آموزش همانندجویی پایان‌نامه ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

poster
پیش‌نمایش دوره

همه دانشجویان بعد از تأیید پایان‌نامه توسط استاد راهنما باید پایان‌نامه خود را در سامانه همانندجو ایرانداک بارگذاری کنند تا مشخص شود پژوهشی که انجام داده‌اند، از مقالات یا پایان‌نامه‌های دیگر کپی شده است یا ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  1:06 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:06 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 آشنایی با نحوه کاهش درصد همانندجویی

 آشنایی با معنای سرقت علمی

 آشنایی با انواع سرقت علمی و پیشگیری از آن

 آشنایی با حقوق نویسندگان ر پژوهشگران

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند. 

سرفصل‌های دوره آموزش همانندجویی پایان‌نامه ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

آشنایی با همانندجویی و ضرورت استفاده از آن
  آشنایی با همانندجویی و ضرورت استفاده از آن
مشاهده
"03:53  
  روش بارگذاری پایان‌نامه در سامانه همانندجو
"05:51  
  آموزش همانندجویی پایان‌نامه - بخش اول
"23:48  
  آموزش همانندجویی پایان‌نامه - بخش دوم
"30:09  
  تبلیغ سه دقیقه‌ای برای همانندجویی پایان‌نامه
"03:14  

درباره دوره

همه دانشجویان بعد از تأیید پایان‌نامه توسط استاد راهنما باید پایان‌نامه خود را در سامانه همانندجو ایرانداک بارگذاری کنند تا مشخص شود پژوهشی که انجام داده‌اند، از مقالات یا پایان‌نامه‌های دیگر کپی شده است یا نتیجه تلاش خود دانشجو هست. اگر با گزارش سامانه همانندجو مشخص شود پژوهش دانشجو کپی شده و سرقت علمی انجام داده است، پایان‌نامه‌اش رد می‌شود و امکان دفاع برایش وجود ندارد.

اینجا دانشجو ناچار است میزان مطالب کپی شده را با روش‌های خاصی کاهش دهد تا بتواند گزارش تأیید سامانه همانندجو را دریافت کند که این روش‌ها در این دوره آموزشی به طور کامل آموزش‌داده‌شده است و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی بسیار کاربردی است. این دوره آموزشی اولین دوره تصویری آموزش همانندجویی پایان‌نامه است که به‌صورت عملی روش کاهش میزان همانندجویی را توضیح داده است.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher زهره نخعی

زهره نخعی، دانش آموخته کارشناس ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور تهران است. ایشان تجربه فعالیت با عنوان نماینده سابق مدیریت بیمارستان بنت الهدی مشهد, مشاور سابق اعزامی سازمان ملل برای اتباع بیگانه, مشاور سابق رادیو برون مرزی و مشاور سابق روزنامه قدس خراسان را داشته‌اند و هم اکنون به عنوان مشاور در امور پایان‌نامه نویسی و پروپوزال نویسی و مدرس آمار و روش تحقیق و نرم‌افزار آماری spss فعالیت می‌کنند. از سوابق آموزشی ایشان می‌توان به سابقه تدریس در زمینه‌های آمار توصیفی, آمار استنباطی, روش تحقیق و نرم‌افزار spss اشاره نمود.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  1:06 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:06 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)