آموزش مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار

poster
پیش‌نمایش دوره

لازم به ذکر است زیرنویس این دوره توسط هوش مصنوعی انجام شده‌است.دوره آموزش مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار تکنیک‌های پیشرفته تحلیل خودکار را معرفی می‌کند. تحلیل خودکار شامل دو رویکرد است: اول، تولید خودکار تعداد زیادی ... ادامه

برگزارکننده:  Coursera  Coursera
مدرسان دوره

برگزارکننده:

Coursera
سطح: متوسط
 پلاس

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 چگونگی تشخیص نقاط قوت و ضعف تست تصادفی، تحلیل نمادین، تحلیل استاتیک و بررسی مدل

 نحوه ایجاد الزامات اجرایی به عنوان اوراکل برای تست خودکار و تحلیل نمادین مناسب

 چگونگی درک تأثیر انتخاب اوراکل بر کشف خطا در استراتژی‌های تحلیل خودکار

 نحوه استفاده از تست خودکار برای دستیابی به پوشش کامل جهش

پیش‌نیاز‌ها

برای درک و استفاده بهتر از این دوره آشنایی با یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا مانند جاوا، و نصب IDE (برای مثال Eclipse) و اصطلاحات تخصصی Testing الزامیست.

سرفصل‌های دوره آموزش مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار

مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار
  مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار
"07:05  
  تکنیک‌های تحلیل خودکار
"09:26  
  نمایش‌های نمادین
"15:48  
  مشخصات خاصیت
"08:16  
  مشخصات و فرضیات محیطی
"07:00  
  آزمایش واحد پارامتریزه شده با استفاده از junit-quickcheck
"12:18  
  مشخصات محیطی در junit-quickcheck
"02:58  
  (اختیاری) نصب Eclipse و Gradle
"02:55  

ویژگی‌های دوره

زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی

این دوره دارای زیرنویس اختصاصی است.

درباره دوره

لازم به ذکر است زیرنویس این دوره توسط هوش مصنوعی انجام شده‌است.

دوره آموزش مقدمه‌ای بر تحلیل خودکار تکنیک‌های پیشرفته تحلیل خودکار را معرفی می‌کند. تحلیل خودکار شامل دو رویکرد است: اول، تولید خودکار تعداد زیادی از تست‌ها برای بررسی تطابق برنامه با الزامات.

دوم، روشی برای اثبات این موضوع که نرم‌افزار مطابق با الزامات کار می‌کند و از برخی نقص‌های رایج مانند تقسیم بر صفر، سرریز/کم‌ریز، بن‌بست، مسابقه شرایط، سرریز بافر/آرایه، استثنائات نگرفته و چندین باگ رایج دیگر که می‌توانند منجر به خرابی برنامه یا مشکلات امنیتی شوند، عاری است.

دانش‌پذیران با تئوری بنیادی و کاربردهای چنین رویکردهایی آشنا شده و تکنیک‌های مختلف تحلیل خودکار را روی برنامه‌های نمونه به کار خواهند بست.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Kevin Wendt

Kevin Wendt متخصص آموزش در بخش علوم کامپیوتر و مهندسی (CS&E) دانشگاه مینه سوتا هستند. او مدیر برنامه کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار (MSSE) و سرپرست دستیاران آموزشی تحصیلات تکمیلی در CS&E می باشد. وی طیف وسیعی از دوره ها را از مهندسی نرم افزار تحصیلات تکمیلی تا برنامه نویسی مقدماتی برای غیرمرتبطین تدریس می کند. او پیش از پیوستن به دانشگاه مینه سوتا، به مدت ۶ سال در کالج فنی دانوودی با قدمت ۱۰۰ سال تدریس کرده و همچنین ۵ سال به عنوان برنامه نویس کاربردی در شرکت ولز فارگو مشغول به کار بوده است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Michael W. Whalen

علایق پژوهشی او در تقاطع نیازمندی‌های نرم‌افزار، معماری نرم‌افزار و تایید صحت آن‌ها قرار دارد. این علاقه ناشی از تمایل قوی برای ایمن‌تر، مقاوم‌تر و امن‌تر کردن طیف وسیعی از سیستم‌های نرم‌افزاری است. به طور خاص، او به دنبال توسعه‌ی شیوه‌های تست خودکار و تایید صحت صوری در مقیاس وسیع است تا بتوان آن‌ها را به طور مکرر و با صرفه اقتصادی در عملِ صنعت به کار گرفت. با ارائه بازخورد غنی به توسعه‌دهندگان بر اساس شواهد تایید صحت، به آن‌ها در درک ارتباط بین مصنوعات نرم‌افزاری و کفایت تاییدی که با توجه به هدفِ درنظرگرفته‌شده‌ی نرم‌افزار انجام شده است، کمک می‌کند. و در نهایت، به دنبال تدوین نیازمندی‌ها و ارائه‌ی شواهد تایید صحت دقیق برای نرم‌افزارهای تطبیق‌پذیر و یادگیری ماشین است که در سیستم‌های سایبر-فیزیکی به کار گرفته خواهند شد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

دوره‌های پیشنهادی

سوالات پرتکرار

پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.