زبان انگلیسی برای محیط کار

poster
پیش‌نمایش دوره

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است که می‌تواند در تمام موقعیت‌ها و امور روزانه نقشی کلیدی ایفا کند. بدیهی است که یکی از نیازهای اساسی هر کارمند برقراری رابطه صحیح در محیط کار است. با ... ادامه

مدرس دوره:
جمعی از اساتید English UC
4.5 (4 رای)
 رایگان
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  28 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

سرفصل‌های دوره زبان انگلیسی برای محیط کار

درباره دوره

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است که می‌تواند در تمام موقعیت‌ها و امور روزانه نقشی کلیدی ایفا کند. بدیهی است که یکی از نیازهای اساسی هر کارمند برقراری رابطه صحیح در محیط کار است. با گذراندن دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی برای محیط کار می‌توان روابط بهتری را در این محیط ایجاد کرد.

 

در سال 1990 پرواز 52 آویانکا به نیویورک در مسیر فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی به مشکل برخورد. شرایط آب و هوایی طوفانی بر شهر نیویورک حاکم بود. به همین دلیل به هواپیما دستور داده شد که صبر کند اما خلبان به دلیل ضعف زبانی و ناتوانی در رساندن منظور خود، نتوانست به درستی توضیح بدهد که سوخت هواپیما در حال تمام شدن است. متاسفانه اوضاع بحرانی شد و هواپیما سقوط کرد. 

 

درست است که نمی‌توان تنها یک دلیل برای این گونه حوادث متصور شد، اما بدون شک عدم توانایی در برقراری ارتباط صحیح نقش مهمی ایفا می‌کند و با از بین بردن سدهایی که مانع انتقال صحیح اطلاعات می‌شوند می‌توان به راحتی از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد. این تنها یک مثال است اما اهمیت توانایی در برقراری ارتباط صحیح تنها به محیط کاری مانند کابین خلبان و برج مراقبت محدود نمی‌شود. از یک اداره کوچک گرفته تا محیطی بزرگ و چند ملیتی و صرفه نظر از عناوین شغلی کارمندان و وظایف آنان، برقراری ارتباط موثر نیازی اساسی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

 

در یک محیط حرفه‌ای ما اغلب با نیاز به پاسخگویی مناسب مطابق شرایط پیش آمده مواجه هستیم. این امر ممکن است به موقعیت‌های زندگی روزمره یا محیط کار مربوط باشد. بدون شک مهارت کافی در بیان اصطلاحات و استفاده از زبان مناسب، تاثیر به سزایی بر نحوه بیان و ایجاد رابطه در محیط کار خواهد گذاشت. 

 

بهبود و تقویت دانش زبان انگلیسی به شما امکان می‌دهد که در محیط کار ارتباط موثر و کارآمدی را برقرار کنید. همچنین با شرکت در دوره زبان انگلیسی برای محیط کار و آشنا شدن با مواردی که به صورت اختصاصی در محیط کار با آن‌ها مواجه می‌شوید، شانس خود را در کسب یک شغل در شرکت‌های چند ملیتی بالا می‌برید.

 

علاوه براین، زبان انگلیسی، زبان رسانه و اینترنت است. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی برای معاشرت، سرگرمی و همچنین کسب و کار بسیار مهم است. درواقع حتی اگر همکاران شما انگلیسی زبان نباشند توانایی دسترسی به منابع خارجی و استفاده از آن‌ها می‌تواند تفاوت چشم‌گیری در محیط کار برای شما ایجاد کند. اطلاعاتی که از این منابع دریافت می‌کنید این قدرت را دارند که به شما در درک بهتر پروژه و ایده‌پردازی کمک کنند. 

 

به همین منظور این دوره برای ارائه ابزارهای زبانی به نیروی کار طراحی شده است. در واقع این دوره برقراری ارتباطات اساسی در محیط کار را آسان‌تر می‌کند و به کمک این دوره شما بدون نگرانی تمام نیازهای روزانه خود در محیط کار را برطرف خواهید کرد.

درباره استاد

جمعی از اساتید English UC

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.
بهاره گل پور 1402-12-23
دوره خوبی بود
علی گلینی 1402-12-13
دوره خوبی برای تقویت listening می باشد.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.

با شرکت در دوره زبان انگلیسی برای محیط کار می‌توانید دایره لغات و گرامر خود را گسترش دهید. بنابراین قادر خواهید بود مهارت زبانی و ارتباطی خود را بهبود ببخشید و نه تنها جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید بلکه در روابط اجتماعی هم پیشرفت کنید. در ضمن این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا زمان مطالعه را به تناسب شرایط خود مدیریت کنید و مواردی که می‌آموزید را در عمل به کار گیرید.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی برای محیط کار شامل چهار فصل به شرح زیر است:

 

در فصل اول به مکالمات روزانه در محیط کار پرداخته می‌شود.

 

· دستور زبان : حال ساده (جملات مثبت و منفی)، تمام ضمایر، ساختار جملات سوالی منفی

· واژگان : مشاغل، ملیت‌ها، لغات روزمره کاری

· حرف تعریف نامعین: a/an

· عباراتی که برای معرفی شخص استفاده می‌شود.

· اوقات روز : صبح، بعد از ظهر و شب

· مرور قیود تکرار

 

در فصل دوم به نحوه برقراری تماس تلفنی پرداخته خواهد شد.

 

· دستور زبان : حال ساده (سوال‌ها و پاسخ‌های کوتاه برای تمام ضمایر)، ارائه پیشنهاد

· واژگان : عبارات تلفنی، اعداد و تاریخ‌ها

· بررسی نحوه بیان تاریخ در انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی

در فصل سوم چگونگی آماده شدن برای یک جلسه بررسی خواهد شد.

· دستور زبان : آینده (Going to)، There is و There are

· واژگان : مرور سریع اعداد اصلی 1 تا 60، مکان‌های شهر

· بیان زمان

· حرف اضافه مکان‌ها

در فصل چهارم به بررسی تشریفات بعد از جلسه پرداخته خواهد شد.

· دستور زبان : گذشته ساده (was/were) و افعال باقاعده

· نحوه استفاده از گذشته ساده برای توصیف جلسه

· واژگان : صفت‌های توصیفی، افعال مکاتبه (افعال عبارتی رایج)

 

توجه داشته باشید که مهم نیست شما در چه موقعیتی قرار خواهید گرفت بلکه نیاز اصلی شما ایجاد یک رابطه صحیح است. ایجاد یک رابطه صحیح با اعتماد به نفس کامل به شما کمک می‌کند که روابطی موفق را در محیط کار ایجاد کنید و کاری که به شما محول شده است را به بهترین نحو به پایان برسانید. 

 

در دوره آموزش زبان انگلیسی برای محیط کار تمرین‌ها و موقعیت‌های مختلف با موضوع محیط کار در نظر گرفته شده است. دانش‌آموزان در پایان این دوره می‌توانند از ساختارهای دستوری و لغوی در سطح پایه (A2) استفاده کنند. این مهارت می‌تواند به راحتی تعاملات اساسی در محیط کار به زبان انگلیسی را امکان‌پذیر کند. 

poster
پیش‌نمایش دوره
  
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  28 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  3 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)