00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
  • دسترسی به 7 جلسه نمونه از دوره
  • دسترسی به 7 جلسه نمونه از دوره
  • اضافه شدن دوره به پروفایل
دسترسی کامل به محتوا
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
  • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
    +
  • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
249,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD

آموزش ریدینگ آیلتس

دوره‌های مکتب‌پلاس
7 ساعت

دوره ریدینگ آیلتس چیست؟

در این دوره علاوه بر یادگیری اصول و قواعد ریدینگ در زبان انگلیسی به‌طور خاص با تکنیک­‌های ریدینگ در آزمون آیلتس نیز آشنا خواهید شد و این امر به موفقیت هرچه بیشتر شما در آزمون آیلتس منجر خواهد شد.

مزایا و اهداف دوره آموزش ریدینگ آیلتس چیست؟

اولین و بزرگ‌ترین مزیت این دوره آموزشی تدریس آن توسط استادی است که زبان اولشان زبان انگلیسی است. به­ این­ ترتیب شما با استفاده از این دوره از جزییات و ظرافت­‌هایی در آموزش برخوردار خواهید شد که فقط استادی که زبان اول انگلیسی دارد می‌­تواند این جزئیات را به شما آموزش دهد.

در این دوره اصلی­‌ترین هدف، موفقیت شرکت­‌کنندگان دوره در آزمون آیلتس و به خصوص بخش ریدینگ آیلتس در نظر گرفته‌ شده است. به‌ این‌ ترتیب دوره آموزش ریدینگ آیلتس به نحوی برنامه‌ریزی‌ شده است که شما با استفاده از آن بتوانید بهترین عملکرد را در آزمون آیلتس داشته باشید و علاوه بر آن بتوانید مهارت­‌های زبانی خود در بخش ریدینگ را افزایش دهید.

 

دوره آموزشی ریدینگ آیلتس مناسب چه کسانی است؟

در تمام مراحل آموزش این دوره سعی شده تا مطالب آموزشی با زبانی ساده و روان در اختیار مخاطب قرار بگیرند. در نتیجه می­‌توان گفت دوره آموزش ریدینگ آیلتس نه‌تنها مناسب همه افرادی است که تمایل به شرکت در آزمون آیلتس دارند، بلکه همه‌ کسانی که قصد دارند مهارت خود در زمینه ریدینگ را افزایش دهند نیز می­‌توانند از این دوره آموزشی استفاده کنند.

مهارت‌های کسب شده بعد از گذراندن دوره کدام است؟

پس از گذراندن این دوره شرکت­‌کنندگان مهارت بالایی در ریدینگ زبان انگلیسی و پاسخ‌دهی به سوالات این بخش در آزمون آیلتس کسب خواهند کرد. 

برای شرکت در این دوره چه پیش‌­نیاز­هایی وجود دارد؟

برای بهره‌بردن هرچه بهتر از این دوره نیاز است به زبان انگلیسی در سطح متوسط و بالاتر تسلط داشته باشید.

سرفصل‌های دوره آموزش ریدینگ آیلتس

What to expect in this course
00:09 ساعت
00:09
Combined Shape Created with Sketch. 2 جلسه
نمایش جلسات فصل  
?Academic or General
00:14 ساعت
00:14
Combined Shape Created with Sketch. 1 جلسه
نمایش جلسات فصل  
استاد دوره
شان محمدی شان محمدی

امین محمدی با نام امریکایی Sean مدرس آزمون آیلتس و دارای مدرک از دانشگاه کمبریج برای ارزیابی و برگزاری آزمون آیلتس است. ایشان بیش از 14 سال سابقه تدریس در زمینه آموزش زبان انگلیسی به ویژه دوره‌های مربوط به آزمون آیلتس در موسساتی مانند: گلدیس، هماپور و ... را دارد.

زبان انگلیسی زبان اول ایشان است و تجربه او در زمینه آزمون‌های زبان مجموعه ارزشمندی از دوره‌های آمادگی آزمون را برای زبان‌ آموزان فراهم کرده است.

درباره برگزارکننده
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش ریدینگ آیلتس

آموزش زبان انگلیسی (Elementary)
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش ریدینگ آیلتس

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟