آموزش مبانی Agile

poster
پیش‌نمایش دوره

تیم‌هایی که ذهنیت اجایل را می‌پذیرند، اغلب بهتر می‌توانند به بازخورد مشتری و نیازهای متغیر کسب‌وکار پاسخ دهند و در این فرایند کمی هم بیشتر لذت ببرند. علاقه‌مند به آوردن اصول اجایل به تیم خود ... ادامه

برگزارکننده:  LinkedIn  LinkedIn
مدرس دوره:
Doug Rose

برگزارکننده:

LinkedIn
سطح: مقدماتی
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 یادگیری ارزش‌ها و اصول اصلی که در بیانیه Agile مطرح شده‌

 بهبود ارتباط تیم از طریق داستان‌های کاربری و تیم‌های چندوظیفه‌ای

 کشف چگونگی پاسخ‌دهی مؤثر به تغییرات با استفاده از روش‌های Agile

 شرکت در تمریناتی که برای افزایش چابکی و بهره‌وری تیم طراحی شده‌اند

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش مبانی Agile

مقدمه
داشتن ذهنیت Agile
شروع یک تحول Agile
نتیجه‌گیری

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

تیم‌هایی که ذهنیت اجایل را می‌پذیرند، اغلب بهتر می‌توانند به بازخورد مشتری و نیازهای متغیر کسب‌وکار پاسخ دهند و در این فرایند کمی هم بیشتر لذت ببرند. علاقه‌مند به آوردن اصول اجایل به تیم خود هستید؟ این دوره می‌تواند کمک کند. با داگ رز همراه شوید تا مفاهیم بنیادی را که برای شروع تفکر مانند یک تیم اجایل نیاز دارید، مرور کند.

داگ به ارزش‌ها و اصولی که در بیانیه اجایل آمده است می‌پردازد و همچنین به چگونگی بهبود ارتباطات با داستان‌های کاربری و تیم‌های چندوظیفه‌ای اشاره می‌کند.

بیاموزید چگونه به روش اجایل به تغییرات پاسخ دهید، چارچوب‌های محبوب اجایل را کاوش کنید و با نقش‌های رایج در یک تیم اجایل آشنا شوید. در طول مسیر، داگ تمریناتی را ارائه می‌دهد که می‌توانند به افزایش چابکی و بهره‌وری تیم شما کمک کنند.

درباره استاد

Doug Rose
داگ رز در زمینه مربیگری سازمانی، آموزش و مدیریت تغییر تخصص دارد. او بیش از بیست سال در تحول سازمان‌ها با استفاده از فناوری و آموزش کار کرده است. او به چندین شرکت بزرگ کمک کرده تا فرآیندهای کسب‌وکار خود را بهینه‌سازی کنند و بهره‌وری و تحویل خود را بهبود بخشند. برخی از این شرکت‌ها شامل The Home Depot، UPS، AutoTrader، Raytheon، PayChex و Genentech هستند. او همچنین چندین دوره مدیریت کسب‌وکار و پروژه را تدریس می‌کند. شما می‌توانید در دوره‌های پویا و جذاب او در دانشگاه شیکاگو شرکت کنید. همچنین می‌توانید دوره‌های کسب‌وکار او را به صورت آنلاین از طریق LinkedIn Learning بگذرانید. او مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت اطلاعات و مدرک حقوق از دانشگاه سیراکیوس و مدرک کارشناسی از دانشگاه ویسکانسین - مدیسون دریافت کرده است. داگ بنیانگذار Doug Enterprises است، سازمانی که دفتر آن در هر شهری که او زندگی می‌کند قرار دارد. در حال حاضر این شهر آتلانتا، جورجیا است

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.