00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

از اکو‌سیستم پایتون بپرس: داده‌کاوی روش‌های توسعه با پایتون

همایش‌ها و رویدادها
1 سخنرانی

سرفصل‌ها

آیا در مورد لیست‌های شگفت‌انگیز (awesome lists) شنیده‌اید؟

در حالی که بیشتر این مدل لیست‌ها توسط توسعه‌دهنده‌ها روی گیت‌هاب در مورد کتابخانه‌ها و ابزارها جمع می‌شود، تعداد کمی به نرم‌افزارهای شگفت‌انگیز می‌پردازند. به همین دلیل محمود هاشمی تصمیم گرفت که لیستی از نرم‌افزارهای شگفت‌انگیز نوشته‌شده با پایتون را جمع آوری کند.

این لیست در اینجا قرار دارد و تا فوریه ٢٠٢٠ بیش از ٣٩٠ نرم افزار گلچین شده از از نرم‌افزارهای کاربردی نوشته‌شده با پایتون را در خود جای داده‌است.

در این ارائه، به اطلاعاتی راجع به اکوسیستم نرم‌افزارهای پایتون می‌پردازیم که به ما نشان می‌دهند توسعه‌دهنده‌های نرم‌افزار‌های آزاد برتر از چه روش‌هایی برای توسعه آن‌ها استفاده کرده‌اند و چه تصمیم‌هایی بر بزنگاه‌های حساس برای پروژه‌های خود گرفته‌اند. این دوره به ما کمک می‌کند که در توسعه‌ی نرم‌افزارهای کاربردی خود از هزار سال تجربه استفاده کنیم، که صرف توسعه‌ی این نرم‌افزارهای کاربردی شده‌است.

 

دانلود اسلایدها

سخنران همایش
محمود هاشمی

محمود هاشمی مهندس اصلی (Principle Engineer) در شرکت Simple Legal در سان‌خوزه کالیفرنیاست. ایشان سابقه‌ی کار در شرکت‌های PayPal و eBay را دارد و همکار (Fellow) بنیاد نرم‌افزار پایتون (Python Software) است؛ این بنیاد مسئول مدیریت توسعه‌ی زبان پایتون است. از کارهای آموزشی وی می‌توان به دوره‌ی آموزشی نرم‌افزار کسب‌و‌کاری (Enterprise Software) با پایتون، در انتشارات معتبر O'Reilly اشاره کرد.

ایشان فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی نرم‌افزار با ماینر (Minor) ریاضیات از دانشگاه Nebraska-Lincoln است.

اطلاعات بیشتر

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

از اکو‌سیستم پایتون بپرس
01:01 ساعت
01:01
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه