آموزش ایجاد روابط قوی در مقام مدیر

poster
پیش‌نمایش دوره

با گذر از تخصص‌ محض به سمت رهبری، شیوه‌ی کار شما به شکل‌های گوناگون و قابل توجهی تغییر می‌کند. زمان کمتری را صرف انجام مستقیم وظایف اصلی کرده و بیشتر بر نظارت کار دیگران متمرکز ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
5 (1 رای)
سطح: مقدماتی
 پلاس
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  1:15 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:15 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 آشنایی با مهارت‌های رهبری

 یادگیری ایجاد روابط موثر

 یادگیری نحوه افزایش تعهد و انگیزه

 نحوه ایجاد محیط کاری مثبت

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش ایجاد روابط قوی در مقام مدیر

مقدمه
نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

با گذر از تخصص‌ محض به سمت رهبری، شیوه‌ی کار شما به شکل‌های گوناگون و قابل توجهی تغییر می‌کند. زمان کمتری را صرف انجام مستقیم وظایف اصلی کرده و بیشتر بر نظارت کار دیگران متمرکز می‌شوید. در چنین شرایطی، مهم‌ترین نکته برای همکاری خوب با دیگران چیست؟ باید با پرورش روابط مؤثر شروع کنید.

این دوره با تدریس Simon T. Bailey، به شما می‌آموزد که چگونه با علاقمند شدن بیشتر به افراد و کارشان، تعهدات کاری مشترک و متقابلی را در محیط کار ایجاد کنید. در این دوره، ارزش توجه متمرکز، اختصاص زمان خارج از محل کار برای بحث درباره‌ی ایده‌ها و نظرات، وقت گذاشتن برای گفتگوهای پرمعنا و ایجاد فضایی باز و در دسترس برای تیم خود را خواهید آموخت. همچنین، شرایط و فرهنگی را که لازمه‌ی تسهیل و پشتیبانی از عملکرد بالا، تعهد، خلاقیت، نوآوری و رشد است، بررسی خواهید کرد.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher .Simon T Bailey

Simon T. Bailey نویسنده و متخصص رهبری خلاق است.

او با کسب‌وکارها و افراد همکاری می‌کند تا جرقه‌ای از درخشش را بیابند که منجر به نتایج پایدار شود. آخرین کتاب او، «درخشش خود را تغییر دهید: مهار قدرتِ شما، سهامی»، به‌عنوان یکی از ۲۵ کتاب برتر شناخته شد که توسط افراد سراسر جهان و شرکت‌های آمریکایی خوانده می‌شود.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.
poster
پیش‌نمایش دوره
  
برگزار کننده:  LinkedIn
  
زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره:  1:15 ساعت
مجموع محتوای آموزشی:  1:15 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)
course-feature   زیرنویس فارسی