آموزش نقش‌های منابع انسانی در محیط کار مدرن

poster
پیش‌نمایش دوره

با افزایش اهمیتی که سازمان‌ها برای تنوع، عدالت و شمول قائل می‌شوند، رهبران منابع انسانی مسئولیت بازتعریف نقش‌ها و وظایف بخش‌های خود را بر عهده دارند. در این دوره، مدرس Shweta Mogha، راهنمایی‌های عملی در ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
4 (1 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:39 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:39 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 نحوه الهام بخشیدن به رهبران کسب و کار برای ترویج تعامل و همکاری

 چگونگی ایجاد یک محیط کار ایمن و حمایتی

 یادگیری نحوه مدیریت نیروی کار متنوع و پراکنده

 یادگیری درک نقش نوظهور رهبران منابع انسانی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش نقش‌های منابع انسانی در محیط کار مدرن

نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

با افزایش اهمیتی که سازمان‌ها برای تنوع، عدالت و شمول قائل می‌شوند، رهبران منابع انسانی مسئولیت بازتعریف نقش‌ها و وظایف بخش‌های خود را بر عهده دارند. در این دوره، مدرس Shweta Mogha، راهنمایی‌های عملی در مورد بهترین شیوه‌ها و مهارت‌هایی که برای پیمایش موفق در محیط کاری بسیار پیچیده و دائماً در حال تغییر نیاز دارید، ارائه می‌دهد.

نقش نوظهور رهبران منابع انسانی را کاوش کنید تا بهتر متوجه شوید که چه چیزی در خطر است. یاد بگیرید که چگونه به عنوان مدافع شمول و تغییر سازمانی، نیروی کار متنوع و پراکنده را مدیریت کنید و رهبران کسب و کار را برای ارتقای تعامل کلی و ترویج همکاری بیشتر در تیم‌هایشان الهام بخشید.Shweta به شما نشان می‌دهد که برای پیشبرد فرهنگ یادگیری مستمر و ایجاد یک محیط کار ایمن و حمایتی از نظر روانی چه نیاز است. پس از گذراندن این دوره، برای عملی کردن مهارت‌های خود در طراحی ابتکاراتی که منجر به تغییرات ماندگار می‌شود، آماده خواهید شد.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Shweta Mogha

 Shweta Mogha یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد عملیات eWOW است.

Shweta به دلیل فعالیت‌هایش به عنوان قهرمان جهانی تنوع، مربی و رهبر منابع انسانی با تجربه‌ی گسترده در حوزه‌ی فناوری، خرده فروشی و مخابرات شناخته شده است. او سابقه‌ی ایجاد، تغییر و ارائه‌ی خدمات به سازمان‌هایی مانند متا، آمازون و ایرتل را دارد. Shweta به عنوان یک شریک تجاری استراتژیک منابع انسانی و رهبر استخدام با مهارت‌های قوی در همکاری و نفوذ، پیشگام برنامه‌هایی برای توسعه‌ی تیم‌های با عملکرد بالا بوده و در سطوح مختلف سازمان‌های جهانی به استعدادها مشاوره داده است. او در حال حاضر در منطقه‌ی خلیج سانفرانسیسکو زندگی و کار می‌کند و عضو هیئت علمی دانشکده‌ی اکستنشن دانشگاه برکلی و عضو هیئت مشاوره‌ی Numly است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  LinkedIn
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  0:39 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  0:39 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی