×
ribbon

آموزش Oracle Data Integrator

Oracle Data Integrator ابزاری است که در زمینه یکپارچه سازی داده‌ها کاربردهای فراوانی دارد. این نرم‌افزار تمامی نیازهای مربوط به یک‌پارچه‌سازی اطلاعات را برای کاربران برآورده می‌کند. دوره آموزش Oracle Data Integrator ضمن معرفی نرم ... ادامه

ارائه دهنده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
 0%
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  4 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  4 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

پیش‌نیاز‌ها

در ارائه مباحث این دوره سعی شده است تا همه موضوعات به زبانی ساده و قابل فهم برای همه علاقه‌مندان بیان شوند. به همین جهت این دوره نیاز به پیش‌نیاز به خصوصی ندارد؛ اما برای درک بهتر مفاهیم ارائه شده بهتر است شرکت‌کنندگان با موارد زیر آشنایی داشته باشند:

  • آشنایی با دیتابیس
  • آشنایی مقدماتی با مفاهیم مربوطه به داده

سرفصل‌های دوره آموزش Oracle Data Integrator

آموزش انتقال داده با استفاده از نرم‌افزار ODI
  پیشگفتار
"14:31  
  تعاریف اولیه
"08:57  
  معرفی تکنولوژی‌ها
"18:47  
  طراحی DataStore
"19:30  
  انتقال داده
"19:25  
  ابزار Mapping
"29:56  
  ابزار مربوط به Projects
"51:11  
  Packageها و Scenarioها
"23:42  
  ثبت تغییرات داده‌ها (Data Capture)
"14:19  
  انتقال داده‌های تغییر یافته
"18:00  

درباره دوره

Oracle Data Integrator ابزاری است که در زمینه یکپارچه سازی داده‌ها کاربردهای فراوانی دارد. این نرم‌افزار تمامی نیازهای مربوط به یک‌پارچه‌سازی اطلاعات را برای کاربران برآورده می‌کند.

دوره آموزش Oracle Data Integrator ضمن معرفی نرم افزار اوراکل و آموزش کار با این نرم‌افزار به بررسی اهمیت یک‌پارچه سازی اطلاعات و مدیریت داده‌ها می‌پردازد. با توجه به محتوایی که در این دوره تهیه شده است، شرکت‌کنندگان در پایان دوره می‌توانند با استفاده از ابزار Oracle Data Integrator یا ODI پایگاه داده HR_DW را براساس اسکیما HR طراحی و آن را پیاده‌سازی کنند.

در این دوره به مخاطب کمک می‌شود تا علاوه بر آموزش نرم افزار اوراکل و یادگیری ابعاد مختلف کار با این نرم‌افزار به سایر موضوعات مربوط به این مفهوم نیز تسلط پیدا کند.

 

هدف از برگزاری دوره‌ی آموزش Oracle Data Integrator چیست؟

اصلی‌ترین هدفی که در این دوره مورد نظر قرار داشته است آشنایی با ویژگی‌ها و ابعاد مختلف اوراکل و چگونگی استفاده از اوراکل در فرایند یکپارچه سازی داده ها می‌باشد.

 

مخاطبین دوره آموزش Oracle Data Integrator چه کسانی هستند؟

آموزش نرم افزار Oracle Data Integrator به نحوی تهیه شده است که بیشترین افراد بتوانند از این آموزش‌ها استفاده کنند. به همین جهت گروه‌های زیادی می‌توانند از این دوره آموزش اوراکل استفاده کنند. افرادی مانند دانشجویان رشته‌های مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و مهندسی صنایع اصلی‌ترین مخاطبان این دوره به حساب می‌آیند. علاوه بر این افراد همه علاقه‌مندان به مباحث حوزه دیتا نیز می‌توانند از این دوره استفاده کنند و به مباحث ارائه شده مسلط شوند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher محمدمهدی سیمین

محمدمهدی سیمین فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع دانشگاه تهران است.

وی از سال 1398 سابقه کار در حوزه BI (Data engineer) و طراحی etl pipeline and debugging with oracle and sql tools و همچنین سابقه کار در حوزه کنترل پروژه داده محور را دارد. در حال حاضر ایشان عضو تیم هوش تجاری یک هلدینگ در حوزه بانکداری هستند.
جرقه ورود به حوزه دیتا برای ایشان در سال 1398 زمانی که با درس MIS دانشگاه آشنا شدند خورده شد. بعد از آن در پروژه‌های آموزشی و عملی مختلف در حوزه دیتا (کنترل پروژه و طراحی داشبوردهای BI برای سازمان‌های کشوری) تجارب گوناگونی در این حوزه به دست آوردند.
ایشان معتقد هستند حوزه‌های مربوط به داده یکی از جذاب‌ترین و روشن‌ترین حوزه های کاری برای دانشجویان جوان ( به خصوص مهندسی صنایع و کامپیوتر) است و در تلاش هستند با کمترین هزینه، و با حداقل پیچیدگی، مفاهیم عملی و کاربردی را در این حوزه آموزش دهند.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
امیر حیدری 1402-07-17
دانشجوی دوره
با سلام بهتر بود این دوره با مثال های عملی و تجربیات مدرس برگزار شود.
سپیده لک 1401-11-21
دانشجوی دوره
بسیار سطحی مباحث مطرح شد. مدرس تمرکز و تسلط کافی روی ابزار ندارد. بیشتر مباحث برای تبلیغ دوره های آینده تدریس نشد.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
poster
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  4 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  4 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)