00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 4 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
229,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
289,000 تومان
امکان پرداخت ارزی ‎
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

دوره‌های مکتب‌پلاس
10 ساعت
96٪ (160 رای)

آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی: سهم قابل‌توجه و رو به رشدی از بازی کسب و کار در دنیای امروز را فعالیت‌های تیمی به خود اختصاص داده‌اند.

تحولات مداوم و افزایش پیچیدگی‌ها، تغییر قواعد کسب‌وکار، نفس‌گیر شدن رقابت، تخصصی شدن فعالیت‌ها و حرکت به سمت اقتصاد رقابت کامل، بیش از هر زمان دیگری کسب و کار را به سمت این واقعیت سوق می‌دهد که نیاز مبرمی به قدرت حاصل از هم‌افزایی(سینرژی) میان افراد وجود دارد.

چنان که تأکید بر مدیریت تعارض بین افراد، حرکت از سمت گروه به تیم و ترویج فرهنگ کارتیمی تبدیل به یکی از دغدغه‌های جدی و مورد تأکید سازمان‌ها و جوامع پیشرفته شده است.

شاید خیلی از شما از خود بپرسید که چرا به آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی نیاز داریم یا اصلا چه کاربردی دارد؟

واضح است که، تیمی که فقط سه نفر در آن درگیر هستند به‌مراتب ساده‌تر و درگیر متغیرهای کمتری است نسبت به شرایطی که در آن تیم هایی شامل افرادی با تخصص‌ها، ارزش‌ها، اهداف و نگرش‌های متنوع هستند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

فصل دوم: مهارت‌های مدیریت تعارض
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم: تکنیک‌های حل تعارض
02:37 ساعت
00:37
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
40%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
سارا نظری سارا نظری

سارا نظری دانش‌آموخته‌ی مدیریت از دانشگاه تهران و مدرس، مشاور و نویسنده در حوزه‌ی مدیریت منابع انسانی، ارتباطات، مذاکره و مهارت‌های شغلی و روان‌شناختی مدیران می‌باشد. از سوابق اجرایی ایشان می‌توان به تدریس و مشاوره در مرکز کارآفرینی دانشگاه تهران، معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری ستاد نانو، دانشگاه اصفهان، دانشگاه کرمان، مرکز تربیت مربی، شتاب‌دهنده سریر و شرکت آسیاتک اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
75.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

ویژگی‌های دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات  (2 نظر)

صادق
19:01 - 1400/12/01
دانشجوی دوره
سلام دوره بسیار خوبی هست ، تسلط استاد بر روی موضوع ها نحوه بیان و اجرا بسیار خوب بود ، با تشکر و سپاس از استاد عزیز و مسئولین عزیز مکتب خانه
محدثه
13:41 - 1399/11/14
دانشجوی دوره
واقعا حیف وقت و هزینه که واسه این دوره دادم!!؟!!!! همین عنوان ها رو سرچ میکردم بهتر نتیجه میگرفتم!!!!!!!!!!!! همه رو کلی گویی کردن عناوین رو یکم باز کردن و واقعا به درد نخور بود!
پشتیبانی مکتب‌خونه
محدثه عزیز؛ از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم موارد مطرح شده جهت بررسی به بخش مربوطه ارسال شد. لطفا جهت توضیحات بیشتر به ایمیل پشتیبانی پیام دهید. info@maktabkhooneh.org

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

تعارضات تیمی اگر به خوبی مدیریت و هدایت شوند نه تنها مخرب نیستند بلکه منجر به رشد و پیشرفت کسب و کار و بهبود راندمان تیم می‌شوند، در این رویکرد به جای تلاش برای جلوگیری از بروز تعارض یا نادیده گرفتن تعارض، با تسلط به مهارت تیم سازی، تقسیم نقش‌ها و مدیریت تیم‌های کاری به رشد تیم و کسب و کار خود کمک می‌کنیم.

در دوره آموزش مدیریت تعارض و کار تیمی با شناخت علل بروز تعارض و آشنایی با تفاوت‌های فردی افراد، تکنیک‌های عملی مدیریت تعارض (برای رهبر و اعضای تیم) که حاصل تجربه مدرس در همکاری با سازمان‌های مختلف هستند را می‌آموزیم.

و در ادامه با دو آزمون شناخت سبک حل تعارض و آزمون نقش‌های تیمی به مهارت‌های کلیدی ساختن تیم‌های کاری و مدیریت تعارض مسلط خواهیم شد و به درک عمیق‌تری از مباحث مربوط به آموزش مدیریت و مدیریت خواهیم رسید.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟

فصل دوم: مهارت‌های مدیریت تعارض
00:34 ساعت
00:34
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
فصل سوم: تکنیک‌های حل تعارض
02:37 ساعت
00:37
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
40%
نمایش جلسات فصل