00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
ثبت‌نام رایگان
 • دسترسی به 10 جلسه نمونه از دوره
 • دسترسی به 10 جلسه نمونه از دوره
 • عضویت در تالار گفت‌وگوی دوره
 • اضافه شدن دوره به پروفایل
فقط محتوا
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوای دوره
 • تمام قابلیت‌‌های پلن رایگان
  +
 • دسترسی کامل و نامحدود به محتوا
249,000 تومان
دوره کامل
 • دسترسی به تمام قابلیت‌های دوره
 • تمام قابلیت‌های پلن محتوا
  +
 • گواهی‌نامه مکتب‌خونه
 • پروژه محور
 • تمرین و آزمون
 • تالار گفتگو
 • تسهیل استخدام
279,000 تومان
00:00 / 00:00
1.8x
1.4x
1.0x
0.7x
HD SD
HD
SD
مکتب‌خونه مکتب‌خونه

آموزش گرامر متوسط زبان انگلیسی

دوره‌های مکتب‌پلاس
13 ساعت
98٪ (62 رای)

کاربرد دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط چیست؟

گرامر ساختار و رکن اساسی در صحبت کردن به یک زبان است. ساختاری که نحوه‌ استفاده از کلمات در کنار هم و چگونگی قرار گیری آن‌ها جهت انتقال یک مفهموم درست به فرد آموزش می‌دهد. تعادل بین دقت و روان بودن در  استفاده از کلام موجب صحبت کردن به شیوه‌ی درست و صحیح می‌شود و این برقراری این تعادل گرامر را ایجاد می‌کند. میزان تاثیر گذاری گرامر در زبان انگلیسی و اهمیت آموزش گرامر زبان انگلیسی  بر کسی پوشیده نیست. آموزش گرامر از مهمترین عناصر و در عین حال سخت ترین بخش فرایند یادگیری زبان انگلیسی است. فراگیری و به کارگیری درست اصول و ساختار‌‌های گرامر از نشانه‌های مهارت و سطح توانایی افراد در زبان انگلیسی است. در دوره آموزش گرامر انگلیسی سطح متوسط، به آموزش ساختار‌های گرامر زبان انگلیسی با تاکید بر  تمرین و تکرار گرامرهایی کاربردی در سطح متوسط، پرداخته می‌شود. 

زمانی‌که قادر باشید در سطح متوسط، گرامرهای زبان انگلیسی را به کار ببرید (حتی اگر دامنه لغات زیادی نداشته باشید) به‌راحتی می‌توانید در مورد بعضی موضوعات صحبت کنید و یا بنویسید زیرا با استفاده از گرامر امکان استفاده از همان لغات محدودی که در خاطر دارید را خواهید داشت.

 

هدف از آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط چیست؟

هدف از این دوره، آشنایی جامع با مباحث گرامری و فراگیری کاربرد مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین گرامرهای مورد نیاز در سطوح متوسط می‌باشد. فراگیری گرامر زبان انگلیسی، باعث افزایش درک از معنای واقعی کلمات و عبارات می‌شود. با استفاده از این دانش می توانید بیشتر از آنچه می خوانید و می شنوید، درک کنید و جملات جدیدی  ایجاد کنید. گرامر در واقع همان کد ارتباطی است که همه ما برای انتقال مفاهیم مد نظرمان از آن استفاده می‌کنیم و به ما کمک می‌کند تا به‌صورت نوشتاری و گفتاری ارتباط برقرار کنیم. با داشتن مهارت‌ گرامر زبان انگلیسی در سطح متوسط، می‌توانید  این اطمینان را داشته‌باشید که تقریبا افراد انگلیسی زبان هرچه می‌خواهند بگویند یا بنویسند درنهایت شما درک درست و خوبی از مفاهیم مدنظر آن‌ها خواهید داشت.

 

دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط مناسب فراگیران با سطح متوسط (+B1, B1+, B2, B2) می‌باشد. سطح B1 به سطح پیش متوسط، سطح B2 به سطح متوسط و سطح B2+ به سطح بالاتر از متوسط اشاره دارند. 

زبان‌آموز پیش متوسط، می‌تواند در مورد موضوعات و علایق شخصی خود به‌طور مختصر، صحبت کند و یا بنویسد. زبان‌آموز سطح متوسط، قادر به نوشتن و صحبت کردن در مورد موضوعات متنوع، نقاط قوت و ضعف آن‌هاست؛ این در حالی است که زبان آموز سطح B2+ در مقایسه با سطح متوسط، روان‌تر صحبت کرده و می‌تواند پیوستگی گفتار خود را پیرامون یک موضوع، حفظ کرده و وقفه در آن ایجاد نکند.

 

بعد از فراگیری دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟

فراگیران پس از گذراندن این دوره به‌راحتی می‌توانند گرامرهای سطح متوسط را در مکالمات و رایتینگ خود استفاده کنند زیرا یکی از ویژگی‌های این دوره تمرین‌های بسیار فراوان در موقعیت‌های واقعی می‌باشد.

کاربرد گرامر درست در اسپیکینگ و رایتینگ، شما را هرچه بیشتر به یک فرد انگلیسی زبان نزدیک می‌کند و باعث می‌شود تا گفتار و نوشتار شما هرچه بیشتر فرم رسمی و آکادمیک پیدا کند بنابراین با کمک این دوره، با اعتماد بنفس بیشتری از دانش زبانی خود بهره ببرید.

یادگیری گرامر درست، درک شما را از زبان انگلیسی بالاتر می‌برد؛ به معنای دیگر، علاوه بر تقویت مستقیم مهارت‌های اسپیکینگ و رایتینگ، مهارت‌های لیسنینگ و ریدینگ شما نیز به‌صورت غیر‌مستقیم تقویت می‌شود زیرا شما معنای ساختارهای گرامری که می‌شنوید یا می‌بینید را بهتر می‌فهمید.

سرفصل‌های دوره آموزش گرامر متوسط زبان انگلیسی

مروری بر گرامر مقدماتی
00:48 ساعت
00:48
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
حروف اضافه | Prepositions
00:36 ساعت
00:17
Combined Shape Created with Sketch. 4 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
افعال کمکی | Modals
00:20 ساعت
00:11
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
ماضی بعید | Past Perfect
00:31 ساعت
00:31
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
نقل قول | Reported Speech
00:53 ساعت
00:39
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
مصدر | Infinitive
01:07 ساعت
00:57
Combined Shape Created with Sketch. 6 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
مجهول | Passive
00:51 ساعت
00:40
Combined Shape Created with Sketch. 5 جلسه
بارم:
0%
نمایش جلسات فصل  
پروژه نهایی و جزوه
01:19 ساعت
Combined Shape Created with Sketch. 3 جلسه
بارم:
100%
نمایش جلسات فصل  

تالار گفت‌وگو

استاد دوره
هادی فدایی هادی فدایی

هادی فدایی، فارغ‌التحصیل کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و همچنین کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

ایشان بیش از 8 سال سابقه تدریس دوره‌های زبان عمومی در تمام سطوح، آزمون‌های IELTS ,TOEFL ,FCE و CAE را در آموزشگاه‌هایی چون شکوه، ایران اروپا، پردیسان و .... در کارنامه خود دارند.

از دیگر سوابق ایشان می‌توان به ۱ سال تدریس زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته در کشور ترکیه در آموزشگاه JustEnglish و تدریس دوره‌های آزمون SAT کشور آمریکا به متقاضیان ورود به رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کشور ترکیه اشاره کرد.

ایشان در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد مجموعه زبان انگلیسی در آموزشگاه ماهان فعالیت می‌کنند و مشغول تدریس دوره‌های تافل و زبان عمومی هستند.

اطلاعات بیشتر
درباره گواهینامه
مکتب‌خونه مکتب‌خونه
حد نصاب قبولی در دوره:
70.0 نمره
فارغ‌التحصیل شدن در این دوره نیاز به ارسال تمرین‌ها و پروژه‌های الزامی دارد.

پیش‌نیاز‌های دوره آموزش گرامر متوسط زبان انگلیسی

آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی
اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های دوره آموزش گرامر متوسط زبان انگلیسی

Combined Shape1 Created with Sketch. گواهی‌نامه مکتب‌خونه

در صورت قبولی در دوره، گواهی نامه رسمی پایان دوره توسط مکتب‌خونه به اسم شما صادر شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

مشاهده نمونه گواهینامه

خدمات منتورینگ

خدمات منتورینگ به معنای برخورداری دانشجو از راهنما یا پشتیبان علمی در طول گذراندن دوره می‌باشد. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات آموزشی(در قالب تیکتینگ)، تصحیح آزمون یا پروژه های دوره و ارائه باز خورد موثر به دانشجو می‌باشد.

پروژه محور

این دوره طوری طراحی شده است که محتوای آموزشی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی هستند تا یادگیری دانشجو در طول دوره به کاربردهای عملی تبدیل شود و به این ترتیب بالاترین سطح یادگیری را فراهم نمایند.

تمرین و آزمون

با قرار گرفتن تمرین ها و آزمون های مختلف در طول دوره، محیطی تعاملی فراهم شده است تا بهره گیری از محتوا و یادگیری بهتر و عمیق تر شود.

تالار گفتگو

شما می توانید از طریق تالار گفتگو با دیگر دانشجویان دوره در ارتباط باشید، شبکه روابط حرفه ای خود را تقویت کنید یا سوالات مرتبط با دوره خود را از دیگر دانشجویان بپرسید.

تسهیل استخدام

در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر

نظرات 

تا کنون نظری برای این دوره ثبت نشده است. برای ثبت نظر باید ابتدا در دوره ثبت نام کرده و دانشجوی دوره باشید.

سوالات پرتکرار

آیا در صورت خرید دوره، گواهی نامه آن به من تعلق می گیرد؟
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده دوره را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی نامه دوره به نام شما صادر خواهد شد.
آیا گواهی‌نامه‌های دانشگاهی به صورت رسمی و توسط دانشگاه مربوطه صادر می‌شود؟
بله؛ گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.
حداقل و حداکثر زمانی که می توانم یک دوره را بگذرانم چقدر است؟
برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید. برای هر دوره یک حداکثر زمان تعیین شده است که در صفحه معرفی دوره می توانید مشاهده کنید که از زمان خرید دوره توسط شما تنها در آن مدت شما از ویژگی های تصحیح پروژه ها توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه بهره مند خواهید بود.
در صورت قبولی در دوره، آیا امکان دریافت نسخه فیزیکی گواهی نامه دوره را دارم؟
پس از صدور گواهی نامه، نسخه الکترونیکی گواهی نامه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت درخواست شما، نسخه فیزیکی گواهی نامه نیز می تواند برای شما ارسال شود. هزینه ارسال بر عهده کاربر خواهد بود.
پس از سپری شدن زمان دوره، به محتوای دوره دسترسی خواهم داشت؟
بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

منابع، پیش نیاز‌ها و منابع مکمل

با توجه به اینکه در دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط، به تدریس مباحث گرامری مورد نیاز در سطح متوسط پرداخته می‌شود، بایستی پیش از شروع این دوره، دانش مبتدی از زبان انگلیسی معادل سطح (A2) داشته باشید.

دو منبع مکمل پیشنهادی برای دوره آموزش گرامر سطح متوسط، دوره اصطلاحات رایج انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی (Intermediate) هستند که به تکمیل دانش زبان انگلیسی شما کمک می‌کنند.

 

ویژگی‌های متمایز دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط چیست؟

با گذراندن این دوره، از دو ویژگی منحصر به فرد بهره خواهید برد:

در هر فصل، یک بخش کامل به کاربرد گرامر در موقعیت‌های واقعی (Grammar in Action) اختصاص داده شده که فرآیند یادگیری شما را بهبود بخشیده و فراگیری مباحث گرامری را آسان‌تر خواهد ساخت؛ علاوه بر آن، ذکر کاربرد گرامر در آزمون‌های بین المللی همچون آیلتس و تافل شما را با شیوه‌ای که گرامر در آزمون‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد، آشنا می‌سازد.

تمریناتی که به صورت پله‌ای و گام‌به‌گام در هر فصل ارائه شده‌اند، کاملا معنادار (Meaningful Exercises) هستند؛ به عبارت دیگر، این تمرینات در قالب داستان‌های کوتاه، به‌هم پیوسته و برگرفته از موقعیت‌های واقعی، بیان شده‌اند تا زبان‌آموز بتواند علت وجود یک ساختار گرامری را در یک متن و عبارت درک کند.

تکرار زیاد مباحث گرامری در مثال‌های متنوع در دوره گرامر انگلیسی سطح متوسط، باعث می‌شود تا پس از مدتی بدون اینکه به ساختن جزئیات یک جمله فکر کنید، آن را تولید کنید، در ‌واقع گرامر به‌مرور در ناخودآگاه شما نقش می‌بندد!

به بیان دیگر، گرامر همانند چهارچوبی است که به محض اینکه در جایگاه خود در ذهن ما می‌نشیند، دانش زبان ما را شکل می‌دهد و ما اتلاف انرژی و وقفه‌های بی‌جا برای فکر کردن به چگونگی بیان آنچه که می‌خواهیم بگوییم، نمی‌کنیم.

در انتها، تعاملی بودن این دوره موجب می‌شود تا فراگیران در تعامل مستمر با مدرس باشند و خود را در یک کلاس واقعی حس کنند.

 

سرفصل‌های دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط چیست؟

در دوره آموزش گرامر مقدماتی، آشنایی با مفاهیم اولیه، شالوده لازم برای یادگیری مطالب جزئی‌تر و پیچیده‌تر گرامری را فراهم می‌کند؛

فصل اول:

ابتدا مروری بر گرامر مقدماتی خواهیم داشت و پس از آن شما می‌توانید دانش خود را در آن با پرسش‌های چهار‌گزینه‌ای مورد سنجش قرار دهید.

فصل دوم

به جمله‌واره‌های زمان و افعال حالتی و حرکتی می‌پردازد. جمله‌واره‌ها گروهی از کلمات (شامل یک فاعل، یک فعل و دیگر عناصر جمله) هستند که یا خودشان به‌تنهایی یک جمله محسوب می‌شوند و یا به‌عنوان بخشی از یک جمله دیگر می‌آیند. افعال حرکتی به انجام یک کار و افعال حسی به یک حالت اشاره دارند.

فصل سوم

با ضمایر ملکی و انعکاسی بیشتر آشنا می‌شوید و نکات متنوعی درباره ضمایر در زبان انگلیسی خواهید آموخت.

فصل چهارم

دیدن جملات طولانی برای ما ترس‌آور است چون همیشه فکر می‌کنیم درک معنای این جملات سخت خواهد بود اما در فصل چهارم تولید جمله‌واره‌ها و یا کاربرد آن‌ها در جملات برای ساخت جملات طولانی‌تر و پیچیده‌تر مورد بحث قرار می‌گیرد تا با شیوه فهم این جملات آشنا شویم.

فصل پنجم

یکی از دردسر ساز‌ترین مباحث در آموزش گرامر، مبحث حروف اضافه است زیرا در ترجمه مستقیم از زبان مادری به زبان انگلیسی، ما را دچار اشتباه می‌سازد به‌نحوی که حروف اضافه زبان فارسی را به کلمات انگلیسی می‌چسبانیم! در فصل پنجم به نکات تکمیلی در ارتباط با حروف اضافه پرداخته می‌شود.

فصل ششم

به یکی از زمان‌هایی که در زبان فارسی وجود ندارد، زمان حال کامل، پرداخته می‌شود. این زمان به فعالیت‌هایی اشاره دارد که نقطه شروع آن‌ها در گذشته است و به‌تازگی به طور کامل انجام شده‌اند و یا نتیجه آن‌ها بر روی زمان حال تاثیر‌گذار است.

فصل هفتم

در این فصل از دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط، افعال کمکی به صورت تکمیلی مورد توجه قرار می‌گیرند. افعال کمکی به وجه انجام یک کار اشاره دارند بنابراین با کمک این افعال می‌توانیم مواردی هم‌چون اجازه، قابلیت، امکان، لزوم و دیگر وجوه انجام یک کار را بیان کنیم.

فصل هشتم

به زمان ماضی بعید یا همان زمان گذشته دور اشاره دارد؛ همان‌طور که از نام این فصل پیداست برای بیان فعالیت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در گذشته قبل از عمل دیگری اتفاق افتاده باشند یعنی در گذشته‌ای دورتر از زمان گذشته ساده، به‌وقوع پیوسته‌اند.

فصل نهم

جملات شرطی نوع صفر، یک و دو و کاربرد هر یک از آن‌ها مورد بحث قرار می‌گیرند. در ساختار جملات شرطی یک جمله نتیجه و یک جمله شرط وجود دارد که در صورت تحقق یافتن جمله شرط، جمله نتیجه به وقوع خواهد پیوست! به همین علت از آن‌ها تحت عنوان جملات شرطی یاد می‌شود.

فصل دهم

نقل قول مستقیم و غیر‌مستقیم و تبدیل هریک از آن‌ها به یکدیگر در فصل دهم مورد بررسی قرار خواهند گرفت. در نقل قول مستقیم، پیام یک شخص را به همان شکل و بدون تغییر انتقال می‌دهیم؛ این در حالی است که در نقل قول غیر‌مستقیم، پیام شخص را با زبان خودمان گزارش می‌کنیم.

فصل یازدهم

قیدها برای توصیف افعال، صفات و یا حتی سایر قیود مورد استفاده قرار می‌گیرند. در فصل یازدهم با مفهوم قید بیشتر آشنا خواهیم شد.

فصل دوازدهم

انواع مصدر فعل و مشتقات به همراه وجه التزامی آن‌ها در فصل دوازدهم توضیح داده می‌شود. مصدرهای فعل یا به صورت ترکیب to با شکل ساده فعل و یا اضافه شدن ing به فرم ساده فعل به دست می‌آیند. وجه التزامی افعال با توجه به اسم‌شان برای بیان ضرورت و یا لزوم انجام یک کار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فصل سیزدهم

فصل سیزدهم دوره گرامر انگلیسی سطح متوسط از افعال مجهول برای تولید جملات مجهول، صحبت به میان خواهد آمد. زمانی‌که کار انجام شده و یا اتفاق به‌وقوع پیوسته برای ما بیشتر از شخص انجام دهنده‌ی آن اهمیت داشته باشد یا هنگامی‌که فاعل یک کار را نشناسیم، بایستی از ساختار مجهول استفاده کنیم.

 

درپایان هر فصل با انجام دادن تمارین می‌توانید به موارد تدریس شده تسلط بیشتری پیدا کنید.

شایان ذکر است مباحثی که در دوره آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط وجود دارند و همانند عنوان‌های موجود در دوره آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی هستند، در اینجا به صورت تکمیلی و در سطحی بالاتر به آن‌ها پرداخته می‌شود.

×

ثبت نظر

به این دوره از ۱ تا ۵ چه امتیازی می‌دهید؟