آموزش مهارت‌های شریک تجاری منابع انسانی (HRBP)

poster
پیش‌نمایش دوره

در دنیای پویای امروز، سازمان‌ها برای موفقیت به شرکای تجاری باهوش و استراتژیک نیاز دارند. دوره مهارت‌های شریک تجاری به شما کمک می‌کند تا دانش و مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شریک تجاری ... ادامه

برگزارکننده:  AIHR  AIHR
مدرس دوره:
Erik van Vulpen

برگزارکننده:

AIHR
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 درک عمیقی از چهار ارزش استراتژیکی که شرکای تجاری منابع انسانی برای سازمان به ارمغان می‌آورند

  درک عمیقی از کسب و کار و چالش‌های آن

 دستیابی به مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای کسب و کار

 چگونگی برقراری تعادل بین فعالیت‌های استراتژیک و عملیاتی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مهارت‌های شریک تجاری منابع انسانی (HRBP)

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در دنیای پویای امروز، سازمان‌ها برای موفقیت به شرکای تجاری باهوش و استراتژیک نیاز دارند. دوره مهارت‌های شریک تجاری به شما کمک می‌کند تا دانش و مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شریک تجاری ارزشمند را کسب کنید.

در این دوره، شما با چهار ارزش استراتژیکی که شرکای تجاری منابع انسانی برای سازمان به ارمغان می‌آورند آشنا خواهید شد. همچنین، مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای کسب و کار را فرا خواهید گرفت. علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که چگونه تعادل بین فعالیت‌های استراتژیک و عملیاتی را برقرار کنید تا تاثیر خود را بر کسب و کار افزایش دهید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای افرادی که در زمینه منابع انسانی کار می‌کنند و به دنبال ارتقای مهارت‌های خود و تبدیل شدن به یک شریک تجاری ارزشمند برای سازمان خود هستند، مناسب است. این دوره همچنین برای افرادی که به دنبال ورود به حرفه منابع انسانی به عنوان یک شریک تجاری هستند، مفید خواهد بود.

درباره استاد

Erik van Vulpen
Erik van Vulpen، نامی آشنا در دنیای منابع انسانی، به عنوان بنیانگذار آکادمی نوآوری منابع انسانی (AIHR) شناخته می‌شود. این آکادمی، با بیش از 500 هزار بازدید کننده ماهانه از 140 کشور، به عنوان بزرگترین انجمن آنلاین منابع انسانی در جهان مطرح شده است. نقش اریک در این آکادمی فراتر از یک بنیانگذار ساده است. او به عنوان یک متخصص برجسته در حوزه منابع انسانی، دانش و تجارب خود را با بیش از 325 مورد از 500 شرکت لیست فورچون به اشتراک می‌گذارد و به ارتقای سطح دانش و مهارت متخصصان این حوزه کمک می‌کند. علاوه بر این، او به عنوان یک رهبر فکری شناخته شده در سطح جهانی در زمینه مهارت‌های تجزیه و تحلیل دیجیتال و مردم شناخته می‌شود. او به طور مداوم در کنفرانس‌ها و رویدادهای مختلف به سخنرانی می‌پردازد و در مورد یادگیری و ارتقای مهارت در HR ایده‌ها و راهکارهای نوآورانه ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.