teacher-pic

محمد حمیدی

809 دانشجو
1 درس
809 دانشجو
1 درس

درباره استاد

محمد حمیدی فارغ التحصیل مهندسی صنایع از سال 1390 به صورت تمام‌وقت در پروژه‌های مختلف نرم‌افزاری کشور در نقش مدیر پروژه، اسکرام مستر، مالک محصول ،مدیر کیفیت نرم افزار مشغول به فعالیت هستند. ایشان همچین در زمینه پیاده سازی PMIS و ERP در بزرگترین سازمان‌ها و پروژه‌های کشور فعالیت داشته‌اند.

آغاز سفر ایشان در حوزه چابک به سال 1390 بر می‌گردد و در زمانی که اولین دوره اسکرام توسط مدرسی خارج از کشور و نویسنده کتاب اسکرام و XP ساده شده برگزار شد و پس از آن تا به امروز مشغول یادگیری و به کارگیری رویکرد‌های چابک در تیم های مختلف می‌باشند.

ایشان از سال 1395 به عنوان مربی چابکی در بزرگترین پروژه راهکار جامع سازمانی کشور در شرکت فناپ مشغول به فعالیت هستند و در کنار فعالیت‌های خود در حوزه چابک، عضو هسته مرکزی کار گروه PMIS انجمن مدیریت پروژه ایران نیز هستند. 

از اهداف ایشان انتشار دانش کاربردی و ارائه تجربیاتشان در زمینه چابک‌سازی تیم‌ها و سازمان‌ها در محیط‌های پیچیده می‌باشد. همچنین خدماتی در زمینه‌های برگزاری کارگاه‌های اسکرام کاربردی، چابک ‌سازی سازمانی، منتورینگ و کوچینگ ارائه می‌دهند.

ایشان در حال حاضر دارنده مدراک : PSM I ،KIKF ،SFC ،SMPC ،SFPC ،Agile Transformation Mastery ،Agile Requirements Engineering و PSM II در حوزه دانش چابکی و پروژه های نرم‌افزاری هستند. 

مشاهده بیشتر

دوره‌های استاد