آموزش هوش تصمیم‌گیری

poster
پیش‌نمایش دوره

در دنیایی که در تمام سطوح توسط داده‌ها هدایت می‌شود، رهبری به چه معناست و یا برای رسیدن به آن چه چیزهایی را باید بیاموزیم؟ اصول اصلی که نیاز دارید عمیقاً درک و یاد بگیرید، ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:

برگزارکننده:

LinkedIn
4 (5 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

  اصول رهبری در دنیای داده‌محور

 واگذاری اختیار و اعتماد در تصمیم‌گیری مبتنی بر داده

 هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

 ایجاد یک فرهنگ داده‌محور سالم

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش هوش تصمیم‌گیری

مقدمه

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

در دنیایی که در تمام سطوح توسط داده‌ها هدایت می‌شود، رهبری به چه معناست و یا برای رسیدن به آن چه چیزهایی را باید بیاموزیم؟ اصول اصلی که نیاز دارید عمیقاً درک و یاد بگیرید، کدامند؟ در این دوره، Cassie Kozyrkov، دانشمند ارشد تصمیم‌گیری در گوگل -یکی از برجسته‌ترین طرفداران فرهنگ داده‌محور در جهان- 18 درس شفاف و مختصر را ارائه می‌کند که هر رهبر کسب‌وکار و سازمانی برای موفقیت تیم و سازمان خود در دنیای داده‌محور به آن‌ها نیاز دارد.

با شرکت در این دوره، اصول مربوط به نقش رهبر در قبال داده‌ها، تصمیم‌گیری با داده‌ها و همچنین نقش واگذاری اختیار و اعتماد در تصمیم‌گیری مبتنی بر داده را خواهید آموخت. Cassie همچنین به توضیح چهار جنبه‌ی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می‌پردازد که چگونه می‌تواند بر کسب‌وکار شما تأثیر بگذارد. علاوه بر این، با نحوه‌ی ایجاد یک فرهنگ داده‌محور سالم و برخی از بهترین شیوه‌ها آشنا خواهید شد.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Cassie Kozyrkov

Cassie Kozyrkov سخنران، نویسنده و مدیرعامل (در گذشته دانشمند ارشد تصمیم‌گیری در گوگل) است.

اون دانشمند داده (Data Scientist) و رهبری با ماموریت ترویج «هوش تصمیم‌گیری» و هوش مصنوعی ایمن و قابل اعتماد است. 

او ترکیبی منحصر به فرد از تخصص فنی، تجربه مدیریت تحلیل و توانایی رهبری تغییرات سازمانی را به ارمغان می‌آورد. Kozyrkov در بیش از 100 پروژه راهنمایی ارائه داده است. وی برنامه تحلیل گوگل را طراحی کرده و بیش از 20 هزار نفر از کارمندان گوگل را در زمینه آمار، تصمیم‌گیری و یادگیری ماشین تعلیم داده‌است.

مهارت‌های اصلی ایشان شامل علم داده، علم تصمیم‌گیری، سخنرانی در جمع، رهبری، استراتژی و معماری فرآیند است.

تخصص‌های آکادمیک ایشان شامل آمار، تئوری تصمیم‌گیری، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، تئوری بازی‌های تجربی، سازمان صنعتی، اقتصاد رفتاری، روان‌شناسی و عصب‌شناسی است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.