آموزش گوگل شیت

این روزها گوگل شیت از اساسی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای اولیه یک نیروی کار در هر سمت و هر شرکتی است. با فراگیری روزافزون گوگل شیت و گرفتن جای اکسل توسط آن، حالا گوگل شیت به ... ادامه

ارائه دهنده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:
 100% (18 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:58 ساعت ویدئو - 5 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 کار با ابزارهای گوگل شیت

 انجام تنظیمات اولیه

 آموزش تنظیمات ستون ها و سطرها

 فرمول‌نویسی در گوگل شیت

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده‌است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش گوگل شیت

مفاهیم اولیه
  مقدمه
"02:22  
  گوگل شیت بهتره یا اکسل
"05:00  
  نگهداری و دسته‌بندی گوگل شیت در درایو
"05:12  
  سطرها و ستون‌ها
"09:46  
تنظیمات نمایش و کار با Toolbar
  تنظیمات نمایش حروف فارسی
"04:40  
  تنظیمات سلول‌ها و بهبود خوانایی در اسپرید شیت
"09:31  
  تنظیمات متون بلند در سلول، نمایش با زاویه در سلول، فریز کردن سطر و ستون
"10:15  
  تنظیمات پیشرفته در نمایش، کادربندی و آشنایی با انواع Merge
"05:30  
تنظیماتی که باید بدانید
  Sort , Filter
"07:37  
  اعتبارسنجی دیتا
"13:46  
  قالب‌بندی مشروط
"09:15  
  اشتراک‌گذاری گوگل شیت با دیگران و سطوح دسترسی
"04:15  
فرمول‌نویسی مقدماتی در گوگل شیت
  استفاده از عملگرهای ریاضی و توابع
"09:33  
  قواعد کپی ‌کردن فرمول‌ها
"04:11  
  انواع Paste و شرت کات‌ها
"03:44  
  تابع شرطی (if)
"03:44  
  استفاده از توابع SUMIF, COUNT, COUNTIF و SUM
"04:13  
  استفاده از تابع کاربردی VLOOKUP و HLOOKUP
"06:24  
  پروژه نهایی (الزامی)
 100%    
"300:00  

ویژگی‌های دوره

گواهی‌نامه مکتب‌خونه
گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

مشاهده نمونه گواهینامه

ویژگی‌های دوره

خدمات منتورینگ
خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

ویژگی‌های دوره

پروژه محور
پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

ویژگی‌های دوره

تمرین و آزمون
تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

ویژگی‌های دوره

تالار گفتگو
تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

ویژگی‌های دوره

تسهیل استخدام
تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد.

بررسی فرصت‌های شغلی

درباره دوره

این روزها گوگل شیت از اساسی‌ترین و مهم‌ترین نیازهای اولیه یک نیروی کار در هر سمت و هر شرکتی است. با فراگیری روزافزون گوگل شیت و گرفتن جای اکسل توسط آن، حالا گوگل شیت به یک اسکیل ضروری برای هر کارمند و دانشجو تبدیل شده است.

دوره آموزش مقدماتی گوگل شیت قرار است به شما آموزش بده که چگونه به بهترین شکل ممکن از ابزارهایی که گوگل شیت در اختیارتان گذاشته استفاده کنید و توی استفاده عمومی از گوگل شیت، و حتی کمی تخصصی استاد باشید!

دوره آموزش مقدماتی گوگل شیت در چهار فصل و شانزده درس در اختیار شما قرار میگیرد و مرحله به مرحله از صفر تا صد استفاده از گوگل شیت مقدماتی کاملا موجز و مفید و بدون توضیحات اضافه و غیرضروری و خسته‌کننده به شما آموزش داده می‌شود.

اگر تمرین‌های دوره آموزش مقدماتی گوگل شیت را بادقت حل کنید و به سؤالات پرسیده شده پاسخ درست بدهید دوره آموزش مقدماتی گوگل شیت برای شما بازدهی خیلی بهتری خواهد داشت و مطالب در ذهن شما تثبیت خواهد شد.

گوگل شیت، ابزاری برای مدیریت اطلاعات و همکاری در کارهای گروهی

در دنیای امروز، تکنولوژی و ابزارهای الکترونیکی به‌شدت در زندگی ما وارد شده‌اند و به ما کمک می‌کنند تا کارهایمان را بهتر و سریع‌تر انجام دهیم. یکی از این ابزارها، گوگل شیت است که توسط شرکت گوگل ارائه شده است.

گوگل شیت یک برنامهٔ صفحه گستردهٔ الکترونیکی است که به شما امکان می‌دهد تا جداول الکترونیکی را ایجاد کنید، اطلاعات را مرتب کنید، فرمول‌های ریاضی را اعمال کنید و با دیگران به‌صورت هم‌زمان همکاری کنید. با استفاده از گوگل شیت، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت بالا اطلاعات خود را مدیریت کنید و با دیگران به‌صورت هم‌زمان در جداول کار کنید.

یکی از ویژگی‌های بارز گوگل شیت، قابلیت همکاری در زمان واقعی است. با استفاده از این ویژگی، شما می‌توانید با دیگران به‌صورت هم‌زمان در یک جدول کار کنید و تغییرات را به‌صورت فوری مشاهده کنید. همچنین، گوگل شیت به شما امکان می‌دهد تا از هر کامپیوتری با اینترنت به جداول خود دسترسی داشته باشید و از طریق تلفن همراه خود نیز به آن دسترسی پیدا کنید.

گوگل شیت یکی از ابزارهای مفید برای مدیریت اطلاعات و همکاری در کارهای گروهی است. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت بالا اطلاعات خود را مدیریت کنید و با دیگران به‌صورت هم‌زمان در جداول کار کنید. همچنین، گوگل شیت به شما امکان می‌دهد تا از قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند فرمول‌های ریاضی، فیلترها و ترتیب‌بندی‌های مختلف استفاده کنید.

در نهایت، گوگل شیت یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می‌کند تا کارهای خود را بهتر و سریع‌تر انجام دهید و با دیگران به‌صورت هم‌زمان همکاری کنید. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت بالا اطلاعات خود را مدیریت کنید و به بهبود کارایی و کیفیت کارهای خود برسید

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher حمید اخوان

حمید اخوان دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت کسب‌وکار – سیستم‌های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات  MBA است. وی برنامه‌نویسی را به‌صورت خودآموز یاد گرفته و در حال حاضر کارشناس پایگاه‌داده و مهندس داده است و سابقه کار در شرکت‌هایی مثل شرکت مخابرات ایران و نت‌برگ را دارد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران  ( نظر)

صفحه 1 از
1402-08-12
دانشجوی دوره
محتوای دوره خیلی مفید و کاربردی بود واقعا لذت بردم

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.

سوالات پرتکرار

در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
خیر، به دلیل مسائل زیست محیطی و کاهش قطع درختان، فقط نسخه الکترونیکی گواهی‌نامه در اختیار شما قرار می‌گیرد

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
  
برگزار کننده:  مکتب‌خونه
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  7 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:58 ساعت ویدئو - 5 ساعت تمرین و پروژه
 (قابل دانلود می‌باشد)
مهلت دوره:  4 هفته
  
حد نصاب قبولی در دوره:  70 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد. 
organization-pic  گواهینامه این دوره توسط مکتب‌خونه ارائه می‌شود.
course-feature   گواهی‌نامه مکتب‌خونه course-feature   خدمات منتورینگ course-feature   پروژه محور course-feature   تمرین و آزمون course-feature   تالار گفتگو course-feature   تسهیل استخدام