آموزش رایگان برندسازی شخصی

poster
پیش‌نمایش دوره

برند شخصی مجموعه‌ای است از ویژگی‌ها، ارزش‌ها و تصویری که یک فرد در ذهن دیگران ایجاد می‌کند. در دنیای پر رقابت امروزی، ایجاد و مدیریت یک برند شخصی قوی، افراد را از رقبایشان متمایز می‌کند ... ادامه

برگزارکننده:  مکتب‌خونه  مکتب‌خونه
مدرس دوره:

برگزارکننده:

مکتب‌خونه
3 (2 رای)
سطح: مقدماتی
 رایگان

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 ارتقاء تصویر فردی در اجتماع

 آشنایی با انواع برند شخصی

 ایجاد برند شخصی

 حفظ و پایداری برند شخصی

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش رایگان برندسازی شخصی

برندسازی شخصی چیست؟

این فصل در سه قسمت به چیستی برند شخصی می‌پردازد.

۱ - برند چیست؟

۲ - مزایای برندسازی شخصی.

۳ - تفاوت برند شخصی و برند تجاری.

  برندسازی شخصی چیست؟
مشاهده
"04:40  
  تمرین در خانه اول
"00:12  
مفاهیم برندسازی شخصی

در این فصل به بررسی مفاهیم برندسازی شخصی می‌پردازیم.

۱ - مفاهیم مرتبط با هویت و ارزش‌ها.

۲ - مفاهیم مرتبط با استراتژی برند.

۳ - مفاهیم مرتبط با ارتباطات و تعاملات.

۴ - مفاهیم مرتبط با پایداری برند.

  مفاهیم برندسازی شخصی
مشاهده
"11:06  
  تمرین در خانه دوم
"00:10  
ابزارها و مهارت‌های برندسازی شخصی

برندسازی شخصی دارای ابزارها و مهارت‌هایی است که آموختن آن‌ها در مسیر ایجاد و ارتقاء برند ضروری است.

فصل سوم آموزش به این ابزارها و مهارت‌ها خواهد پرداخت.

۱ - ساخت رزومه.

۲ - تیم‌سازی.

۳ - تبلیغات.

  ابزارها و مهارت‌های برندسازی شخصی
مشاهده
"16:24  
  تمرین در خانه سوم
"00:16  
انواع برند شخصی

برند شخصی دارای انواع گوناگونی است که دارای ویژگی‌های مختلفی بوده و اهداف متفاوتی را نیز پی می‌گیرند. اطلاع از انواع برند شخصی راهنمای بسیار خوبی برای انتخاب برند شخصی مورد نظر ما خواهد بود که در فصل چهارم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

۱ - برند متخصص.

۲ - برند متفاوت.

۳ - برند محبوب.

۴ - برند معتبر.

۵ - برند موثر.

۶ - برند متعادل.

  انواع برند شخصی
مشاهده
"04:26  
  تمرین در خانه چهارم
"00:10  

درباره دوره

برند شخصی مجموعه‌ای است از ویژگی‌ها، ارزش‌ها و تصویری که یک فرد در ذهن دیگران ایجاد می‌کند. 
در دنیای پر رقابت امروزی، ایجاد و مدیریت یک برند شخصی قوی، افراد را از رقبایشان متمایز می‌کند و فرصت‌های شغلی، همکاری‌های تجاری و حتی روابط اجتماعی بهتری را فراهم می‌کند. دوره پیشرو به‌صورت تخصصی به آموزش برندسازی شخصی پرداخته و قصد دارد تا به‌دور حاشیه‌های رایج، به‌صورت فشرده راهنمایی باشد برای ایجاد و ارتقای برند شخصی شما. برند شخصی مجموعه‌ای است از ویژگی‌ها، ارزش‌ها و تصویری که یک فرد در ذهن دیگران ایجاد می‌کند. 

در دنیای پر رقابت امروزی، ایجاد و مدیریت یک برند شخصی قوی، افراد را از رقبایشان متمایز می‌کند و فرصت‌های شغلی، همکاری‌های تجاری و حتی روابط اجتماعی بهتری را فراهم می‌کند. از سوی دیگر، برند شخصی می‌تواند به افراد کمک کند تا اعتمادبه‌نفس و اعتبار شخصی خود را افزایش دهند، چرا که یک برند قوی نشان‌دهنده تعهد، اخلاق، و تخصص فرد است. 

به‌طورکلی، برند شخصی یک ابزار قدرتمند است که افراد می‌توانند از آن برای دستیابی به اهداف شغلی و شخصی خود بهره ببرند و در جامعه و بازار کار به‌عنوان یک شخصیت برجسته معرفی شوند. دوره پیشرو به‌صورت تخصصی به آموزش برندسازی شخصی پرداخته و قصد دارد تا به‌دور حاشیه‌های رایج، به‌صورت فشرده راهنمایی باشد برای ایجاد و ارتقای برند شخصی شما.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher مانی محرابی

مانی محرابی، مدیر گروه مطالعات بازاریابی آویژه، عضو هیئت علمی اندیشکده روابط بین‌الملل، نویسنده، مدرس و تحلیلگر سیاست بین‌الملل است. وی به عنوان تحلیلگر ارشد سیاست بین‌الملل در خبرگزاری های ملی و بین المللی فعالیت دارد و از صاحب نظران این حوزه محسوب می شود. از آثار محرابی می‌توان به "کتاب بازاریابی سیاسی انتخابات" به عنوان نخستین کتاب آموزش بازاریابی سیاسی انتخابات در ایران و نیز "کتاب نویسنده خلاق" به عنوان نخستین اثر آموزشی نویسندگی خلاق بر مبنای ادبیات فارسی اشاره نمود. مانی محرابی همواره به عنوان صاحب نظر در زمینه‌های فوق به سخنرانی در رویدادهای ملی و بین‌المللی پرداخته که به‌عنوان نمونه می‌توان به نمایشگاه ایران اکسپو (نمایشگاه بین‌المللی دستاوردهای صادراتی ایران)، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و ... اشاره نمود. وی نخستین مدرس بازاریابی سیاسی انتخابات در ایران است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا ممکن است که درسی ناقص ضبط شده باشد؟
ما همواره تلاش کرده­‌ایم که دروس را به طور کامل ضبط نماییم و در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اما گاهی برخی ناهماهنگی ها سبب می شود که یک یا تعدادی از جلسات یک درس ضبط نشود. توضیح این گونه نواقص در توضیح درس­ ها آمده است.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.