهد.

مبحث صفات انگلیسی و عبارات وصفی، بخشی از دستور زبان انگلیسی است که یادگیری‌ آن می‌تواند توانایی شما را در استفاده از زبان انگلیسی ارتقا دهد. به بیان ساده‌تر، با استفاده از عبارات وصفی در جمله، مخاطب شما متوجه می‌شود که دانش شما از زبان انگلیسی در حد بالایی است.

بهتر است بدانید که یادگیری این بخش از دستور زبان انگلیسی (که معمولا در بسیاری از کتب آموزشی سطح پیشرفته در فصول پایانی کتاب تدریس می‌شود) با استفاده از این دوره آموزشی چندان پیچیده  و دشوار نخواهد بود؛ کافی ا‌ست هر چه زودتر با تهیه‌ی قلم و دفتر جهت یادداشت‌برداری از مواد درسی نسبت به شروع دوره‌ی آموزشی اقدام نمایید. 

در تدریس صفت‌های انگلیسی قوائد مربوط به شکل صحیح و آسان و کامل آموزش داده شده‌اند. لازم به ذکر است این مجموعه آموزشی برای زبان‌آموزان سطوح متوسط و بالاتر تهیه شده است لذا آشنایی اولیه و پایه‌ای با زبان انگلیسی، یکی از شروط لازم در فراگیری و تسلط بهتر بر مطالب آموزشی در این دوره است.

سرفصل‌های دوره آموزش صفات انگلیسی و عبارات وصفی

جمله‌واره‌های وصفی بیشتر
00:21 ساعت
00:21
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  
جمله‌واره‌های وصفی خلاصه شده و بدل
00:13 ساعت
00:13
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل  
مدرس دوره
جمعی از اساتید UCI

نظرات  (1 نظر)

تورج
15:44 - 1399/07/15
کاربر‌ سایت
بسیار عالی بود . سپاس

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

 آنچه در دوره آموزش صفات و عبارات وصفی انگلیسی فرا می‌گیرید؟

1- در فصل اول به بررسی صفت‌های انگلیسی و نحوه استفاده‌ی صحیح آن‌ها در جمله پرداخته شده است. 

2- در فصل دوم به معرفی جمله‌واره‌ها‌ی وصفی می‌پردازیم. ضمن فراگیری انواع این جمله‌واره‌ها، با کاربرد صحیح آن در جمله نیز آشنا خواهید شد.

3- در فصل سوم به معرفی انواع جدیدی از عبارات وصفی می‌پردازیم. لازم به ذکر است که آنچه در فصل اول، فراگرفته‌اید همانند مقدمه‌ای برای این فصل می‌تواند باشد. پس یادگیری آن در تسلط یافتن شما بر این درس بسیار موثر خواهد بود.

4- در فصل چهارم شما با گونه‎‌های متفاوت جملات وصفی آشنا خواهید شد و در مورد نقش بدل‌ها در جملات یاد خواهید گرفت. یادگیری این موضوع درسی به دلیل اهمیت بسیار در ترکیب جملات، به فهم و درک هر چه بهتر جملات جدید کمک خواهد کرد. 

دوره آموزشی صفات و عبارات وصفی در زبان انگلیسی برای چه کسانی مفید است؟

· این دوره‌ی آموزشی برای زبان‌آموزان متوسط به بالا مناسب است.

· این دوره‌ی آموزشی برای افراد در سطح پیشرفته، می‌تواند در یادآوری نکات ریز آموزشی مربوط به صفات و عبارات و جملات وصفی بسیار مفید باشد.

· دوره‌ی آموزشی مذکور برای تمامی معلمان و مدرسان زبان انگلیسی که به دنبال نکات آموزشی مفید در رابطه با صفات انگلیسی هستند، بسیار سودمند خواهد بود.

· این دوره‌ی آموزشی به افراد علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی که در مباحث دستوری به دنبال منبع مطمئن آموزشی هستند، پیشنهاد می‌شود.

· تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان متقاضی شرکت در آزمون ورودی دانشگاه می‌توانند از این مواد آموزشی در جهت تسلط بر نکات ریز دستوری یا رفع اشکال گرامر انگلیسی بهره‌مند شوند.

· مدیران آموزشگاه‌های زبان انگلیسی می توانند از این مجموعه به عنوان منبع مرجع آموزشی در محیط تدریس استفاده کنند.

  

  در پایان دوره‌ی آموزش صفات و عبارات وصفی در زبان انگلیسی چه توانایی‌هایی خواهید داشت؟

1- با تعاریف و کاربردهای صفات و عبارات وصفی آشنا خواهید شد.

2- شما قادر خواهید بود عبارات وصفی و جملات وصفی را در جمله به درستی استفاده کنید.

3- با اتمام این مجموعه، شما جملات وصفی را به راحتی در جملات انگلیسی تشخیص خواهید داد.

4- در پایان این مجموعه‌ی آموزشی، شما قادر خواهید بود جملات و عبارات وصفی و نیز صفات انگلیسی را درجملات پیچیده به کار برید.

5- با انوع بیشتری از جملات و عبارات وصفی آشنا خواهید شد.

6- با پایان یافتن این مجموعه‌ی آموزشی، شما انواع صفات انگلیسی را به  همراه کاربرد صحیح آن‌ها به طور کامل فراخواهید گرفت.

7- با عطف بیان آشنا شده و روش استفاده از آن‌ها را در جمله به بهترین روش آموزشی فرا خواهید گرفت.

با استفاده از این مجموعه‌ی آموزشی، شما با جملات وصفی قابل حذف آشنا خواهید شد و کاربرد آن‌ها را خواهید آموخت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

جمله‌واره‌های وصفی بیشتر
00:21 ساعت
00:21
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  
جمله‌واره‌های وصفی خلاصه شده و بدل
00:13 ساعت
00:13
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
نمایش جلسات فصل