00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • دسترسی به کل جلسات ویدیویی از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش گذشته کامل و حال کامل در انگلیسی

دوره‌های رایگان
27 جلسه
97٪ (77 رای)

دوره آموزشی گذشته کامل و حال کامل در زبان انگلیسی، به شما در درک بهتر تفاوت‌های جزئی زمان کمک می‌کند و شما قادر خواهید بود در هنگام صحبت درباره‌ی گذشته و حال، زمان را به درستی بیان کنید تا مخاطب نیز به درک صحیحی از جریان امور برسد.

اغلب زبان‌آموزان در هنگام امتحانات، توضیح امورات روزمره و یا بیان حوادث با مشکلاتی روبرو می‌شوند و در نتیجه مخاطب قادر به فهم زمان دقیق رخدادها نیست. 

یادگیری و اطلاع از جزئی‌ترین تفاوت‌ها کمک می‌کند تا جملات زیباتر و دقیق‌تری داشته باشیم طوری که مخاطب نیز بهتر و سریع‌تر به منظور ما پی‌ببرد. برای مثال  فعل گذشته ساده و گذشته کامل هر دو در مورد مسائلی صحبت می‌کنند که در گذشته اتفاق افتاده‌اند اما مسائلی جزئی مانند توالی به وقوع پیوستن و ترتیب این اتفاق‌ها در انتخاب فعل صحیح تاثیرگذار هستند. دانستن چنین نکاتی تاثیر زیادی در افزایش کیفیت نگارش و سطح زبان فرد خواهد داشت.

در زبان انگلیسی بر خلاف زبان فارسی، زمان‌های متعددی برای توضیح آنچه در گذشته صورت گرفته و یا در آینده رخ خواهد داد، وجود دارد و اغلب زبان‌آموزان به خاطر آشنایی قبلی با تقسیم‌بندی زمان‌ها در زبان فارسی، هنگام نوشتن یا مکالمه در زبان انگلیسی ممکن است دچار مشکل ‌شوند.

 از میان زمان‌ها می‌توان به زمان‌های حال، گذشته و آینده اشاره کرد که هر کدام در زبان انگلیسی به چهار قسمت تقسیم می‌شوند. به عبارت دیگر یک رخداد را می‌توان در 12 نوع زمان مختلف توضیح داد. گذشته کامل و حال کامل، در این دوره به تفصیل توضیح داده شده‌اند و شرایط استفاده از هر کدام توسط اساتید مجرب بیان شده است. 

دوره‌ی آموزش گذشته کامل و حال کامل در زبان انگلیسی، با استفاده از روش‌های نوین تدریس و همچنین اساتید مجرب، به آموزش این‌گونه مباحث می‌پردازد. همچنین ویدئو‌های آموزشی باعث می‌شوند تا زبان‌آموز در محیط آموزشی احساس راحتی کند و ارتباط مفیدی با مطالب آموزشی برقرار نماید. گذراندن دوره‌ی آموزشی زمان‌ها به شما کمک می‌کند تا هنگام جمله‌سازی بخصوص در زمان گذشته کامل و حال کامل، دقیق‌تر منظور خود را برسانید. 

استفاده از زمان کامل (حال، گذشته و آینده) در جملات باعث می‌شود که مطالب با شفافیت بیشتری به شنونده انتقال یابند. در صورتی که فردی در جملات خود فقط از افعال ساده استفاده کند، علاوه براین که ممکن است نتواند منظور خود را صحیح برساند، باعث یکنواختی و یکسانی در حین ادای جملات مختلف نیزمی‌گردد و برای توضیح صحیح حادثه مجبور به استفاده از جملات متعدد نیز خواهد شد و چه بسا این مسئله سبب خستگی شنونده یا دلسردی خواننده در هنگام مطالعه مطلب گردد.

اغلب ممکن است جهت رفع اشکال در یادگیری دستور زبان انگلیسی، منابع متعددی را جستجو کرده باشید اما به دلایلی از جمله عدم توضیح کافی در کتاب‌های آموزشی یا کیفیت پایین تدریس، همچنان از ناتوانی در پاسخ به پرسش‌های امتحانی رنج ببرید و برای چندمین بار به امید یافتن منبع آموزشی مناسب و موثر به جستجوی خود ادامه دهید. اما با استفاده آن‌ها نیز ممکن است آنطور که انتظار دارید جوابی برای سوالات خود پیدا نکنید. 

در این مجموعه آموزشی، با بیان برخی نکات ریز آموزشی به زبان‌آموزان کمک می‌شود تا با تفاوت‌های جزئی آشنا شوند و به صورت صحیحی از آن‌ها استفاده کنند. مشاهده‌ی چندین ساعت برنامه آموزشی می‎‌تواند در تثبیت مفاهیم آموزشی تاثیر فوق‌العاده‌ای داشته باشد. 

در این دوره آموزشی شما مباحث متعدد دستوری زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت که از میان آن می‌توان به زمان حال کامل، زمان حال کامل استمراری، زمان گذشته کامل و زمان گذشته کامل استمراری اشاره کرد. مدرسین این مجموعه به ساده‌ترین زبان و با اشاره به نکات مهم سعی کرده‌اند، زبان‌آموز علاوه بر فراگیری موارد آموزشی، از فرآیند یادگیری نیز لذت بیشتری ببرد. همچنین در این مجموعه به توضیح برخی افعال کمکی کاربردی پرداخته شده که از میان آن می‌توان به افعال کمکی مورد نیاز در بیان احتمال، امکان، توانایی و پیشنهاد و ... اشاره نمود.

این مجموعه آموزشی برای کسانی طراحی شده است که با قوائد و دستور زبان انگلیسی آشنایی ابتدایی دارند و در صدد بهبود مهارت‌های زبانی به ویژه نوشتار و گفتار خود هستند. همچنین این دوره برای کلیه علاقمندان به زبان انگلیسی که کیفیت ارائه مطالب آموزشی را بر هر چیز دیگری مقدم می‌شمارند نیز مفید است.

سرفصل‌های دوره آموزش گذشته کامل و حال کامل در انگلیسی

زمان گذشته کامل و گذشته کامل استمراری
00:16 ساعت
00:16
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
نمایش جلسات فصل  
مدرس دوره
جمعی از اساتید UCI

نظرات  (1 نظر)

فاطمه
20:51 - 1399/07/06
کاربر‌ سایت
عالی بود، خیلی خوب و قابل فهم همراه با مثال 🙇‍♀️🙇‍♀️

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

آنچه در دوره آموزش گذشته کامل و حال کامل در زبان انگلیسی فرا می‌گیرید:

1- در  فصل اول، شما مبحث زمان حال کامل را یاد می‌گیرید. 

2- در فصل دوم، شما زمان حال کامل استمراری را می‌آموزید. 

3- در فصل سوم، درباره گذشته کامل و گذشته کامل استمراری و نکات آموزشی مربوط به آن توضیح داده شده‌است.

4- در بخش  پایانی، به توضیحاتی درباره افعال کمکی پرداخته شده است و انواع افعال کمکی به همراه شرایط و موارد استفاده آن‌ها بیان شده‌است.

دوره آموزش گذشته کامل و حال کامل در زبان انگلیسی برای چه کسانی مفید است؟

1- زبان‌آموزانی که به صورت خودآموز در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.

2- زبان‌آموزانی که به دلایل مختلف امکان دسترسی به کلاس‌های درسی آموزشگاه‌ها را ندارند.

3- زبان‌آموزانی که آشنایی اولیه با زبان انگلیسی دارند و به فراگیری نکات جدید علاقه‌مند هستند.

4- معلمان و مدرسان زبان انگلیسی که با استفاده از مواد آموزشی جدید و همچنین روش‌های تدریس به روز، زبان‌آموزان را بهتر راهنمایی می‌کنند.

5- افرادی که بر طبق آزمون‌ تعیین سطح زبان انگلیسی، در سطح متوسط قرار دارند.

  در پایان دوره‌ آموزش گذشته کامل و حال کامل در زبان انگلیسی چه توانایی‌هایی خواهید داشت؟

1- تسلط بیشتری بر مباحث دستوری زبان انگلیسی خواهید داشت.

2- در جمله‌سازی، افعال کمکی را به درستی استفاده خواهید نمود.

3- از نحوه صحیح استفاده فعل گذشته کامل آگاهی خواهید داشت.

4- هنگام نوشتن موضوعی، تنوع بیشتری به افعال جملات خود خواهید بخشید.

5- از نحوه صحیح استفاده فعل حال کامل مطلع خواهید شد.

6- با شرایط استفاده‌ی گذشته کامل استمراری آشنا خواهید شد.

7- تفاوت‌های بین حال کامل و گذشته کامل را فرا خواهید گرفت.

8- با افعال کمکی در زبان انگلیسی بیشتر آشنا خواهید شد.

9- انواع افعال کمکی را خواهید شناخت و شرایط استفاده هر یک را به درستی خواهید فهمید.

10-  می‌توانید با استفاده از آموخته‌های خود از این مجموعه، بر کیفیت دستوری نوشته‌های خود بیافزایید.

11- هنگام برخورد با یکی از افعال کامل در متن، بهتر به سیر رخدادها پی خواهید برد.

12- در هنگام مطالعه انواع متون، زمان افعال گذشته را بهتر از گذشته شناسایی خواهید نمود.

13- در هنگام برشمردن برخی اتفاقت روزمره، توالی زمانی را بهتر ادا خواهید کرد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

زمان گذشته کامل و گذشته کامل استمراری
00:16 ساعت
00:16
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
نمایش جلسات فصل