آموزش هوش تجاری، استراتژی و امور مالی برای شرکای تجاری منابع انسانی

poster
پیش‌نمایش دوره

همه ما می‌دانیم منابع انسانی نقشی حیاتی در موفقیت سازمان‌ها ایفا می‌کند. برای ایفای این نقش به طور موثر، شرکای تجاری منابع انسانی (HRBPs) باید علاوه بر تخصص در حوزه منابع انسانی، از هوش تجاری ... ادامه

برگزارکننده:  AIHR  AIHR
مدرسان دوره
Omar Ismail

برگزارکننده:

AIHR
سطح: مقدماتی تا پیشرفته
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 درک اصول استراتژی کسب و کار و نقش خود به عنوان یک HRBP

  به کارگیری استراتژی‌های مختلف ارتباطی و شنود فعال برای ارسال موثر پیام

 تحت تاثیر قرار دادن ذینفعان کلیدی با استفاده از داشبوردهای منابع انسانی شفاف و تاثیرگذار

 همسو کردن استراتژی‌های منابع انسانی با استراتژی‌های تجربه مشتری برای ارائه ارزش افزوده بیشتر به عنوان یک HRBP

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش هوش تجاری، استراتژی و امور مالی برای شرکای تجاری منابع انسانی

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

همه ما می‌دانیم منابع انسانی نقشی حیاتی در موفقیت سازمان‌ها ایفا می‌کند. برای ایفای این نقش به طور موثر، شرکای تجاری منابع انسانی (HRBPs) باید علاوه بر تخصص در حوزه منابع انسانی، از هوش تجاری و مهارت‌های ارتباطی قوی نیز برخوردار باشند.

دوره آموزش هوش تجاری، استراتژی و امور مالی برای شرکای تجاری منابع انسانی به شما کمک می‌کند تا با کسب دانش و مهارت‌های لازم در این زمینه‌ها، تاثیر استراتژیک خود را در سازمان افزایش دهید و به عنوان یک شریک تجاری ارزشمند برای ذینفعان کلیدی تبدیل شوید.

با شرکت در این دوره، شما قادر خواهید بود:

  • اصول استراتژی کسب و کار و نقش خود به عنوان یک HRBP را درک کنید.
  • استراتژی‌های مختلف ارتباطی و شنود فعال را برای ارسال موثر پیام خود به کار بگیرید.
  • با استفاده از داشبوردهای منابع انسانی شفاف و تاثیرگذار، ذینفعان کلیدی را تحت تاثیر قرار دهید.
  • استراتژی‌های منابع انسانی را با استراتژی‌های تجربه مشتری همسو کنید تا ارزش افزوده بیشتری به عنوان یک HRBP ارائه دهید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای همه متخصصان منابع انسانی که به دنبال ارتقای مهارت‌ها و افزایش تاثیرگذاری خود در سازمان هستند، مناسب است. این دوره به طور خاص برای شرکای تجاری منابع انسانی (HRBPs) که به دنبال تبدیل شدن به شرکای استراتژیک ارزشمند برای ذینفعان کلیدی هستند، مفید خواهد بود.

درباره استاد

Neelie Verlinden
Neelie Verlinden به عنوان یک رهبر فکری، سخنران و کارآفرین برجسته در حوزه منابع انسانی دیجیتال و فناوری‌های نوین منابع انسانی (HR Tech) شناخته می‌شود. او یکی از بنیانگذاران فناوری منابع انسانی دیجیتال است که تجارب و تخصص خود را در زمینه‌های مختلف منابع انسانی به اشتراک می‌گذارد و به سازمان‌ها در ارتقای سطح منابع انسانی و استفاده از فناوری‌های نوین در این حوزه مشاوره ارائه می‌دهد.
مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
Omar Ismail
ایجاد نفوذ در حوزه منابع انسانی می‌تواند چالشی دشوار و از نظر احساسی فرساینده باشد. شما به عنوان یک متخصص منابع انسانی در رده‌های بالا، به دنبال انرژی، زمان و بینش لازم برای ایجاد تاثیر و دستیابی به اهداف خود هستید، اما ممکن است در این مسیر با موانعی روبرو شوید. هدفOmar Ismail، الهام‌بخشیدن به افراد برای تفکر متفاوت و حرکت به سوی اهداف در زندگی شخصی و حرفه‌ای آنها است. در این راستا، می‌توان از خدمات عمر برای غلبه بر چالش‌های ایجاد نفوذ در منابع انسانی و ارتقای اثربخشی در این حوزه استفاده کرد.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.