آموزش نگهداری از خانه - از تعمیرات تا نوسازی

در دوره آموزش نگهداری از خانه - از تعمیرات تا نوسازی چه می‌آموزیم؟ در این دوره اصول نگهداری خانه، از تعمیر و نگهداری همیشگی تا نوسازی های اساسی را بیاموزید تا خانه خود را مرتب ... ادامه

ارائه دهنده:  The Great Courses  The Great Courses
مدرسان دوره
سطح: مقدماتی
 رایگان
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  41 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  11 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)

آنچه در این دوره می‌آموزیم:

 نگهداری سالیانه مانند تعویض هواکش، رفع نشتی‌ها، بتونه کردن دیوارها و عیب‌یابی مشکلات

  ارتقای فضای زندگی با وسایل روشنایی جدید، لایه جدیدی از رنگ یا گچ‌کاری یا گچ‌بری تزئینی

 ایجاد جذابیت نمای خارجی از طریق برنامه‌ریزی و انجام نوسازی‌های خارجی، از گیاهان گلدانی تا باغچه‌های سبزیجات

 تعیین یک بودجه برای نگهداری و تعمیر سالیانه

پیش‌نیاز‌ها

این دوره به نحوی تهیه و تدوین شده است که مباحث آن به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شوند و مخاطبان دوره بتوانند به‌سادگی متوجه موضوعات مطرح شده شوند. به همین جهت برای شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیاز به خصوصی وجود ندارد و افراد با هر سطحی از آگاهی و تحصیلات می‌توانند از مباحث این دوره نهایت استفاده را داشته باشند.

سرفصل‌های دوره آموزش نگهداری از خانه - از تعمیرات تا نوسازی

نگهداری و تعمیرات خانه
  تعمیرات، ارتقاها و زیباسازی خانه
"04:11  
  درک لوله‌کشی خانه
"05:52  
  رفع انسداد زهکش
"18:29  
  نصب شیر آب حمام
"10:14  
  گیاهان تزئینی حیاط
"15:53  
  تعمیر توالت
"26:53  
  تعویض توالت
"22:54  
  تعمیر و تعویض زباله محو کن
"14:21  
  برق خانه: نصب دیمر
"13:11  
  تعویض پریز برق
"12:02  
  تعویض وسیله روشنایی داخلی
"21:31  
  تعویض وسیله روشنایی خارجی
"08:38  
  تعویض فیلترهای هوا و هواکش
"11:15  
  نصب ترموستات هوشمند
"09:35  
  ساخت باکس سبزیجات
"19:34  
  نصب عایق خانه
"09:41  
  اجرای دیوار خشک
"40:58  
  نگهداری داخلی: بتونه دیوار خشک
"24:19  
  نقاشی داخلی
"13:31  
  درزگیری همه چیز: آب‌بندی
"16:03  
  ارتقاهای داخلی: نصب تلویزیون روی دیوار
"17:13  
  نصب شلف‌ها
"08:40  
  آویزان کردن آینه
"11:14  
  تعویض یراق آلات در
"12:35  
  نصب قفل ددبولت هوشمند
"10:36  
  نصب پرده کرکره‌ای پنجره
"08:38  
  تعویض قرنیز دیوار
"18:53  
  افزودن بک اسپلش جدید آشپزخانه
"33:30  
  بازرسی و تمیز کردن فوندانسیون خانه
"08:31  
  بتونه کردن استاکو
"10:08  
  لبه‌های تزئینی و نورپردازی فضای سبز
"15:30  
  پهن کردن چمن رول
"22:27  
  تمیز کردن یک گاتر باران و ناودان
"10:50  
  شستن خانه و پیاده‌رو با شوینده پرفشار
"10:26  
  لکه‌گیری رنگ خارجی
"08:19  
  درزگیری در
"18:33  
  تعمیر لوله اسپرینکلر PVC خراب
"10:12  
  سرهم کردن نظم دهنده ابزار فضای سبز
"09:35  
  انبار روی سقف گاراژ
"18:00  
  نوسازی پیشخوان کوچک
"68:27  
  جعبه ابزار ضروری شما
"07:10  

درباره دوره

در دوره آموزش نگهداری از خانه - از تعمیرات تا نوسازی چه می‌آموزیم؟

در این دوره اصول نگهداری خانه، از تعمیر و نگهداری همیشگی تا نوسازی های اساسی را بیاموزید تا خانه خود را مرتب نگه دارید.

میلیون‌ها صاحب خانه آمریکایی اعتراف می‌کنند که تجربه و دانش لازم برای انجام تعمیرات اساسی خانه را ندارند، چه برسد به انجام کارهای پیچیده‌تر مانند نصب بک اسپلش، اجرای دیوار خشک یا تعمیر اسپرینکلرها. دانستن نحوه تعمیر نشتی توالت، نصب یک کلید دیمر، و صدها مورد دیگر از تعمیرات خانه می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان و هزاران دلار در مدت زمانی می‌شود که مالک خانه هستید همچنین می‌تواند باعث شود که استرس بسیار کمتری را تجربه کنید. باید بدانید بیشتر تعمیرات پس از یادگیری ساده و بی‌خطر هستند.

برای برخی افراد باتجربه، عصر برنامه‌های کاربردی دیجیتال و مشاوره اینترنتی نیاز به متخصصان ماهر را تقریباً منسوخ کرده است. با این حال، بسیاری از صاحبان خانه هنوز از نشتی لوله‌ها و گرفتگی ناودان‌ها می‌ترسند و به تخصص کارشناسان در مورد همه چیز از لوله‌کشی و برق کاری گرفته تا رنگ‌آمیزی و محوطه سازی نیاز دارند. این صاحبان خانه هنوز هم ممکن است هزاران دلار در سال صرف پروژه‌های نگهداری، تعمیر و بازسازی بکنند؛ مانند:

 • باز کردن یک لوله مسدود شده یا تعویض یک شیر آب
 • تعویض یک پریز برق یا ارتقای وسایل روشنایی خود
 • تعمیر گچ تخته‌ای یا درزگیری درزها
 • تمیز کردن ناودان‌ها یا نمای بیرونی
 • ارتقای ویژگی‌های “خانه هوشمند”

شما می‌توانید با داشتن جعبه ابزار مناسب، دانش اولیه و کمی تمرین، آستین‌های خود را بالا بزنید و تعمیرات خانه را انجام بدهید. اگر همیشه می‌خواستید یک متخصص نگهداری خانه DIY باشید و هرگز ندانستین که چگونه شروع کنید، به دنبال چیزی فراتر از «دوره آموزش نگهداری خانه - از تعمیرات تا بازسازی» نباشید.

این دوره توسط متخصصان خانه و محوطه سازی Andy Machin و Margaret McClure تدریس می‌شود، این درس‌های عملی باعث می‌شود درک شما از نحوه انجام نگهداری خانه افزایش یابد.

در این دوره، شما سیستم‌های لوله‌کشی، برق و HVAC خانه معمولی را بررسی خواهید کرد تا اصول نحوه ساخت خانه خود را درک کنید. شما به دیوارها نگاه خواهید کرد تا عایق را بررسی کنید، زیر خانه را خواهید خزید تا پایه را از نزدیک ببینید و به خیابان قدم خواهید زد تا به جذابیت بصری فکر کنید. بنابراین، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را کسب خواهید کرد . هر درس کوتاه، واضح و بصری است.

کارشناسان خانه و محوطه‌سازی شما را در مورد ابزارهایی که نیاز دارید راهنمایی خواهند کرد، بسیاری از آنها را احتمالاً قبلاً دارید. با بینش‌هایی که از «آموزش نگهداری خانه - از تعمیرات تا بازسازی» به دست می‌آورید، به زودی احساس خود را از بی‌حوصلگی به اعتماد به نفس تبدیل خواهید کرد.

 

سیستم‌های خانه خودتان را بررسی کنید


اولین قدم برای ساخت مجموعه مهارت‌های عملی مالک خانه این است که خانه خودتان را از فونداسیون تا بالا بشناسید. متخصص Andy Machin به شما اصول ساخت و ساز خانه را نشان می‌دهد. بعد از هدایت شما در اصول اولیه نحوه عملکرد هر یک از سیستم‌ها، تعمیرات و ارتقاهای رایجی که همه می‌توانند انجام دهند را نشان می‌دهد که عبارتند از:

 • لوله‌کشی: از لوله‌های PVC گرفته تا اسپرینکلرها و شیرهای آب، ببینید که آب چگونه در لوله‌های خانه شما جریان پیدا می‌کند. سپس مبانی رفع نشتی، رفع انسداد زهکش و تعویض توالت‌ها و شیرهای آب را بیاموزید.
 • الکتریکی: برق نیروی حیاتی خانه شما است، پس بیاموزید که چگونه از مدارشکن به پریزها و چراغ‌ها جریان می‌یابد. بررسی کنید که چگونه دیمرها را نصب، وسایل داخلی و خارجی را جایگزین و پریزها را تعویض کنید.
 • HVAC: گرمایش و هوا برای آسایش خانه شما در طول سال ضروری است. نگهداری اولیه مانند تعویض فیلترها را بررسی کنید.
  ببینید که یک ترموستات هوشمند چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد.
 • زیبایی: خانه شما بیانگر شما است، بنابراین دوست دارید که ظاهر آن را شیک نگه دارید. از دیوارهای خشک تا گچ‌بری و از نقاشی تا استفاده از شوینده پرفشار، ببینید که چگونه سطوح خانه خودتان را خیره‌کننده کنید که همه سرها را به سمت خودش بچرخاند.

آموزش نگهداری خانه - از تعمیرات تا نوسازی، علاوه بر مبانی تعمیر و نگهداری، شما را برای ارتقای خودتان از نظر سبک و راحتی نیز آماده می‌کند. به شما کمک می‌کند تا مقدار قابل توجهی پول که مربوط به هزینه‌های پیمانکار است را پس‌انداز کنید. چه به مشاوره برای نصب تلویزیون یا آویزان کردن قاب عکس‌ها داشته باشید، چه بخواهید یک پیشخوان کوچک زیبا برای سرگرمی بسازید، به زودی توانایی انجام هر پروژه‌ای را با اعتماد به نفس و به آسانی خواهید داشت.

نمونه‌هایی از روش‌های زیبا کردن خانه خودتان عبارتند از:

 • نورپردازی: ببینید که چگونه وسایل روشنایی داخلی و خارجی را به‌صورت ایمن جایگزین کنید.
  تأثیرات یک دیمر در اتاق ناهارخوری یا مجموعه جدیدی از پرده‌های کرکره‌ای یا دیگر پوشش‌های پنجره برای کنترل نور طبیعی را نیز در نظر بگیرید.
 • انبار: اضافه کردن شلف‌ها به دیوارها یا هیجان‌انگیزتر، افزودن شلف به در گاراژ فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد تا وسایل خودتان را قرار دهید. حتی می‌تواند ریزه‌کاری‌های زیبایی به یک اتاق اضافه کند. اضافه کردن یک نظم‌دهنده ابزار فضای سبز به گاراژ را در نظر بگیرید تا شن‌کش‌ها و بیل‌های خودتان را مرتب نگه دارید.
 • یراق‌آلات: دستگیره‌های در یکی از رایج‌ترین آیتم‌هایی هستند که به تعمیر نیاز دارند. اگر تعمیر آن‌ها بسیار سریع است اگر نحوه انجام آن را بدانید. همانطور که خواهید دید، یک قفل ددبولت هوشمند شاید تنها چیزی باشد که شما نیاز دارید.

سایر ارتقاهایی که بررسی خواهید کرد شامل افزودن عایق، نصب یک بک‌اسپلش آشپزخانه و لکه‌گیری رنگ داخلی و استاکو می‌باشد. این پروژه‌ها نه تنها زندگی روزمره شما را مرتب می‌کنند، بلکه ممکن است هنگام فروش ارزش آن را نیز افزایش دهند.

چه برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه هیجان‌زده باشید، چه بخواهید خانواده و همسایگان خودتان را تحت تأثیر قرار دهید، چه به دنبال رضایت بعد از انجام یک کار به‌صورت فوق‌العاده باشید، هیچ چیزی مانند این احساس نیست که بتوانید تعمیر و نوسازی خانه خودتان را انجام دهید. «آموزش نگهداری خانه - از تعمیرات تا نوسازی» اولین قدم شما در ساخت مهارت‌هایی است که یک عمر باقی خواهند ماند.

درباره استاد

maktabkhooneh-teacher Andy Machin

Andy Machin تحصیلات خود را در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیه‌گو به انجام رسانده و اکنون یک متخصص تعمیرات خانه است که بر بازسازی، نوسازی و ارتقا خانه تمرکز دارد. او همچنین درس برآورد ساخت و ساز را در سطح کالج را تدریس کرده است.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد
maktabkhooneh-teacher Margaret McClure

Margaret McClure  یک طراح منظره و دکوراسیون داخلی است که خانه‌های قدیمی را می‌خرد، بازسازی می‌کند و مجددا برای فروش می‌گذارد.

مشاهده پروفایل و دوره‌‌های استاد

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

اگر لینک دانلود یا پخش ویدئو مشکل داشت چه باید کرد؟
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.

سوالات پرتکرار

آیا امکان دریافت فیلم های یک درس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود دارد؟
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.
poster
  
برگزار کننده:  The Great Courses
  
زمان مورد نیاز برای گذارندن دوره:  41 جلسه
مجموع محتوای آموزشی:  11 ساعت ویدئو
 (قابل دانلود می‌باشد)