آموزش ارتباط با اعتماد به نفس

poster
پیش‌نمایش دوره

اعتمادبه‌نفس یکی از رازهای ارتباط مؤثر است. اما چگونه می‌توانید آن را به طور مؤثر پرورش دهید و رشد کنید؟ در این دوره، با وینه جیانگ، مربی حرفه‌ای سخنرانی و مدرس، همراه شوید تا دیدگاه‌ها، ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
Vinh Giang

برگزارکننده:

LinkedIn
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 کمک به شرکت‌کنندگان برای توسعه اعتماد به نفس در مهارت‌های ارتباطی خود

 آموزش تکنیک‌ها برای افزایش وضوح و اثربخشی در ارتباطات

 ارائه راهکارها برای غلبه بر اضطراب و استرس در موقعیت‌های ارتباطی

 تجهیز شرکت‌کنندگان با مهارت‌هایی برای ارتباط قطعی و اثربخش در بیان ایده‌ها و نظرات

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش ارتباط با اعتماد به نفس

ارتباط دیجیتالی با اعتماد به نفس

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

اعتمادبه‌نفس یکی از رازهای ارتباط مؤثر است. اما چگونه می‌توانید آن را به طور مؤثر پرورش دهید و رشد کنید؟

در این دوره، با وینه جیانگ، مربی حرفه‌ای سخنرانی و مدرس، همراه شوید تا دیدگاه‌ها، استراتژی‌ها و تکنیک‌های عملی در مورد چگونگی شروع به ارتباط با وضوح بیشتر، قدرت و اعتمادبه‌نفس را به اشتراک بگذارد.

مهارت‌های بنیادی یک ارتباط گر موفق را کشف کنید و در طول مسیر قدرت حضور خود را توسعه دهید. بیاموزید چگونه پیام خود را مدیریت کنید، بر صدای خود و زبان بدن مسلط شوید، با اعتمادبه‌نفس به‌صورت دیجیتالی ارتباط برقرار کنید، اضطراب را مدیریت کرده و بر ترس خود غلبه کنید. پس از تکمیل این دوره، با خودآگاهی لازم برای ادامه ساخت مهارت‌ها و بهبود سبک ارتباطی خود مجهز خواهید شد.

درباره استاد

Vinh Giang
میان دنیای کسب و کار و جادو نقاط مشترکی وجود دارد. زمان‌بندی. تمرین. مهارت‌ها. ارتباط. حرکت. متقاعدسازی. دیدگاه. تأثیرگذاری. وینه هنر بافتن این نقاط مشترک به پیام‌هایی که اهمیت دارند را به کار زندگی خود تبدیل کرده است. هدف او این است که مخاطبان شما را به اقدامی که زندگی و حرفه‌شان را تغییر می‌دهد، ترغیب کند. آنها را الهام بخشد، بلند کند – و با احساسی از شگفتی و توانمندسازی آنها را ترک کند. تا ممکن را در ناممکن ببینند. جادو را در استعاره‌ها حس کنند و راه‌حل‌هایی بیابند که موفقیت را به حرکت درآورند.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.