00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • پروژه محور
129,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه

آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

دوره‌های مکتب‌پلاس
10 ساعت
92٪ (14 رای)

آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی: سهم قابل‌توجه و رو به رشدی از بازی کسب و کار در دنیای امروز را فعالیت‌های تیمی به خود اختصاص داده‌اند.

تحولات مداوم و افزایش پیچیدگی‌ها، تغییر قواعد کسب‌وکار، نفس‌گیر شدن رقابت، تخصصی شدن فعالیت‌ها و حرکت به سمت اقتصاد رقابت کامل، بیش از هر زمان دیگری کسب و کار را به سمت این واقعیت سوق می‌دهد که نیاز مبرمی به قدرت حاصل از هم‌افزایی(سینرژی) میان افراد وجود دارد.

چنان که تأکید بر مدیریت تعارض بین افراد، حرکت از سمت گروه به تیم و ترویج فرهنگ کارتیمی تبدیل به یکی از دغدغه‌های جدی و مورد تأکید سازمان‌ها و جوامع پیشرفته شده است.

شاید خیلی از شما از خود بپرسید که چرا به آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی نیاز داریم یا اصلا چه کاربردی دارد؟

واضح است که، تیمی که فقط سه نفر در آن درگیر هستند به‌مراتب ساده‌تر و درگیر متغیرهای کمتری است نسبت به شرایطی که در آن تیم هایی شامل افرادی با تخصص‌ها، ارزش‌ها، اهداف و نگرش‌های متنوع هستند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

فصل دوم: مهارت‌های مدیریت تعارض
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم: تکنیک‌های حل تعارض
02:37 ساعت
00:37
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
40%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

مدرس دوره
سارا نظری

سارا نظری، مدرس، مشاور و نویسنده در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی، ارتباطات، مذاکره و مهارت‌های شغلی و روانشناختی مدیران.

وی دانش آموخته‌ی مدیریت از دانشگاه تهران است. از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به تدریس و مشاوره در مرکز کارآفرینی دانشگاه تهران، معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری ستاد نانو، دانشگاه اصفهان، دانشگاه کرمان، مرکز تربیت مربی، شتاب‌دهنده سریر، اینترنت آسیاتک و ... اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

آزمون، تمرین و محیط تعاملی

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

تعارضات تیمی اگر به خوبی مدیریت و هدایت شوند نه تنها مخرب نیستند بلکه منجر به رشد و پیشرفت کسب و کار و بهبود راندمان تیم می‌شوند، در این رویکرد به جای تلاش برای جلوگیری از بروز تعارض یا نادیده گرفتن تعارض، با تسلط به مهارت تیم سازی، تقسیم نقش‌ها و مدیریت تیم‌های کاری به رشد تیم و کسب و کار خود کمک می‌کنیم.

در دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی با شناخت علل بروز تعارض و آشنایی با تفاوت‌های فردی افراد، تکنیک‌های عملی مدیریت تعارض (برای رهبر و اعضای تیم) که حاصل تجربه مدرس در همکاری با سازمان‌های مختلف هستند را می‌آموزیم.

و در ادامه با دو آزمون شناخت سبک حل تعارض و آزمون نقش‌های تیمی به مهارت‌های کلیدی ساختن تیم‌های کاری و مدیریت تعارض مسلط خواهیم شد.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل دوم: مهارت‌های مدیریت تعارض
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم: تکنیک‌های حل تعارض
02:37 ساعت
00:37
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
40%
نمایش جلسات فصل