یا
دانشگاه صنعتی شریف

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین

دوره‌های مکتب‌پلاس
30 ساعت

سرفصل‌ها

تالار گفتگو

واژه‌ی کمپین، در سال‌های اخیر، بسیار استفاده می‌شود. دلیل آن هم، رشد استفاده از فضای مجازی برای کارهای تبلیغاتی و جمعی است. واژه‌ی کمپین، در لغت به معنی پویش و کارزار است و در حوزه‌ی تبلیغات، به آن کمپین تبلیغاتی یا برنامه‌ی جامع تبلیغات، می‌گویند.

در سال‌های اخیر، اگر آگهی‌های شغلی و کاریابی را مشاهده کرده باشید، حتماً عنوان «کارشناس دیجیتال مارکتینگ» را به فراوانی دیده‌اید.

رشد روز افزون کسب و کارهای آنلاین و ایجاد ظرفیت گسترده‌ی فروش و تبلیغات در این فضا، نشان‌دهنده‌ی ضرورت آموزش دیجیتال مارکتینگ است. دارا بودن تجربه و تسلط، پیرامون طراحی و اجرای تبلیغات آنلاین برای کارشناسان و مدیران، مزایای فراوانی از جمله؛ گسترش کسب و کار، افزایش فروش و بهره‌وری را دارا است.

مدرس دوره
شراگیم مرادی

شراگیم مرادی، دانش‌آموخته رشته برق و MBA، مدرس و متخصص تبلیغات آنلاین

از سوابق شغلی ایشان می‌توان به مدیریت واحد دیجیتال مارکتینگ هومینگ، کارشناس دیجیتال مارکتینگ دیجی‌کالا و دیجی‌استایل، همکاری با کسب و کار‌های مختلف در زمینه‌های فروشگاهی، آموزشی، تخفیفی گروهی، دکوراسیون و پزشکی اشاره نمود.

پیش‌نیاز‌ها

پیش نیاز علمی خاصی  برای این دوره وجود ندارد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.
تالار گفتگو
شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.
آزمون، تمرین و محیط تعاملی
با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.
گواهی‌نامه دانشگاه صنعتی شریف

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه معتبر دانشگاه صنعتی شریف(مشاهده نمونه گواهی دانشگاه صنعتی شریف) به اسم شما توسط دانشگاه صادر می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.