آموزش نرم‌افزار اسپن هایسیس

تعداد نرم‌افزار‌های شبیه‌سازی فرایند، بسیار زیاد است. اما اگر بخواهیم برای شروع فراگیری تکنیک شبیه‌سازی، از یک نرم‌افزار که هم به‌روز و هم ساده باشد شروع کنیم، بی شک Aspen Hysys بهترین گزینه است. Aspen ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
2.3 (9 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  16 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  5 ساعت ویدئو - 11 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام

پیش‌نیاز‌ها

آشنایی با مفاهیم مهندسی شیمی، مخصوصاً دروس موازنه، ترمودینامیک، عملیات واحد، حرارت و باقی دروس اختصاصی

آشنایی با تجهیزات صنعتی مورد استفاده در فرآیند‌های مختلف

داشتن ذهنی پویا برای خود‌آموزی نرم‌افزار

سرفصل‌های دوره آموزش نرم‌افزار اسپن هایسیس

فصل صفر - نصب برنامه

در این فصل نصب برنامه اموزش داده میشود .

  اموزش نصب
مشاهده
"06:28  
فصل اول - آشنایی با محیط نرم‌افزار ، اضافه کردن مواد و Fluid package ها

در این فصل با محیط نرم‌افزار بیشتر اشنا خواهید شد

  بخش اول
"09:46  
فصل دوم - Heater و Cooler

در این فصل با تجهیزات کولر و هیتر آشنا می شوید و به مفاهیم فرایندی این تجهیزات اشاره می کنیم.

  بخش اول
"16:12  
فصل سوم - Compressor ، Expander و Valve

در این فصل با تجهیزات اکسپندر و کمپرسور آشنا می شوید. و به مفاهیم فریاندی این تجهیزات اشاره می کنیم.

  بخش اول
"13:40  
  پروژه میانی اول (الزامی)
 100%    
"60:00  
فصل چهارم - Seperator

در این فصل با تجهیز سپریتور آشنا می شوید.

  بخش اول
"13:49  
فصل پنجم - Pump ، Mixer ، Tee

آشنایی با پمپ ها، میکسرها و تی ها و طریقه شبیه سازی این تجهیزات.

  بخش اول
"13:20  
فصل ششم - اضافه کردن واکنش و راکتورها

در این فصل با طریقه ی تعریف کردن انواع واکنش ها و استفاده از آنها در راکتور های مختلف آشنا می شوید. در این فصل با مثال های مختلف مفاهیم به راحتی آموخته می شوند.

  بخش اول
"11:00  
  بخش دوم
"12:06  
  بخش سوم
"10:29  
  پروژه میانی دوم (الزامی)
 100%    
"240:00  
فصل هفتم - ابزارهای منطقی

در نرم افزار هایسیس علاوه بر تجهیزات صنعتی، ابزار های منطقی و ریاضیاتی ای هم وجود دارد که برای شبیه سازی بسیار حیاتی هستند. در این فصل با مثال هایی از مباحث قبلی و استفاده از این ابزار ها، سطح شبیه سازی را به مراتب بالاتر می بریم.

  بخش اول
"13:27  
  بخش دوم
"12:38  
  بخش سوم
"13:51  
فصل هشتم - Pipes

در این فصل با پایپ ها کار می شود و نحوه ی استفاده و تعریف پارامتر های مختلف برای آنها را توضی می دهیم.

  بخش اول
"12:36  
فصل نهم - Heat Exchangers

یکی از پیچیده ترین تجهیزات در مهندسی شیمی هیت اکسچنجر ها هستند. در این فصل به مفاهیم و پارامتر های این تجهیزات می پردازیم.

  بخش اول
"13:19  
  پروژه میانی سوم (الزامی)
 100%    
"120:00  
فصل دهم - Towers

در اکثر فرایند های مهندسی شیمی برج ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. در این فصل سعی شده تا انواع مختلف برج ها را با حل مثال به دانشجو بیاموزیم.

  بخش اول
"16:34  
  بخش دوم
"19:24  
  بخش سوم
"13:11  
فصل یازدهم - Optimization

مفاهیم بهینه سازی و نحوه بهینه سازی یک پارامتر بر حسب باقی پارامتر ها به همراه شرایط مختلف در این فصل ارائه می شوند. این فصل به نحوی مجموعه ی فصل های گذشته نیز هست.

  بخش اول
"23:30  
  بخش دوم
"16:14  
  پروژه میانی چهارم (الزامی)
 100%    
"240:00  
فصل دوازدهم - Oil Manager

نحوه ی شبیه سازی یک برش نفتی و اضافه کردن کامپوننت های فرضی به شبیه سازی را در این فصل ارائه می کنیم.

  بخش اول
"12:24  
  بخش دوم
"08:11  
فصل سیزدهم - Sub Flow Sheet

ساب فلوشیت ها، علت استفاده و نحوه استفاده از دو فلوید پکیج در یک فلوشیت را در این فصل توضیح می دهیم.

  بخش اول
"17:22  

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ
خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تمرین و آزمون
تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام
تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

تعداد نرم‌افزار‌های شبیه‌سازی فرایند، بسیار زیاد است. اما اگر بخواهیم برای شروع فراگیری تکنیک شبیه‌سازی، از یک نرم‌افزار که هم به‌روز و هم ساده باشد شروع کنیم، بی شک Aspen Hysys بهترین گزینه است.

Aspen Hysys ، با اینکه توانایی‌ها و قابلیت‌های بسیار پیشرفته و منحصر به فردی دارد، محیطی بسیار ساده و اصطلاحاً User Friendly دارد. شاید برخی بگویند که نرم افزار Aspen Plus که نرم‌افزار شبیه‌ساز دیگری از شرکت Aspen Tech است، بسیار قوی تر از Aspen Hysys است. این نظر کاملاً درست است؛ اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که برخی قابلیت‌های Aspen Hysys منحصر به خودش است. در ضمن، User Friendly بودن یک نرم‌افزار، امتیاز بسیار مهمی محسوب می‌شود که Aspen Plus (دقیقاً در مقابل Aspen Hysys ) فاقد آن است.

آموزش اسپن هایسیس چیست؟

دوره آموزش اسپن هایسیس به منظور آموزش ویژگی‌های نرم‎‎‌افزار Aspen Hysys به علاقه‌مندان تهیه و منتشر شده است. در دوره آموزش اسپن هایسیس دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی نفت، شیمی و پتروشیمی می‌توانند ضمن یادگیری و شناخت نرم‌افزار اسپن هایسیس (Aspen HYSYS) با شبیه‌ سازی فرایندهای شیمیایی نیز آشنایی پیدا کنند. در این دوره علاوه بر بیان مباحث تئوری به بیان مثال‌های متعدد به منظور یادگیری بهتر مخاطبان پرداخته شده است.

مهم‌ترین مباحثی که در این دوره مطرح شده است عبارتند از:

  • آشنایی با نحوه نصب نرم‌افزار اسپن هایسیس (Aspen HYSYS)
  • آشنایی با محیط برنامه
  • آشنایی با تجهیزات کولر و هیتر
  • بررسی مفاهیم فرایندی و واکنش های مربوطه
  • آشنایی با تجهیزات اکسپندر، کمپرسور و تجهیز سپریتور
  • آشنایی با پمپ ها، میکسرها و تی ها و طریقه شبیه سازی این تجهیزات
  • اضافه کردن واکنش و راکتورها
  • آشنایی با مباحث پایپینگ و مفهوم پایپ
  • آشنایی با هیت اکسچنجرها، برج‌های مختلف مثل برج تقطیر و ...
  • بررسی کامل مفهوم بهینه سازی و مصرف انرژی

در انتهای این دوره با توجه به بررسی موضوعاتی که اشاره شد، شرکت‌کنندگان با یکی از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مهندسی یعنی سپن هایسیس آشنایی کامل پیدا خواهند کرد.

مخاطب دوره آموزش اسپن هایسیس چه کسانی هستند؟

نرم افزار اسپن هایسیس یکی از نرم‌افزارهای هوشمند و از مهم‌ترین نرم‌افزارهای مربوط به شبیه‌سازی فرایندهای شیمیایی است. به همین جهت دوره آموزش اسپن هایسیس  برای استفاده دانشجویان رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی نفت، پتروشیمی و شیمی طراحی شده است. علاوه بر این افراد همه علاقه‌مندان به یادگیری استفاده از نرم‌افزارهای موجود در زمینه آموزش شبیه ‌سازی فرایند و افراد فعال در حوزه صنایع شیمیایی نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

برای شرکت در دوره آموزش aspen hysys مقدماتی افراد به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارند و آشنایی اولیه با مفاهیم مربوط به فرایندهای شیمیایی برای حضور در این دوره کافی است.

 

 

 

 

 

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher حسین وفایی زنوز

مهندس حسین وفایی زنوز، دانشجوی ارشد مهندسی شیمی گرایش فرایند دانشگاه تهران است. ایشان علاقه مند و فعال در زمینه های طراحی و شبیه سازی فرایند و آموزش نرم افزارهای مربوط به آن می باشند.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
زهرا حاجی محمدی تبریز 1400-05-03
خیلی دوره ی مفید و کاربردی ای هستش. من دانشجوی ارشدم و این بار دومین باری بود که دوره رو مرور کردم. بسیار روان و دقیق توضیح داده میشه و پروژه ها چالشی و البته قابل حل هستن. حتی از خود پروژ ها هم میشه نکاتی رو یاد گرفت. به تمام سوالات به موقع پاسخ داده میشه و مواردی که استاد درس در حین تدریس بهش اشاره می کنن کلیدی و بدرد بخور هستن. خیلی ممنون از مکتب خونه که همیشه با اعتماد دوره هاشو میخرم و همیشه کمکم کرده. و ممنون از استاد دوره که به خوبی این دوره رو تدریس کردن.
معین وکیلی 1401-08-30
سلام دوره به شدت مفیدی بود مدرس این دوره هم به نرم افزار خودش مسلط بود و از نوع کار کردنش مشخص بود. اما دو سه تا مسئله هست که حالا مثبت و منفی بودنش رو به عهده خواننده میگذارم من رشته ام مکانیک بوده و خوب خیلی از مفروضات مدرس رو بلد نیستم. هیچ توضیحی برای کسانی که شاید این مفروضات رو بلد نباشند ولی خوب نرم افزار مورد نیازشونه داده نمیشه.از منظر دیگه مدرس خیلی سریع نکته ای کار با نرم افزار رو آموزش میده و همین ماجرا باعث میشه که ما که شیمی نخوندیم یه مقدار فهم مسائل برامون ساده تر باشه چون در حد ریویو وساده تر کار میکنه از طرفی خوب بچه های شیمی شاید یه مقدار دوست داشته باشند عمقی تر جلو برن ... به نظر من مدرس خوب بود کارش خیلی خوب بود. کار من رو هم شدید راه انداخت و واقعا از یک آموزش آنلاین سیصد هزارتومانی بهتر بود !
جعفر ابراهیم زاده 1400-11-17
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از استاد گرامی میخواستم بگم دوره مفیدی برای من بود اما می شد جامع تر از این هم گفته بشه و مثال های سخت تری حل کرد. اما در رابطه با نظرات دوستانی که گفتن پروژه ها خیلی سخت هستن شاید در مقایسه با مثال ها سخت باشند اما این نکته رو در نظر بگیرید که زمانی باید شروع به کار با نرم افزارهای تخصصی کنید که تسلط نسبی به درس های پایه مهندسی شیمی مثل موازنه جرم و انرژی و ترمودینامیک داشته باشید چون بنابر تجربه ای که بنده دارم روزی که در صنعت و سر کار بخواهید از این نرم افزار استفاده کنید اطلاعات رو تمام و کمال بهتون نمیدن و باید از منابع مختلف و با استفاده از روابط موازنه و ترمودینامیکی یک سری پارامترهای شبیه سازی رو پیدا کنید و اینطور نیست که همه چیز آماده باشه که در نرم افزار جاگذاری کنید و نتیجه بگیرید . به عنوان یک دوست پیشنهاد میکنم فقط به این فیلم آموزشی بسنده نکنید و خودتون هم از منابع دیگه مطالعاتی داشته باشید.
بهروز احمدی شاهدانی 1400-12-10
قیمت دوره ها از اونجایی که صرفا یک دانشجو آموزش میدهد میتوانند کمتر باشند چون مسلما این آموزش با آموزش شخصی که سالها توی صنعت بوده تفاوت دارد، و این تفاوت را کاملا میتوان مشاهده کرد در قسمت هایی که نیاز است مثال های سنگین تر زده بشود اسکیپ میشود و در قسمت هایی مثل دو قسمت آخر که نیاز است کامل هر قسمت و مفهومش توضیح داده بشه طوطی وار از روی داده های خود استاد حل میشود که کار درستی نیست، اما در کل با قیمت معقول تر این دوره برای شناخت کلیت نزم افزار بد نیست .
وحید یزدانی 1401-07-24
این دوره واقعا در حد دوره مکتب پلاس نیست و ابدا ارزش ریالی نداره! متاسفانه فرد آموزش دهنده تسلط کافی روی مباحث مورد تدریس، مباحث فرایندی، مباحث صنعتی و مباحث علمی نداره؛ توی آموزش ها به صورت خیلی سطحی و سرسری از روی سنگین ترین مباحث که واقعا باید درموردش ساعت ها بحث بشه میگذره (به عنوان مثال انتخاب property-Method، مباحثی مثه دلایل انتخاب هر تجهیز و ...)؛ به خیلی از مواردی که در شبیه سازی مهم می باشد و واقعا فقط در حین کار با نرم افزار اموزش داده شود ابدا توجهی نمیشود؛ مخصوصا نحوه برخورد با خطاها و روش برطرف کردن خطاها در نرم افزار یا مباحث حل عددی که مختص به یک نرم افزار می باشد! فن بیان و قدرت انتقال مدرس دوره بسیار پایین و نحوه راهنمایی و پاسگویی به دانشجو در تالار گفتگو واقعا نامناسب و رویکرد مدرس نسبت به دانشجو رویکرد صحیحی نیست. خیلی از موارد و نکات ریز نرم افزاری آموزش داده نشده ولی در پروژه ها از دانشجو انتظار میرود. بارم بندی نمرات هر پروژه و بارم هر قسمت در هر پروژه نیز کاملا جای بحث داره.
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ با سپاس از نظر شما، موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
مهران قربانی قره تپه 1400-01-03
خیییییلی دوره افتضاحیه همه مباحث ناقص تدریس میشه پروژه ها اصلا در حد تدریس نیست و سطحشون خیلی بالاتره استاد دوره اصلا تسلط نداره رو مباحث درکل این دوره اصلا در حد پلاس نیست
مکتب‌خونه
مهران عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد.
حانیه رضایی 1399-01-21
لطفا کامل درس داده شود و پروژه ها در حد تدریس باشد چون واقعا کسانی که این دوره را بر می دارند وقت خود را پای این درس و پروژه می گذارند ولی نه کامل درس داده می شود و بیهوده وقت پای این پروژه گذاشته می شود در حالی که حتی تا در اخر متوجه نمی شویم راه حل درست چگونه است
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
مبینا علیمحمدی 1399-01-21
با سلام من از این دوره اصلا راضی نبودم. خیلی خیلی کلی بود و اصلا ریزه کاری های نرم افزار را آموزش نمیداد. آموزش داده شده اصلا ارزش خرید نداشت و میشد همین اطلاعات را از نت بصورت رایگان دریافت کرد. لطفا آموزشها را با جزئیات بیشتر قرار بدید نه فقط معرفی نرم افزار. سپاسگذارم.
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
مطهره کریمی تبار 1399-01-19
با سلام و خسته نباشید. من فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی هستم.برای اولین بار خواستم یکی از کلاس‌های مجازی مکتب‌خونه رو شرکت کنم.تصمیم گرفتم برنامه‌ای که مربوط به رشته‌ام هستش (HYSYS)رو بردارم و توش مسلط باشم.با توجه به اینکه یه پیش زمینه‌ی ضعیف از HYSYS داشتم اما تقریبا همه‌چیز یادم رفته بود.انتظار داشتم این کلاس مجازی ، از پایه شروع کنه و تایم درساش بیشتر باشه و به جزئیات بیشتر توجه بشه و نکات مهم گفته بشه.حتی مشکلیم نداشتم اگه هزینه‌اش بیشتر بود.اما ....!!متاسفانه متاسفانه واقعاااا بدترین کلاسی بود که تو عمرم شرکت کردم.توی ویدئوی آموزشی یه مثال ساده حل می‌شد اما توی پروژه‌ها اصلا شبیه مثال‌های حل شده استاد نبود و نکته‌های نگفته شده‌ی زیادی در آن‌ها بود.و یک چیز مهم دیگر هم این که استاد اشتباهاتی را که از پروژه می‌گرفت واقعا عجیب بود و بعضی وقت‌ها انگار پروژه رو اصلا تصحیح نمی‌کردند و فقط ایراد می‌گرفتند.در هر صورت من کاملااااااااا از شرکت در این کلاس اظهار پشیمانی می‌کنم.امیدوارم در آینددده استادی بهتر ، با فن بیان بهتر این درس رو ارائه دهد.
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  16 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  5 ساعت ویدئو - 11 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام