یا
همکاران سیستم

نرم‌افزار راهکاران - دریافت و پرداخت

دوره‌های مکتب‌پلاس
90 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

با استفاده از نرم‌افزار دریافت و پرداخت راهکاران شما قادر خواهید بود از وضعیت نقدینگی سازمان خود در لحظه مطلع باشید و اطلاعات کافی و به‌موقع جهت پیش‌بینی از وضعیت نقدینگی در آینده و تجزیه و تحلیل رویدادهای مالی را در دسترس داشته باشید. همچنین با استفاده از کنترل‌های دقیق روی نگهداری و گردش منابع نقدی سازمان خود، ریسک از دست رفتن این دارایی‌ها را به حداقل برسانید.

مدرس دوره
سارا کیانی

سارا کیانی، فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. او از سال 1394 به عنوان کارشناس استقرار حوزه مالی و از سال 1396 تاکنون به عنوان مدیریت محصول نرم‌افزار دریافت و پرداخت راهکاران، در همکاران سیستم ایفای نقش نموده است. وی سابقه تدریس در حوزه آموزش راهکارهای نرم افزاری حوزه "دریافت و پرداخت " را در کارنامه خود دارد.

پیش‌نیاز‌ها

پیش نیاز شرکت در این دوره آشنایی با اصول و مفاهیم مالی است.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه همکاران سیستم

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط شرکت همکاران سیستم(مشاهده نمونه گواهی همکاران سیستم) به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
2

فصل دوم - فرآیند صدور سند حسابداری

1 جلسه    00:15 ساعت   
3

فصل سوم - انتقال

2 جلسه    00:15 ساعت    5/100 نمره
4

فصل چهارم - عملیات تنخواه داری

2 جلسه    00:16 ساعت    5/100 نمره
5

فصل پنجم - مدیریت و ردیابی وصول اسناد دریافتی

2 جلسه    00:15 ساعت    5/100 نمره
6

فصل ششم - صورت مغایرت بانکی

1 جلسه    00:19 ساعت   
7

فصل هفتم - حسابداری ضمانت نامه‌ها و تضامین

1 جلسه    00:16 ساعت   
9

فصل نهم - جریان وجوه نقد

1 جلسه    00:10 ساعت   
10

فصل دهم - کاوشگر

1 جلسه    00:03 ساعت   
11

سوالات پایان دوره

1 جلسه    80/100 نمره