×
ribbon

آموزش شخصیت‌‌شناسی به روش انیاگرام

شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام یکی از انواع روش‌های شخصیت‌شناسی است. به جز این روش‌، روش‌های معروف دیگری مانند روش کتل، مایرز-بریگز (MBTI)، روش یونگ و ... نیز وجود دارند. شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام و دیگر ... ادامه

ارائه دهنده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
 96% (1,176 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  6 ساعت ویدئو - 1 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  6 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  75 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام

پیش‌نیاز‌ها

این دوره، پیش‌نیازی ندارد و برای همه، قابل استفاده است.

سرفصل‌های دوره آموزش شخصیت‌‌شناسی به روش انیاگرام

مقدمات

در این فصل به تعریف، تاریخچه و ویژگی‌های روش شخصیت‌شناسی انیاگرام پرداخته می‌شود.

  تعریف شخصیت و ویژگی‌های آن
"03:06  
  تاریخچه انیاگرام
"03:47  
  چرایی استفاده از روش انیاگرام
"02:40  
  ویژگی‌های انیاگرام
"07:40  
  جزوه‌ی آموزشی درس شخصیت‌ شناسی به روش انیاگرم
"00:06  
آشنایی با تیپ‌های نه‌گانه شخصیتی

در این فصل با ویژگی‌های تیپ‌های نه‌گانه شخصیتی آشنایی اولیه‌ای پیدا می‌کنید و نکاتی که بهتر است در رابطه‌ی خود با هرکدام از این تیپ‌های متفاوت رعایت کنید را فرا می‌گیرید. 

  ویژگی‌های تیپ 1 شخصیتی
"10:57  
  ارتباط با تیپ‌های 1 شخصیتی
"04:35  
  ویژگی‌های تیپ 2 شخصیتی
"05:00  
  ارتباط با تیپ‌های 2 شخصیتی
"02:44  
  ویژگی‌های تیپ 3 شخصیتی
"11:07  
  ارتباط با تیپ‌های 3 شخصیتی
"00:51  
  ویژگی‌های تیپ 4 شخصیتی
"08:13  
  ارتباط با تیپ‌های 4 شخصیتی
"01:52  
  ویژگی‌های تیپ 5 شخصیتی
"05:10  
  ارتباط با تیپ‌های 5 شخصیتی
"01:58  
  ویژگی‌های تیپ 6 شخصیتی
"05:04  
  ارتباط با تیپ‌های 6 شخصیتی
"02:22  
  ویژگی‌های تیپ 7 شخصیتی
"09:56  
  ارتباط با تیپ‌های 7 شخصیتی
"05:00  
  ویژگی‌های تیپ 8 شخصیتی
"05:15  
  ارتباط با تیپ‌های 8 شخصیتی
"05:14  
  ویژگی‌های تیپ 9 شخصیتی
"06:50  
  ارتباط با تیپ‌های 9 شخصیتی
"03:53  
  کوئیز
 100%    
"15:00  
بررسی تفصیلی ویژگی‌های هر تیپ شخصیتی

در این فصل به طور مفصل‌تر با ویژگی‌های هر تیپ شخصیتی آشنا می‌شوید.

این ویژگی‌ها عبارت‌اند از افتخارات، اجتنابات، بال‌های هر تیپ شخصیتی و رفتاری که هر کدام در شرایط استرس یا فشار و ایمنی یا آرامش از خود بروز می‌دهند.

  تیپ 1 شخصیتی
"09:41  
  تیپ 2 شخصیتی
"08:32  
  تیپ 3 شخصیتی
"15:58  
  تیپ 4 شخصیتی
"16:21  
  تیپ 5 شخصیتی
"14:04  
  تیپ 6 شخصیتی
"10:53  
  تیپ 7 شخصیتی
"09:21  
  تیپ 8 شخصیتی
"09:17  
  تیپ 9 شخصیتی
"08:37  
  خلاصه‌ای از واکنش هر کدام از تیپ‌ها در شرایط فشار یا آرامش
"02:31  
  کوئیز
 100%    
"15:00  
تنوع تیپ‌های شخصیتی

در این فصل با تنوع رفتاری که هر کدام از تیپ‌ها از خود بروز می‌دهند آشنا می‌شوید.

  تیپ 1 و 2
"08:19  
  تیپ 3 و 4
"09:00  
  تیپ 5 و 6
"06:33  
  تیپ 7 و 8 و 9
"07:26  
  کوئیز
 100%    
"05:00  
سطوح سلامت و لایه‌های سالم و ناسالم هر تیپ شخصیتی

در این فصل به سطوح سلامت و لایه‌های سالم و ناسالم هرکدام از تیپ‌های نه‌گانه شخصیتی می‌پردازیم.

  تیپ 1
"19:17  
  تیپ 2
"14:45  
  تیپ 3
"10:48  
  تیپ 4
"15:09  
  تیپ 5
"09:16  
  تیپ 6
"07:22  
  تیپ 7
"07:29  
  تیپ 8
"06:09  
  تیپ 9
"08:30  
  کوئیز
 100%    
"15:00  

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

تمرین و آزمون تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام یکی از انواع روش‌های شخصیت‌شناسی است. به جز این روش‌، روش‌های معروف دیگری مانند روش کتل، مایرز-بریگز (MBTI)، روش یونگ و ... نیز وجود دارند. شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام و دیگر روش‌های شخصیت‌شناسی در موقعیت‌های بسیار زیادی به کار می‌روند. در حوزه توسعه فردی هر شخص اگر شخصیت خودش را به خوبی بشناسد و به نقاط قوت و ضعف خود اشراف پیدا کند می‌تواند تصمیم‌های بهتری در راستای انتخاب مسیر شغلی و رشته‌ تحصیلی مناسب خود بگیرد. شخصیت‌شناسی در حوزه منابع انسانی کمک می‌کند تا هنگام مصاحبه استخدامی تیپ‌های شخصیتی مختلف را به درستی بشناسیم و موقعیت شغلی مورد نظر هر فرد را بر اساس تیپ شخصیتی‌اش ارزیابی کرده تا بهترین تصمیم گرفته شود. در مذاکرات بین سازمان‌ها برای عقد قراردادها نیز آشنایی با شخصیت‌ هر فرد کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف مذاکره‌کنندگان مختلف را بشناسید و مثلا اگر با یک فرد جدی مذاکره می‌کنید، از شوخی کردن اجتناب کنید.

در ابتدا ممکن است شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام روشی سخت و پیچیده به نظر برسد، اما این‌گونه نبوده و انیاگرام مدلی بسیار ساده است. کافی است تا یک دایره بکشید و روی دایره 9 نقطه را با فاصله یکسان علامت گذاری کنید. نقاط را طوری از 1 تا 9 شماره‌گذاری کنید که عدد 9 در بالاترین قسمت دایره قرار بگیرد. هر کدام از این نقاط با یک خط به دو نقطه دیگر متصل می‌شوند. نقاط 3، 6 و 9 به یکدیگر متصل شده و یک مثلث متساوی‌الاضلاع را ایجاد می‌کنند. نقطه 1 به نقاط 4 و 7، نقطه 2 به نقاط 4 و 8، نقطه 4 به نقاط 1 و 2، نقطه 5 به نقاط 7 و 8، نقطه 7 به نقاط 1 و 5 و در نهایت نقطه 8 به نقاط 2 و 5 وصل می‌شوند. با اتصال این 9 نقطه به یکدیگر تصویر کلی مدل انیاگرام مشخص می‌شود، حال به بررسی این مدل می‌پردازیم.

در شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام هر کدام از این 9 نقطه نشان‌دهنده یکی از تیپ‌های شخصیتی هستند و در واقع مدل انیاگرام تیپ‌های شخصیتی را به 9 دسته مجزا از هم تقسیم می‌کند. کاملا ممکن است که یک فرد شخصیتش را به بیش‌تر از یک تیپ شخصیتی نزدیک ببیند، اما در نهایت شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام فقط یکی از این 9 تیپ شخصیتی را برای هر فرد انتخاب می‌کند. همچنین مدل انیاگرام تاکید می‌کند که شخصیت هر فرد در کودکی و بر اساس محیطی که در آن بزرگ می‌شود، شکل می‌گیرد و در بزرگ‌سالی شخصیت یک فرد تغییر نمی‌کند. تنها خصوصیات اخلاقی جدیدی به یک فرد اضافه شده و یا خصوصیات اخلاقی آن شخص ضعیف و قوی می‌شوند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher فرهاد پیری

فرهاد پیری مدرک کارشناسی‌ارشد خود را، در رشته مدیریت IT اخذ نموده‌است. وی دارای مدرک NLP Master از موسسه body and mind conception فرانسه است.

ایشان محقق و پژوهشگر مدل‌های متنوع شخصیت‌شناسی و مدرس دوره‌هایی با این موضوع در مرکز مشاوره دانشگاه تهران بوده و همچنین به ترجمه کتاب‌هایی با موضوعات «آشنایی با انیاگرام» و «بررسی روابط عاطفی تیپ‌های انیاگرام» و نگارش بیش از ده مقاله در حوزه NLP و شخصیت‌شناسی، پرداخته است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
هادی جعفری 1402-06-23
دانشجوی دوره
اگر جزوات دوره رو به گونه ای طراحی میکردید که قابلچاپ باشند خیلی بهتر بود. نکته دیگه ای که خیلی میتونست کمک کنه اینه که یه بخش اضافه کنید که هر تیپ چجوری میتونه با تیپ های دیگه رفتار کنه.
مصطفی نیروبخش 1401-12-17
دانشجوی دوره
عرض سلام و خداقوت دارن خدمت همه دست اندر کاران؛ من تمامی دوره های شخصیت شناسی مکتب خونه رو شرکت کردم و بنظرم کم کیفیت ترین دوره، چه از نظر محتوا و چه از سبک تدریس و ارائه، این دوره بود. دوره MBTI و DISC ، واقعا از بابت نحوه ارائه، فوق العاده اند... . به دوستان پیشنهاد میکنم حتما حتما از این دو دوره حهت شناخت بیشتر خودشون بهره ببرند.
محمد محمدیان 1401-10-04
دانشجوی دوره
با سلام و احترام بنظرم شیوه ارائه خیلی مناسب نبود و صرفا یک نوع ارائه جزوه محور بود یعنی اگر مطالب به صورت مکتوب هم بار گزاری شده بود فراگیر چیزی رو از دست نمی داد بلکه در زمانش هم صرفه جویی میشد خیلی ابزار محور نبود یعنی فرمولی برای شناسایی تیپ ها ارائه نشد و صرفا به بیان تیتروار مباحث گذشت برای ایجاد جرقه های ذهنی این دوره خوب هست و نه بیشتر با تشکر
سولماز عزتی 1400-12-12
دانشجوی دوره
دروود فراوان به همه‌ی عزیزانی که این دوره را در اختیار ما گذاشتند من که بسیار لذت بردم 😍 تا حدود زیادی از دانش آسترولژی و کهن‌الگوهای یانگ باخبرم این شخصیت‌شناسی رو به جا یاد گرفتم و خیلی سپاسگزارم که تکه‌ای دیگه از پازلم با این دوره آماده شد 🙏🏽
عارفه سادات ممتحن 1400-02-29
دانشجوی دوره
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای استاد پیری عزیز و بزرگوار دوره ای فوق العاده و بی نظیر ! این دوره سبب شد تا من نسبت به خودم ، خانواده ام ، فامیل ها و دوستانم شناخت بیشتری پیدا کنم . این دوره باعث بهبود روابط من با اطرافیانم شد و من آموختم که باید با هر کس چگونه رفتار کنم ! همچنین من کتاب انیاگرام که توسط خود استاد تالیف شده است رو هم خریداری کردم و لازم به ذکر است که اون کتاب مکمل این دوره است و به علاقه مندان توصیه می کنم که حتما کتاب انیاگرام رو هم تهیه کنن ! با آرزوی سلامتی و شادی برای استاد !
ابوذر تمسکی 1399-11-20
دانشجوی دوره
به نظرم این دوره برای آشنایی کلی با انیاگرام مفید بود، اما این اطلاعات رو میشد که خیلی خلاصه تر هم ارائه کرد. جا داشت که با ارائه چند نمونه کاربردی، کاربردهای این مدل هم معرفی می شد. من فیلم جلسات رو با سرعت 1.8 میدیدم و اگر امکانش بود حتی با سرعت بیشتری هم نگاه می کردم، این کند بودن در ارائه مطالب خیلی حوصله سر بر می شد.
مکتب‌خونه
ابوذر عزیز؛ از پیشنهاد شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا پیشنهادات خود را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید تا به واحد مربوطه ارجاع گردد. info@maktabkhooneh.org
فرشاد باغدار 1399-09-06
دانشجوی دوره
با سلام. به نظر من دوره كاربردي نبود و صرفا شاهد يكسري تعاريف و قواعد كليشه اي كه مدرس محترم زحمت جمع آوري مطالب و ارايه تيتر وار آن را برعهده داشتند, بوديم. كلا ارايه بي روح و خشكي بود. عذر خواهم كه خيلي رك انتقاد كردم.
مکتب‌خونه
فرشاد عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم. موارد مطرح شده جهت بررسی بیشتر به بخش مربوطه ارسال شد. در صورت نیاز به پیگیری بیشتر با شما در ارتباط خواهیم بود.
مهدی ذوالقدر 1399-07-14
دانشجوی دوره
از نظر توضیح تیپ‌ها مناسب و کامل بود اما اگر نوع برخورد با هر تیپ شخصیتی نیز در آن بیشتر توضیح داده می‌شد بهتر بود. در هرحال دوره مناسب و قابل قبولی بود و استفاده کردم
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از پیشنهاد شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا پیشنهادات خود را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید تا به واحد مربوطه ارجاع گردد. info@maktabkhooneh.org
آران نصیری 1399-07-13
دانشجوی دوره
دوره‌ای مناسب جهت آشنایی کلی با مفاهیم انیاگرام و درک تیپهای شخصیتی نه گانه و ارتباط آنها با یکدیگر. این دوره پروژه‌ی خاصی ندارد و با دنبال کردن ویدئوها و پاسخ دادن به کوئیزها میتوانید در مدت زمان کوتاهی آن را به پایان برسانید. با این وجود بهتر بود جهت درک عمیقتر تمرینات عملی بیشتری در دوره قرار داده میشد تا دانشجو کاربردهای عملی انیاگرام نیز لمس کند.
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از پیشنهاد شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا پیشنهادات خود را به ایمیل پشتیبانی ارسال کنید تا به واحد مربوطه ارجاع گردد. info@maktabkhooneh.org
فریبرز ادیب 1399-07-02
دانشجوی دوره
دوره ای کامل و جامع
سیدمحسن قائم مقامی 1399-04-23
دانشجوی دوره
سلام خدمت استاد پیری و مکتب خونه خیلی دوره مفیدی بود و بینظیر این دوره خیلی تو زندگی و ارتباط با دیگران کاربردی و سودمند است.
فاطمه محبی نژاد 1399-03-18
دانشجوی دوره
واقعا ممنون دوره ی خوبی بود خیلی استفاده کردم .ممنون ازمکتب خونه
عباس واحدی 1399-03-04
دانشجوی دوره
دوره ای بلا استفاده که فقط با اطاله کلام همراه شده و این محتوا را در زمانی یک سوم این هم می‌توان گفت. بسیار خسته کننده
سیده زهرا حسینی سیسی 1399-02-08
دانشجوی دوره
سلام به نظر من نقطه ضعف بسیار مهم این دوره این است که یک تست کوچک طرای نکرده است که قبل از مطالعه دوره این تست ایناگرام را انجام دهیم و شناخت بهتری از خودمان داشته باشیم. همچنین مدرس در سه فصل همه مطالب را تکرار می کند و در هایت دانشجو با دنیایی از صفات رهای می شود بدون نتیجه گیری و ارتقا سلامت روان بدون نتیجه گیری کاربردی تمام می شود. دیگران را همانطور که هستند بپذیریم!!
مکتب‌خونه
همراه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhoneh.org
دانیال دیناروند 1399-02-05
دانشجوی دوره
خوب و برای شروع خیلی واضح مطالب رو ارایه دادند.
1
2

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

در شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام، 9 تیپ شخصیتی متفاوت تعریف می‌شوند که این 9 تیپ شخصیتی به شرح زیر هستند:

1) شخصیت‌های اصلاح‌طلب، که ایده‌آل گرا هستند، بر روی خودشان تسلط دارند و زندگی خود را با هدف و برنامه به پیش می‌برند.

2) شخصیت‌های حمایت‌گر، که مهربان هستند، از کمک به دیگران انرژی می‌گیرند، سخاوتمندند و دیگران را خوشحال می‌کنند.

3) شخصیت‌های به دست آورنده، که با شرایط مختلف به راحتی کنار می‌آیند، به دنبال پیشرفت هستند، شهرت را دوست دارند و به شرایط و افراد مختلف تعلق خاطر بالایی ندارند.

4) شخصیت‌های فرد گرا، که خودستایی بالایی دارند، احساساتی هستند، به هنر علاقه داشته و به همدردی و تایید دیگران نیاز دارند.

5) شخصیت‌های پرسش‌گر، که غالبا درک و فهم بالایی دارند، خلاق هستند، درونگرا و کم حرف هستند و معمولا به صورت پنهانی کارهایشان را انجام می‌دهند.

6) شخصیت‌های وفادار، که مسئولیت‌پذیر هستند، سعی می‌کنند از درگیری و کشمکش دوری کنند، در کارهای مختلف می‌توان آن‌ها را به کار گرفت و اکثرا انسان‌های مضطربی هستند.

7) شخصیت‌های مشتاق، که دوست دارند کارهایشان تنوع داشته باشد و می‌توانند کارهای زیادی را انجام دهند، نیاز به مدیریت ندارند و خودشان را مدیریت می‌کنند، شور و اشتیاق بالایی دارند و افکارشان معمولا پراکنده است.

8) شخصیت‌های چالش‌پذیر، که این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند، بسیار رک هستند، تمام کارهایشان را قاطعانه و با هدف انجام می‌دهند، قدرت طلب و دارای روحیه مشاجره هستند.

9) شخصیت‌های صلح‌طلب، که زندگی را راحت می‌گیرند، تعارفات را رعایت می‌کنند، می‌توانند به دیگران مشاوره و قوت قلب بدهند و به هر قیمتی سعی در ایجاد آرامش دارند.

شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام جزئیات ‌بسیار زیادی مثل ارتباط شخصیت‌های مختلف با یکدیگر، ویژگی‌های هر تیپ شخصیتی، سطوح سلامت هر تیپ شخصیتی و ... دارد که شما در این دوره علاوه بر نکات مقدماتی شخصیت‌شناسی به روش انیاگرام با این جزئیات نیز آشنا خواهید شد.

poster
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  6 ساعت ویدئو - 1 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  6 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  75 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام