آموزش مقدمه‌ای بر حسابداری مالی

poster
پیش‌نمایش دوره

لازم به ذکر است زیرنویس این دوره توسط هوش مصنوعی انجام شده‌است. مهارت‌های فنی لازم برای تحلیل صورت‌های مالی و افشاها را برای استفاده در تحلیل مالی به دست آورید و بیاموزید که چگونه استانداردهای ... ادامه

برگزارکننده:  Coursera  Coursera
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  7 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 تسلط بر مهارت‌های فنی تحلیل صورت‌های مالی و افشاها:

 یادگیری درک تأثیر استانداردهای حسابداری و انگیزه‌های مدیریتی بر گزارشگری مالی

 توانایی خواندن و درک سه صورت مالی رایج

 کاربرد مهارت‌های کسب شده در چالش‌های واقعی کسب‌وکار

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مقدمه‌ای بر حسابداری مالی

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

لازم به ذکر است زیرنویس این دوره توسط هوش مصنوعی انجام شده‌است.

مهارت‌های فنی لازم برای تحلیل صورت‌های مالی و افشاها را برای استفاده در تحلیل مالی به دست آورید و بیاموزید که چگونه استانداردهای حسابداری و انگیزه‌های مدیریتی بر فرآیند گزارشگری مالی تأثیر می‌گذارند.

در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود سه صورت مالی رایج را بخوانید: صورت سود و زیان، ترازنامه و صورت جریان وجوه نقد. سپس می‌توانید این مهارت‌ها را به یک چالش واقعی کسب‌وکار به عنوان بخشی از تخصص بنیادهای کسب‌وکار وارتون اعمال کنید.
 
 

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Brian Bushee

Brian J Bushee، استاد حسابداری گیلبرت و شلی هریسون در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا است. پیش از پیوستن به وارتون در سال ۲۰۰۰، او استادیار در مدرسه کسب‌وکار هاروارد و استاد مدعو در دانشگاه شیکاگو بوده است. همچنین، او به عنوان تحلیلگر ارشد اعتباری برای CoreStates Financial Corp و محقق در دفتر ملی Coopers and Lybrand L.L.P کار کرده است. او دکترای خود را از دانشگاه میشیگان و مدرک A.B. خود را از دانشگاه دوک دریافت کرده است.

تحقیقات او بر تأثیر واسطه‌های اطلاعاتی مانند سرمایه‌گذاران نهادی، تحلیل‌گران بخش فروش و مطبوعات کسب‌وکار بر تصمیمات افشای شرکتی و قیمت‌گذاری اطلاعات در بازار سهام متمرکز است. پروفسور بوشی در حال حاضر دوره انتخابی MBA با عنوان "مشکلات در گزارشگری مالی" را تدریس می‌کند و دوره مقدماتی حسابداری مالی MBA را در وارتون، هاروارد و شیکاگو تدریس کرده است. او همچنین در سمینار وارتون برای خبرنگاران کسب‌وکار و در تعدادی از برنامه‌های آموزش اجرایی وارتون تدریس می‌کند. او برنده جایزه برتری در تدریس MBA و جایزه انویل هلن کاردون ماس شده است، جایزه‌ای که به یک عضو هیئت علمی وارتون که در سال گذشته تدریس برجسته‌ای داشته است، اعطا می‌شود.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  Coursera
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  7 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی