00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • دسترسی به تمام جلسات دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز

دوره‌های رایگان
29 جلسه
98٪ (184 رای)

زبان انگلیسی به دلیل قوانین متعدد و استثناهایی که در دستور زبان (Grammar) دارد زبانی چالش‌برانگیز و دشوار برای یادگیری و تسلط به نظر می‌رسد. این قوانین حتی برخی از افرادی که انگلیسی زبان مادری آن‌هاست را گیج می‌کند و این قوانین گیج‌کننده بعضاً باعث دلسردی زبان‌آموزان نیز می‌شود. در این دوره نکات مهم گرامر زبان انگلیسی بیان می‌شوند و به شما کمک می‌‌شود که این قوانین پیچیده را بهتر بفهمید.

 

در این دوره شما در طول 4 فصل آموزشی با مهم‌ترین نکات گرامری زبان انگلیسی آشنا می‌شوید و مسائلی مطرح می‌شوند که در حل تست‌ها در آزمون‌های مختلف به شما کمک می‌کند. در ادامه توضیح کوتاهی از همه‌ی مطالبی که در این چهار فصل خواهید آموخت آورده‌ایم:

 

فصل اول: اسم‌ها (Nouns)، حروف تعریف اسم (Articles) و صفات شمارشی (Quantifiers)

 

در این فصل شما درباره‌ی مهم‌ترین نکات گرامری زبان انگلیسی مربوط به اسم‌ها، حروف تعریف اسم و صفت‌های شمارشی یاد خواهید گرفت. نکاتی مثل این که چه زمانی "a" و یا "The" در ابتدای برخی از اسم‌ها می‌آیند و چه زمانی نمی‌آیند. همچنین با صفت‌های شمارشی که کمیت اسم‌ها را مشخص می‌کنند آشنا شده و محل و شیوه‌ی استفاده از آن‌ها را می‌بینید.

 

فصل دوم: Gerund، مصدرها (Infinitives) و اصطلاحات مربوط به اجازه گرفتن و درخواست کردن

 

با این که مباحث این فصل به نظر سخت‌تر از قبلی می‌آید نکات گرامری زبان انگلیسی‌ای که در این فصل ارائه می‌شود سبک‌تر است. در ابتدا شیوه‌ی درست استفاده از Gerund (فعل‌های استمراری که با ing- می‌آیند) و مصدرها آشنا خواهید شد. سپس شیوه‌ی درست اجازه گرفتن و درخواست کردن در اصطلاحات انگلیسی مطرح خواهد شد، چیزی که بسیاری از زبان‌آموزان در آن مشکل دارند.

 

فصل سوم: شکل کلمات گیج‌کننده (Confusing Word Forms)

 

در ادامه‌ی یادگیری نکات چالش‌برانگیز گرامر انگلیسی شما با برخی از ترکیبات واژه‌ای آشنا خواهید شد که معانی و شکل گیج‌کننده‌ای دارند. این نوع ترکیبات فرد را در صورت استفاده‌ی غلط دچار مشکل می‌کند و معانی‌ای را ارائه می‌دهد که جمله را بی‌معنی می‌کند.

 

فصل چهارم: افعال عبارتی (Phrasal Verbs) و همایندها (Collocations)

 

در این فصل پایانی دو مورد از نکات مهم گرامر زبان انگلیسی توضیح داده می‌شوند. این دو، افعال عبارتی و همایندها هستند که اغلب باعث سردرگمی زبان‌آموزان شده و برای آن‌ها مشکل ایجاد می‌کنند.

 

همایندها ترکیب‌هایی هستند که برای افراد انگلیسی‌زبان معنای خاصی می‌دهند ولی اگر کلماتی هم‌معنی وارد این ترکیب‌ها کنیم معنای خود را از دست می‌دهند. افعال عبارتی فعل‌هایی هستند که با یک قید و یا حرف اضافه ترکیب شده و معنی جدیدی به خود می‌گیرند.

 

در این فصل در کنار بررسی این دو مبحث پایانی، مروری کوتاه از تمامی مباحث آموزشی دوره وجود دارد که این دوره‌ی آموزشی گرامرهای چالش‌برانگیز انگلیسی را به پایان می‌رساند.

سرفصل‌های دوره آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز

آموزش اسم مصدر و مصدر با to
00:21 ساعت
00:21
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل  
استاد دوره
جمعی از اساتید UCI جمعی از اساتید UCI
درباره برگزارکننده
University of California, Irvine University of California, Irvine (اطلاعات بیشتر)

نظرات  (2 نظر)

کاربر مکتب‌خونه
16:48 - 1399/08/30
کاربر‌ سایت
لطفا لینک دانلود یکجا رو هم واسه فیلمهاتون قرار بدید.
پشتیبانی مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
کاربر مکتب‌خونه
12:26 - 1399/07/13
کاربر‌ سایت
خیلی خوبه شرکت کنید من فوتوشاپ رو شرکت کردم و یادگرفتم

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.
اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

آموزش اسم مصدر و مصدر با to
00:21 ساعت
00:21
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
نمایش جلسات فصل